Home Pramogos „Mortal Kombat 2“ Johnny Cage istorija dar labiau pablogins „The Reboot’s Cole...

„Mortal Kombat 2“ Johnny Cage istorija dar labiau pablogins „The Reboot’s Cole Young“ problemą.

16
0


Santrauka

  • Mortal Kombat 2
    pristato Johnny Cage’ą, tačiau gali susidurti su naujojo veikėjo įtaka franšizei.
  • Cole’o Youngo panašumai su Johnny Cage’u kelia susirūpinimą dėl jų ekrane rodomos chemijos tęsinyje.
  • Karlo Urbano aktoriniai įgūdžiai gali padėti atgaivinti Johnny Cage’ą, tačiau rašytojai turi užtikrinti, kad veikėjas būtų kitoks nei Cole’as Youngas.Mortal Kombat 2 pagaliau supažindins su Johnny Cage’u su iš naujo paleista filmų franšize, tačiau gerbėjų numylėtinio debiutas gali neveikti taip gerai, kaip galėjo pasirodyti dėl pasirinkimų, susijusių su naujuoju filmų serijos veikėju. 2021-ieji Mortal Kombat filmas sulaukė iš esmės drungnų atsiliepimų, iš dalies dėl kai kurių kūrybinių sprendimų, kai vaizdo žaidimai buvo vėl pritaikyti. Filme buvo sukurti nauji kanono kūriniai, tokie kaip Mortal KombatArkanų galioskurių nebuvo šaltinio medžiagoje. Su tęsiniu horizonte, Mortal Kombatpraeitis gali turėti neigiamos įtakos jo ateičiai.


Mortal KombatCole’as Youngas buvo originalus personažas, sukurtas specialiai 2021 m. filmui. Kolo auksiniai šarvai ir Arkanos galios yra laisvai pagrįsti nusistovėjusia istorija, tačiau jie turėjo tam tikrų kūrybinių laisvių. Sprendimas turėti naują personažą lemia Mortal Kombat perkrovimas buvo kritikuojamasd, daugelis mano, kad jau egzistuoja figūra iš Mortal Kombat Visata būtų buvęs geresnis pasirinkimas. Laimei, Mortal Kombat 2 mesti pritraukia Karlą Urbaną į legendinį Johnny Cage’ą. Dar reikia pamatyti, ar ne per vėlu.

Susijęs

Mortal Kombat Cole Young istorija sulaužė 29 metų tradiciją, kurią gali atkurti tik Mortal Kombat 2

„Mortal Kombat“ skaldanti Cole Young istorija sulaužė dešimtmečius trukusią franšizės tradiciją, kurią, tikimasi, bus galima atkurti būsimame „Mortal Kombat 2“.


Cole’as Youngas įdarbins Johnny Cage’ą į MK 2 (pagal Mortal Kombat pabaigą)


The 2021 metų pabaiga Mortal Kombat filmas labai tvirtai rodo, kad Lewiso Tano Cole’as Youngas bus tas, kuris įdarbins Johnny Cage’ą. Labai tikėtina, kad minėtas įdarbinimas bus matomas ekrane, o ne tarp franšizės dalių, tačiau Youngas suvokia, kad kova nesibaigė, reiškia, kad jis norės sustiprinti „Earthrealm“ pajėgas. Cage’as tikriausiai turėjo būti pirmojo filmo dalisnes jis yra vienas populiariausių žaidimo franšizės personažų. Taigi, įtraukus jį į Cole’ą, yra bent jau tiesioginis ryšys su istorijos herojumi.

Šiuo metu yra labai mažai informacijos apie tai, kaip Urban’s Cage sąveikaus su Cole, as
Berniukai
žvaigždė gali vaidinti neįtikėtinai abrazyvinius personažus ir sveikesnius herojus.


