Home Pramogos Moana tiesioginio veiksmo filmavimo pradžios mėnuo, patvirtino Dwayne’as Johnsonas

Moana tiesioginio veiksmo filmavimo pradžios mėnuo, patvirtino Dwayne’as Johnsonas

17
0


Šis straipsnis apima besivystančią istoriją. Ir toliau susisiekite su mumis, nes pridėsime daugiau informacijos, kai tik ji bus pasiekiama.

Santrauka

 • „Disney“ tiesioginio veiksmo „Moana“ adaptacija pradedama gaminti po sėkmingų adaptacijų
  Aladinas
  ,
  Liūtas karalius
  ir
  Džiunglių knyga.
 • Dwayne’as „The Rock“ Johnsonas vaidins Maui vaidmenį ir praneša, kad gamyba prasidės rugpjūtį.
 • Aktoriuose yra Catherine Laga’aia kaip Moana, Johnas Tui kaip vyriausiasis Tui, Frankie Adams kaip Sina ir Rena Owen kaip Gramma Tala.Tiesioginis veiksmas Moana filmas paruoštas pradėti gaminti. Remiantis „Disney“ 2016 m. hitu, tiesioginio veiksmo ekranizacija tęs kompanijos veiksmus, pritaikydama savo animacinius filmus į tiesioginį veiksmą. Aladinas, Liūtas karaliusir Džiunglių knyga visi gavo neįtikėtinų atsakymų kasose, todėl nenuostabu, kad „Disney“ ketina plėstis į Moana franšizė. 2016 m. filmas kasose jau uždirbo 687,2 mln. USD, o biudžetas buvo mažesnis nei 200 mln. Tiesioginis veiksmas Moana perdarymas jau buvo suplanuota 2026 m. liepos 10 d.

Dwayne’as „The Rock“ Johnsonas (Maui) prisijungė prie Instagram, kad švęstų didžiulę gamybos plėtrą. Peržiūrėkite jo įrašą žemiau:


Skelbime Johnsonas išdidžiai teigia, kad “Gamyba prasidės šį rugpjūtį.Nuotraukoje taip pat išvardyti aktoriai, įskaitant Johnsoną kaip Maui, Catherine Laga’aia kaip Moaną, Johną Tui kaip vyriausiąjį Tui, Frankie Adamsą kaip Siną ir Reną Owen kaip Gramma Tala. Vaizdo skelbime pateikiamos kiekvieno šalia esančio aktoriaus nuotraukos. originalus animacinis personažas.

Kuriama…

Šaltinis: Dwayne’as Johnsonas / Instagram

„Moana“ (2026 m.)

direktorius
Tomas Kailis

Išleidimo data
2025 m. liepos 10 d

Rašytojai
Ronas Clementsas, Johnas Muskeris, Chrisas Williamsas, Donas Hallas, Pamela Ribon, Aaronas Kandellas, Jordanas Kandellas, Jaredas Bushas, ​​Dana Ledoux Miller

Aktoriai
Dwayne’as Johnsonas Catherine Laga’aia, Frankie Adams, John Water, Rena Owen

Pagrindinis žanras
NuotykisŠis straipsnis apima besivystančią istoriją. Ir toliau susisiekite su mumis, nes pridėsime daugiau informacijos, kai tik ji bus pasiekiama.