Home Pramogos Miegančiosios gražuolės menas demonstruoja neįtikėtiną Auroros transformaciją tiesioginio veiksmo pavidalu

Miegančiosios gražuolės menas demonstruoja neįtikėtiną Auroros transformaciją tiesioginio veiksmo pavidalu

14
0


Santrauka

 • Menininkas „Instagram“ tinkle paverčia Aurorą tiesioginio veiksmo „Disney“ princese.
 • Elle Fanning pavaizdavo Aurorą
  Piktybiškas
  ir jo tęsinys,
  Maleficent: blogio meilužė
  .
 • Dar nėra „Disney“ tiesioginio veiksmo perdarymo per Auroros POV iš
  Miegančioji gražuolė
  bet personažas atsirado pergalvotame
  Piktybiškas
  filmai.Miegančioji gražuolė meno kūriniai demonstruoja neįtikėtiną Auroros transformaciją tiesioginiame veiksme. 1959 m. animacinis filmas pasakoja apie jauną princesę, apsaugotą nuo išorinio pasaulio, kuri praduria pirštą į veleną ir pasiduoda jai uždėtam prakeikimui. piktoji piktoji karalienėPiktybiškas. Mary Costa įgarsina Aurorą, o kiti aktoriai – Eleanor Audley, Verna Felton, Barbara Luddy, Barbara Jo Allen ir Billas Shirley kaip princas Phillipas. Miegančioji gražuolė negavo tikslaus tiesioginio veiksmo perdirbinio, bet įsimintinas antagonistas padarė Disnėjaus pavidalu Piktybiškas.

Neseniai paskelbtame įraše „Instagram“ vartotojas Ulja Stužuk pavertė Aurorą tiesioginio veiksmo Disnėjaus princese. Peržiūrėkite žemiau esantį vaizdo įrašą:


Ritė prasideda Auroros atvaizdu, apsivilkusi aprangą, kuri paprastai siejama su jos laiku miške. Greitai judant per kūrybinį procesą, vaizdo įrašas baigėsi atskleidžiant tikrovišką princesės versiją.


Ar įvyks „Disney“ tiesioginio veiksmo miegančioji gražuolė?

Princesė jau pasirodė Piktybiškas.

Atsižvelgiant į tai, kaip Jolie
Piktybiškas
kasose rodomų filmų, galbūt būtų prasminga tą franšizę tęsti, o ne pristatyti naujus aktorius kaip tuos pačius personažus.


„Aurora“ jau anksčiau pasirodė tiesioginiame veiksme Piktybiškas ir 2019 metų tęsinys Piktybiškas:Blogio šeimininkė. Ją pavaizdavo Elle Fanning, o istorija apie jos personažą buvo pakeista. Pirmas filmas atskleidė tai Maleficent (Angelina Jolie) prižiūrėjo princesę ir netgi ėmė ją mylėtivėliau atšaukęs prakeikimą ir pažadinęs Aurorą iš ilgo miego. Į Blogio šeimininkėAurora tapo karaliene, o filmas praplėtė jos santykius su kažkada buvusia pikta fėja Maleficent, 1959 m. Miegančioji gražuolė negalėjo padaryti taip, kaip baigėsi Disnėjaus piktadario mirtis.

Istorija apie
Miegančioji gražuolė
dauguma žiūrovų žino, kad Malefisento prakeikimą nutraukė tikras princo Phillipo meilės bučinys.


Atsižvelgdama į naujausią sėkmingų perdarymų antplūdį, „Disney“ gali pasirinkti tiesioginį veiksmą Miegančioji gražuolė kad daugiau dėmesio skiriama princesei Aurorai. Verta paklausti, kodėl studija pasirinko eiti ta kryptimi Piktybiškas visų pirma, nors tuo metu, Pelenė ir Gražuolė ir pabaisa (dvi geriau įvertintos adaptacijos) nebuvo surengtos teatro premjeros. Atsižvelgiant į tai, kaip Jolie Piktybiškas filmai, rodomi kasose, gali būti prasminga tęsti tą franšizę, o ne pristatyti naujus aktorius kaip tuos pačius veikėjus.

Susijęs

Miegančioji gražuolė: 10 dalykų, kurie nepaseno

„Miegančioji gražuolė“ yra „Disney“ klasika su puikiais vaizdais ir įdomia istorija, tačiau filme yra daug dalykų, kurie nepaseno.

Naujausiame atnaujinimai įjungti Jie prakeiks 3Jolie patvirtino, kad buvo kuriamas dar vienas tęsinys ir kad ji turėtų pakartoti savo vaidmenį. Nebuvo žinoma, ar Fanningas grįš kaip Aurora. Tačiau bus įdomu pamatyti, ar „Disney“ kada nors dar kartą apsilankys Miegančioji gražuolėir kokios kitos klasikinės princesės gauna perdirbinį. Jei kada nors pasitvirtintų tiesioginio veiksmo adaptacija, Auroros meno kūriniai puikiai parodo, kaip ji galėtų atrodyti.


Šaltinis: Ulja Stužuk/Instagram