Home Pramogos Naujasis Poison Ivy kodinis pavadinimas visam laikui nustato, ar ji herojė, ar...

Naujasis Poison Ivy kodinis pavadinimas visam laikui nustato, ar ji herojė, ar piktadarys

11
0


Įspėjimas: yra spoilerių, skirtų Poison Ivy #24!


Santrauka

 • Poison Ivy gavo naują kodinį pavadinimą ”
  Žaliasis riteris,
  “ ir atmeta juodai baltus apibrėžimus.
 • Ivy atgimimas skatina ją kovoti už žmones, o ne tik už planetą.
 • Kaip Žaliasis riteris, Ivy išsivysto į subalansuotą gelbėtoją, apimančią meilę ir harmoniją.


Nuodingoji gebenė Praradusi (ir atgavusi) savo galias, DC nuėjo į vieną išsamiausių savęs atradimo kelionių, dėl kurių atsirado naujas kodinis pavadinimas. Ivy peržengė tikėjimą, kad žmonija turi būti sunaikinta dėl planetos, ir suprato, kad ji gali veikti kaip Žemės prižiūrėtoja, kol žmonės ja vaikšto. Pamela Isley niekada neprašė, kad ji būtų suskirstyta į juodai baltus apibrėžimus, tačiau dabar ji aktyviai juos atmeta.

Į Nuodingoji gebenė #24, G. Willow Wilson ir Haining, Pam daro didžiausią auką. Ji miršta, kad išvaduotų pasaulį nuo siaubingojo Jasono Woodrue’o, tačiau mirtis jos reikalauja neilgai. Poison Ivy atgimimas Slaughter Swamp ne tik sugrąžina ją į gyvenimą, bet ir įveda į kitą skyrių. Pirmą kartą jai pavyksta priimti mintį, kad yra žmonių, už kuriuos verta kovoti taip pat sunkiai, kaip ji kovoja už planetą, ir kad savęs atradimas veda ją prie visiškai naujo kodinio „Poison Ivy“ pavadinimo.


Kai Ivy svarsto apie harmonijos idėją, graffiti tai skelbiaŽaliasis riteris ateina! Nors kitas veikėjas dar turi ją pavadinti tokiu vardu, ši panelė rodo, kad Gotamo žmonės „Poison Ivy“ mato kaip „Žaliasis riteris“, įtvirtindamas jos, kaip naujos rūšies herojės, statusą.

Susijęs

Oficiali Poison Ivy mirties scena sunaikins kiekvieną Harlivy gerbėją (animacinis filmas IR komiksai)

Poison Ivy oficialiai mirė, o paskutinės jos akimirkos su Harley Quinn yra tokios širdį veriančios, kad sunaikins kiekvieną jų santykių gerbėją.


Poison Ivy atmeta “Hero” ir “Villain” etiketes, kad taptų “Žaliasis riteris

Naujas „Tamsos riterio“ tipas


Komiksų skydeliai: Solomonas Grundy atsipalaiduoja vandenyje, o Poison Ivy ir Harley Quinn elgiasi romantiškai prie medžio.

Ilga Pamelos kelionė dažnai lietė jos santykius su „didvyrio“ ir „piktininko“ sąvokomis, pabrėždama, kad ji niekada neketino būti nei viena, nei kita. Nuo tada, kai išsiugdė savo galias, Poison Ivy pagrindinis rūpestis bet kokia kaina išgelbėjo rėkiančią, mirštančią planetą. Jos metodus (ir iš esmės jos priežastį) atmetė herojai, su kuriais ji siekė sąjungų, įskaitant Betmeną. palikdama Poison Ivy priklijuotą piktadarių etiketę, kurios ji niekada nebandė nusikratyti. Ji pasiekė tokius kraštutinumus, kad prarado ryšį su mintimi, kad gali kovoti už tinkamus žmones lygiai taip pat gerai, kaip gali nusitaikyti į netinkamus žmones.

2024 m. rugpjūčio mėn. keturių numerių savaitiniame seriale „Poison Ivy“ pasirodys kartu su savo bendražygiais prieš herojes Harley Quinn ir Catwoman.
Gotamo miesto sirenos
Leah Williams ir Matteo Lolli.


Po to, kai Solomonas Grundy sugrąžina ją į gyvenimą, Ivy daro išvadą, kad svarbu tik tai, ką ji daro, o ne kaip kas nors kitas pasirenka tai pavadinti. Norint išgelbėti pasaulį, greičiausiai reikės smurto, tačiau jai nereikia savęs apibrėžti taktikos būdu. Juk ji yra “tik anglies dalelės, kurios vėl ir vėl persitvarko,“ ir joje yra vietos meilei. Užuot išgelbėję planetą dėl savęs, Artimiausiomis Ivy, kaip Žaliojo riterio, dienomis pagrindinis tikslas – išsaugoti ją žmonėms, kuriems ji rūpi.

Poison Ivy supranta pusiausvyros poreikį

Pasikeitė piktadarių metodai


Jeigu Pamela Isley išmoko viskotai kad ilgalaikei sėkmei reikia pusiausvyros. Įniršis ir vienprasmiškas atsidavimas pridaro daugiau žalos nei naudos, o senieji jos metodai retai pasiteisino. Ji atitrūko nuo žmonių, kurie ja rūpinosi, ir sukėlė skausmą, kai ketino išgyti. Dabar ji žino, kad jai reikia tobulėti į kažką subalansuoto, kad išgelbėtų pasaulį ir turėtų gyvenimą, kurį verta gyventi, net jei kiti atsisako sekti pavyzdžiu. Kaip Žaliasis riteris, Nuodingoji gebenė gali atmesti visas etiketes ir galiausiai tapti gelbėtoja, kuria užsibrėžė būti.

Nuodingoji gebenė #24 dabar yra iš DC Comics.

POISON IVY Nr. 24 (2024)

„Poison Ivy 24“ pagrindinis viršelis: Poison Ivy mirė upėje.

 • Rašytojas: G. Willow Wilson
 • Menininkas: Hainingas
 • Koloristas: Arif Prianto
 • Laiškas: Hassan Otsmane-Elhaou
 • Viršelio dailininkė: Jessica Fong