Home Pramogos Meškos charakterio dinamika yra puiki, tačiau 4 sezonas turi atskirti Carmy ir...

Meškos charakterio dinamika yra puiki, tačiau 4 sezonas turi atskirti Carmy ir Sidnėjų

10
0


Santrauka

  • Sidnėjus turėtų teikti pirmenybę savo karjerai ir palikti „The Bear“ 4 sezone dėl augimo galimybių stokos ir darbo aplinkos, kurią Carmy padarė vis toksiškesnę.
  • „The Bear“ 3 sezonas baigėsi žemu „Rotten Tomatoes“ auditorijos balu, o tai rodo mažesnį bendrą pasitenkinimą, kuris, tikimasi, bus pagerintas 4 „The Bear“ sezone.
  • Nors būtų liūdna, galimybė, kad „The Bear“ bus uždarytas 4-ajame sezone, gali atverti naujas galimybes Sidnėjui ir veikėjams.Meška 3-iojo sezono pabaigoje žiūrovai susimąsto, ar Sidnėjus liks to paties pavadinimo restorane, o finalas įrodė, kad ji turėtų išeiti. Meška 3 sezonas baigėsi su daugybe neatsakytų klausimų, būtent apie restorano ateitį dabar, kai buvo paskelbta jų apžvalga „Chicago Tribune“. Meška Pats 3 sezonas sulaukė teigiamų atsiliepimų, nors ir nebuvo toks kritikų įvertintas kaip ankstesni sezonai.

Labiausiai stebina Meška 3 sezono auditorijos rezultatas „Rotten Tomatoes“.Tai yra mažiau nei 60 %, palyginti su 90 % kritikų įvertinimu. Iš dalies taip yra dėl lėtesnio pasakojimo, dėl kurio iki sezono pabaigos trūko uždarymo, ypač dėl Sidnėjaus charakterio. Laimei, Meška 4 sezonas jau vyksta, o kitas sezonas, tikimės, pajudės greičiau ir pateiks svarbių atsakymų. Deja, tai taip pat reiškia, kad Sidnėjaus siužetas turėtų praeiti pro jos dalyvavimą filme „The Bear“.


Susijęs

10 siužetų, kuriuos turi išspręsti lokys 4-asis sezonas pasibaigus „Cliffhanger“

Nuo Sydo darbo pasiūlymo iki peržiūros, 3 sezonas „The Bear“ paliko daug neatsakytų klausimų ir užsitęsusių gijų, kurias reikia išspręsti 4 sezone.

„The Bear’s Rotten Tomatoes“ vertinamas pagal sezoną

Sezonas

Tomatometras

Auditorijos balas

1

100 %

92 %

2

99 %

93 %

3

90 %

55 %


Sidnėjus turi būti pirmoje vietoje „The Bear“ 4 sezone

Sidnėjus turi puikią galimybę lokio 4 sezone


Į Meška 3 sezonas, 7 serija, Sidnėjus gauna šiek tiek stebinantį darbo pasiūlymą iš Adamo Shapiro, žinomo šefo Terry restorano „Ever“ vadovo. Kada Šefas Terry paskelbė, kad uždaro savo restoraną Meška 3 sezonasAdomas ir grupelė kitų virėjų nusprendė įkurti savo restoraną ir pasiūlė Sidnėjui tapti verslo partneriu ir vyriausiuoju virėju.

Jei Sidnėjus priims Adomo pasiūlymą, ji imtųsi panašaus vaidmens, kokį jau turi „The Bear“. Tačiau restoranui vadovautų labiau patyręs virėjas, o tai reiškia, kad jis turėtų didesnę tikimybę sulaukti sėkmės ir, tikėkimės, ne tokia chaotiška darbo aplinka. Sidnėjus paaukojo daug aukų Meška 3 sezonas Carmy ir restoranasir šios puikios galimybės atsisakymas neturėtų būti dar vienas.


Susijęs

Kodėl Sidnėjus nepraneša Carmy apie jos darbo pasiūlymą 3 sezone

Sidnėjui buvo paliktas svarbus sprendimas „The Bear“ 3 sezono finale, apie kurį ji bijojo kalbėti su Carmy, nes tai nutrauktų jų partnerystę.

nors Sidnėjus vis dar nėra „The Bear“ partneris kadangi ji nepasirašė sutarties, kaip žmonės ją stumia, su ja niekada nebuvo elgiamasi kaip su partneriu. Tai ypač parodo Carmy požiūris į ją. Nors kiti „The Bear“ virėjai ir darbuotojai ją gerbia, Carmy yra nusiteikęs savo keliuose ir įgyvendina savo viziją, neatsižvelgdamas į aplinkinių norus ir poreikius..