Šiuo metu yra labai mažai informacijos apie tai, kaip Urban’s Cage sąveikaus su Cole, as Berniukai žvaigždė gali vaidinti neįtikėtinai abrazyvinius personažus ir sveikesnius herojus. Atsižvelgiant į Cage’o asmenybę žaidimuose, Greičiausiai Urbanui savo vaidybos arsenale reikės panaudoti daugybę triukų atgaivinti personažą dideliame ekrane taip, kad jis būtų įtikinamas ir gerbtų pradinę medžiagą. Laimei, Urbano talentai pašalina bent jau šį nerimą iš lygties, ir visų žvilgsniai nukrypsta į tai, ar rašytojai atlieka savo užduotį.

Cole’as Youngas keliais būdais pakeitė Johnny Cage’ą „Mortal Kombat“.

Lewiso Tano personažas jaučiasi kaip pusiau Johnny Cage’o pakaitalas

Lewisas Tanas kaip Cole'as Youngas, gaunantis šarvus „Mortal Kombat“.

Johnny Cage’as gali nepasirodyti 2021 m Mortal Kombat filmą, tačiau yra keletas akimirkų, susijusių su Tano personažu, kai atrodo, kad taip Cage buvo naudojamas kaip Cole Young šablonas. Pavyzdžiui, abu vyrai yra pašaliniai asmenys, kurie iš pradžių net neįsivaizduoja, kas yra Mortal Kombat. Be to, Cole’as taip pat turi keletą eilučių, kurios buvo prikrautos panašaus komiško stiliaus, kaip ir tiesioginio veiksmo Johnny Cage’as.


Abu veikėjai yra tiesioginiai specialistai, o Cole’s Arcana netgi suteikia jam galingą gynybos patobulinimą.

Netgi kalbama apie Cole’o galių panašumą, lyginant su Johnny Cage’u. Abu veikėjai yra tiesioginiai specialistai, o Cole’s Arcana netgi suteikia jam galingą gynybos patobulinimą. Arcana žaidimuose neegzistuoja, bet Johnny Cage’as taip pat turi puikų gynybinį pajėgumą pirminėje medžiagoje. Taigi, darosi painu, ar neišvengiami Cage’o Arcana sugebėjimai bus labai panašūs į Cole’o. Jei taip, tai gali būti ženklas, kad franšizė padarė klaidą, turėdama Cole’o pagrindinį veikėją, kuris jau tvirtino Cage’o ekrane galias.


Cole’o Youngo ir Johnny Cage’o personažai gali neveikti kartu

2 „Mortal Kombat“ figūrėlės gali būti pernelyg panašios, kad būtų chemijos

Pasirinktinis vaizdas su Cole'u Youngu „Mortal Kombat 2021“ ir Johnny Cage'u „Mortal Kombat“ žaidime

Stiprios Cole’o Youngo ir Johnny Cage’o paralelės kelia pavojų jų poravimas Mortal Kombat 2 gali būti neįtikėtinai nenaudinga. Kadangi tiek daug gerbėjų nekantrauja pamatyti, kaip Karlas Urbanas atgaivins Cage’ą, būtų didžiulis nusivylimas, kai pamatytume, kad jam teks grįžti į tą patį pagrindą, kaip ir Cole’as pirmame filme. Tikimės, kad rašytojai turi ką nors ypatingo, kad viskas būtų švieži. Jei ne, naudoti Cole’ą Youngą kaip naująjį franšizės veikėją gali atrodyti dar blogesnė idėja.

Susijęs

„Mortal Kombat“ mirtys buvo puikūs (tačiau MK 2 reikia kažko dar svarbesnio)

„Mortal Kombat 2“ jau formuojasi kaip geresnis už savo pirmtaką, tačiau, kad tai tikrai padarytų, jis turės patobulinti kovos scenas.


Viena iš galimybių galėtų būti šiek tiek pakeisti Johnny Cage’o galias, nes jo tiesioginio veiksmo sugebėjimai dar nėra nustatyti, o Cole’o sugebėjimai. Tai gali būti nepageidautinas pasirinkimas tam tikroms gerbėjų bazės dalims, tačiau jei galimybė yra stebėti du labai panašius personažus visatoje, kurioje galima tiek daug įvairovės, tai bent jau neleidžia patirti nuobodžiauti. Kita vertus, gali būti, kad jų panašumai sukuria intensyvią ir linksmą konkurenciją Mortal Kombat 2.