Home Pramogos Naujoji Nightwing supergalia gali būti unikali visoje grožinėje literatūroje (ir puikiai atspindi...

Naujoji Nightwing supergalia gali būti unikali visoje grožinėje literatūroje (ir puikiai atspindi jo vertybes)

17
0


Santrauka

 • Nightwing įgyja antgamtinių galių, atspindinčių jo pagrindines vertybes – stebėti nepastebėtus ir gaudyti žuvusiuosius.
 • Įsigijęs Obolo monetą iš Deadman, Dikas gali matyti ir girdėti dvasias, įskaitant sudužusių daiktų plepėjimą.
 • Retas Nightwing ryšys su negyvais objektais, tokiais kaip šiukšlės, primena Oskarą Groučą
  sezamo gatvė
  .ĮSPĖJIMAS: yra galimų „Betmeno: Drąsieji ir drąsūs“ spoileriai Nr. 14!

Nightwing DC Visatoje yra žinomas dėl savo didžiulių herojų, išsiskiriančių, nepaisant to, kad jam trūksta meta-žmogaus sugebėjimų. Tačiau pastaruoju metu šis nemeta herojus įgijo retai grožinėje literatūroje matomą antgamtinę jėgą, dar labiau padidindamas jo ir taip nepaprastą unikalumą. Be to, šis naujas gebėjimas puikiai atspindi jo pagrindines vertybes.

Naujoji Nightwing galia keistai primena Oskarą Groučą
sezamo gatvė
kuris yra žinomas dėl savo gilaus ryšio su šiukšlėmis.

Anksčiau į Betmenas: drąsūs ir drąsūs #13Timo Seeley, Kelley Jones ir Michelle Madsen istorija, orientuota į Nightwing, Kelyje, 1 dalissupažindino su Dicko Graysono antgamtinių sugebėjimų įgijimu Bostono sutikimu.Miręs žmogus“ Prekės ženklas. Šie sugebėjimai kyla iš specialios monetos, žinomos kaip „Obol“, kuri tradiciškai naudojama keltininkui sumokėti už praėjimą tarp gyvųjų ir mirusiųjų.


Dabar, kai Dickas turi Obolą, jis gali matyti, girdėti ir bendrauti su Deadmanu, kuris paprastai yra nematomas, nes yra vaiduoklis. Tačiau Nightwing naujai atrastos galios neapsiriboja vien bendravimu su Deadmanu.

Susijęs

„Nightwing“ citata apie naują kilmę turi patekti į filmus, arba mes riaušes

Nauja „Nightwing“ citata yra aukščiausios kokybės filmų medžiaga ir BŪTINA būti rodoma būsimame DC tiesioginio veiksmo filme „Teen Titans“ (ir ne tik).


Naujoji Nightwing supergalia leidžia jam kalbėtis su mirusiais ir išgirstiSugedusių daiktų plepalai

Betmenas drąsus ir drąsus #14 Nightwing gali išgirsti sugedusius dalykus


Betmenas: drąsūs ir drąsūs #14 dar labiau patvirtina, kad Nightwing naujai atrasti sugebėjimai yra daug daugiau, nei nematyti Deadman. Klausimo pradžioje tampa aišku, kad Dikas gali matyti ir girdėti kitas dvasias. Tačiau Nightwing galios tampa dar išskirtinesnės, kai paaiškėja, kad jis taip pat gali išgirstisugedusių daiktų plepėjimas“, kalbant apie negyvus objektus. Šis gebėjimas yra ypač retas ne tik DC Visatoje, bet ir grožinėje literatūroje apskritai. Be Nightwing ir Deadman, niekas kitas, turintis šią unikalią galią, lengvai neateina į galvą.

Dikas pirmą kartą suvokia šią galią, kai su Deadmenu užklysta į išsipildymo sandėlį, kuriame taip pat yra slaptas cirkas. Štai čia Nightwing iš tikrųjų pradeda patirti savo naujų sugebėjimų mastą. Apmąstydamas savo vidinį dialogą, Dickas pažymi, kad gali išgirsti „skundžiamas mažas masinės gamybos daiktų verksmas lengviau išmetamas nei sutvarkomas.Nepaisant rimto šio gebėjimo pobūdžio, jis skleidžia „Super šiukšlių žmogaus“ atmosferą, keistai primenančią Oskaras Grouchas sezamo gatvėkuris yra žinomas dėl savo gilaus ryšio su šiukšlėmis.


Dicko Graysono supergalia yra tobulas jo vertybių atspindys, parodytas Tomo Tayloro knygoje Nightwing Bėk

Dicko naujosios superherojaus galios taip pat yra aštrus jo vertybių atspindys Tomas Tayloras pabrėžė per visą savo Nightwing paleisti. Per visą serialą „Nightwing“ ne kartą žadėjo stebėti tuos, kuriuos kiti nepastebi, ir sugauti juos, kai jie krenta. Todėl jo gebėjimas išgirsti pasiklydusių ir palūžusių žmonių šauksmus puikiai dera su šiuo įsipareigojimu, sustiprindamas temą ginti visuomenės atstumtuosius ir pamirštus. Kaip Tomo Tayloro Nightwing Serija artėja prie pabaigos, belieka pamatyti, ar Tim Seeley naujai pristatyta Dicko galia atliks svarbų vaidmenį paskutiniuose skyriuose.


Betmenas: Drąsūs ir drąsūs Nr. 14 dabar yra iš DC Comics!

BETMENAS: DRĄSIUS IR DRĄSIUS Nr. 14 (2024)

Betmenas drąsus ir drąsus #14 viršelis p1

 • Istorija: Nightwing & Deadman: Down the Road (2 dalis)
 • Rašytojas: Timas Seeley
 • Menininkas: Kelley Jones
 • Koloristas: Michelle Madsen
 • Laiškas: Robas Leighas
 • Viršelio dailininkė: Simone Di Meo

Naktinis sparnas Bruno Redondo DC komiksų mene

Nightwing

Naktinis sparnas yra superherojaus pravardė, kurią perėmė Dickas Graysonas, kai jis sensta iš Robino vaidmens ir tapo savo superherojumi. Įkvėptas originalaus kriptoniečių herojaus to paties pavadinimo, Graysonas išaugo į komiksų nemirtingumą su savo tapatybe ir pelnė pagarbą kaip vienas didžiausių DC Visatos lyderių.