1 The Bear 3 sezono citata įrodė, kodėl Sidnėjus turi išvykti

Meškiuko 3 sezono finalas pabrėžė gero boso svarbą


Į Meška 3 sezono finale, atrodė, kad Carmy ir Sidnėjaus, kaip verslo partnerių, santykiuose viskas pasikeitė. Jis stengėsi parodyti Sidnėjui, kad stengiasi pasikeisti, ir įvertino ją bei jos kantrybę. Jis netgi pakviečia Sidnėjų į „Ever Funeral“, paskutinę restorano vakarą, kuriame dalyvauja garsūs restoranų pramonės vardai. Meška 3 sezone pasirodė realūs profesionalūs virėjaiįskaitant Christina Tosi. Kai Carmy dėmesį blaško virėjas Davidas, buvęs emociškai smurtaujantis bosas, Christina pasakoja jų stalui:

„Didžiausia klaida yra dirbti blogam viršininkui, nes tai tavyje atskleidžia kultūrą, kurią pasirenkate kurti.


Tai ypač nuskambėjo Carmy, kuris virsta a piktadarys Meška 4 sezonas. Nors Carmy kovojo prieš tapti panašiu į šefą Davidą, Carmy manija pelnyti „Michelin“ žvaigždutes ir ilgas griežtas neabejotinų dalykų sąrašas pavertė jį blogu viršininku.. Sidnėjus vis dar tik pradeda karjerą, o jei dirbs blogam viršininkui, ji gali patekti į tuos pačius pinkles kaip ir Carmy. Kad to išvengtų, Sidnėjus turi palikti „The Bear“, nes mažai tikėtina, kad Carmy per naktį galės persirengti. Meška 4 sezonas.

Susijęs

Carmy 27 neabejotini dalykai lokyje 3 sezone, paaiškinta

Siekdamas tobulumo, Carmy sukuria abejotiną „The Bear“ 3 sezono neaptartų sąrašą, dėl kurio virtuvėje kyla daug konfliktų.

Sidnėjus gali nepriimti sprendimo lokio 4 sezone

3 sezonas „The Bear“ siūlo restoraną uždaryti


Neatrodė, kad Sidnėjus būtų visiškai apsisprendęs, ką ji nori veikti toliau Meška 3 sezoną, tačiau ji svarstė pasakyti Carmy apie darbo pasiūlymą. pabaigoje ji nusprendė tam nepritarti Meška 3 sezonas, 9 serija, „Atsiprašau“, nes Carmy suteikė jai vilties, kad jis pasikeis. Sidnėjus žino, koks svarbus Lokys yra Carmy ir kitiems darbuotojams, todėl dalis jos turėtų jaustis taip, kad jei išvažiuos, ji visus nuvils.

Karčiame posūkyje Sidnėjus gali nebūti tuo, kuris palieka visus, nes restoranas galėtų užsidaryti Meška 4 sezonas. Dėdė Jimmy pasakė Carmy, kad greičiausiai negalės toliau finansuoti „The Bear“. jei jie gavo blogą apžvalgą. nors Meška 3 sezonas visiškai neišsprendė apžvalgos paslapties, pabaiga rodė, kad ji buvo labiau neigiama nei teigiama.

Susijęs

Lokys 3 sezonas šokiruojančiai nesugebėjo atsakyti į tris didžiules paslaptis

„The Bear“ 3 sezonas baigėsi trimis didžiulėmis uolomis, kurios vaidins pagrindinį vaidmenį formuojant „The Bear“ ketvirtojo sezono kryptį.


Nors tai būtų skaudu, jei taip būtų, Sidnėjus ir kiti leistų ieškoti naujų galimybių. Meška 4 sezonas gali būti paskutinis serialo sezonasir 3 sezonas įrodė, kad tikriausiai taip turėtų būti. Nors būtų sunku pastebėti, kad visi eitų skirtingais keliais ir Lokys subyrėtų, galiausiai tai gali būti geriausia veikėjams. Sidnėjus nusipelnė galimybės, kuri jai buvo suteikta Meškair tai būtų meškos paslauga jos charakteriui, jei ji to nesiektų.

Šaltinis: Supuvę pomidorai