Home Pramogos Pažiūrėjęs šiuos 3 Kaitlyn Dever filmus, aš dar labiau džiaugiuosi 2 sezono...

Pažiūrėjęs šiuos 3 Kaitlyn Dever filmus, aš dar labiau džiaugiuosi 2 sezono „The Last Of Us“ Abby istorija

18
0


Santrauka

  • Kaitlyn Dever vaidina įvairiapusiškai, todėl ji puikiai tinka vaidinant Abby 2 sezone „The Last of Us“.
  • Ankstesni Dever pasirodymai, tokie kaip „Unbelievable“, „Short Term 12“ ir „Booksmart“, rodo jos sugebėjimą pavaizduoti sudėtingą Abby asmenybę.
  • Dever patirtis perteikdama traumą, atpirkimą ir humorą ankstesniuose vaidmenyse daro ją puikiai tinkama prikelti Abby į gyvenimą.Įspėjimas: šiame straipsnyje yra spoilerių, skirtų Paskutinis iš mūsų II dalis.

Visi, kurie skeptiškai vertina, ar Kaitlyn Dever gali efektyviai suvaidinti Abby Paskutinis iš mūsų 2 sezoną reikia pamatyti jos pasirodymus geriausiuose filmuose. Daugelį metų Deveris buvo populiarus gerbėjų pasirinkimas vaidinti Ellie, todėl jos atranka į Abby 2 sezone yra įdomus būdas pabrėžti šių dviejų vienas kito įnirtingai nekenčiančių personažų panašumus. Tačiau kai Dever buvo išrinkta, buvo skundų dėl jos kūno sudėjimo. Abby yra raumeningas niekšas, kuris plikomis rankomis žudo persekiotojus ir serafitus, o Dever niekada nevaidino į veiksmą orientuoto vaidmens.


Tačiau vien todėl, kad Dever niekada nevaidino veiksmo herojaus ir nėra sukonstruota kaip Arnoldas Schwarzeneggeris, tai nereiškia, kad ji negali atlikti Abby vaidmens. Nesunku panaudoti filmo magiją – kaskadininkų dublikatus ir apgaulingus kameros kampus, kad aktorius atrodytų kietesnis, nei yra iš tikrųjų, o Abby personažas turi daug daugiau aspektų nei tik jos fiziškumas. Abby yra pažeidžiamas, bet gerai tai slepia. Ji nuožmiai saugo savo žmones. Ji yra apimta kaltės ir pakeliui į atpirkimą. Geriausi Deverio filmai įrodo, kad ji įgyja visas šias savybes.

Susijęs

10 Abby charakteristikų, kurias Kaitlyn Dever turi užfiksuoti paskutiniame 2 sezone

Kaitlyn Dever yra puikus pasirinkimas vaidinti Abby 2-ajame „The Last of Us“ sezone, tačiau ji yra labai sudėtingas personažas, kurį reikia užfiksuoti daugybe matmenų.


Geriausi Kaitlyn Dever pasirodymai įrodo, kad ji puikiai tinka vaidinti The Last Of Us Abby

Dever jau pademonstravo diapazoną, kurio jai reikia vaidinant Abby


Dever jau įrodė, kad turi pakankamai galimybių žaisti Abby Paskutinis iš mūsų 2 sezonas. Neabejotinai pats ikoniškiausias Deverio pasirodymas – vaidina Marie Adler, išgyvenusią seksualinę prievartą, mini seriale „Netflix“ Neįtikėtina – demonstruoja savo sugebėjimą įnešti stipraus aštrumo personažui, kurį, kaip ir Abby, persekioja traumuojantis įvykis iš jų praeities. Deverio eilė FX neovesternų serijoje Pateisinamas kaip Loretta McCready, paauglė puodų prekiautoja, kuri atsisako iš niekieno perimti bet kokius pykčius, įrodo, kad gali vaidinti Abby užsispyrimą ir karingumą.

Dever savo geriausiuose filmuose taip pat demonstravo Abby savybes. Lynn Shelton dramoje apie paleidimą iš kalėjimo ji suvaidino Hildy Beasley, susierzinusią paauglę, maištaujančią prieš valdžią. Lauke Viduje. Ji vaidino Karen Malloy, jauną moterį, patekusią į pilietinių neramumų ugnį, Kathryn Bigelow tikrų įvykių kriminaliniame trileryje. Detroitas. Šio veikėjo pasaulio fonas panašus į pilietinis karas tarp WLF ir serafitų Abby pasaulio fone. Deveris tikrai gali vaidinti Abby, nes įvairiose skirtingų spektaklių dalyse ji beveik jau vaidino Abby.


Paskutinis iš mūsų
2 sezonas turėtų pasirodyti 2025 m.

Deveris vaidino antiherojų nelengvame kelyje į atpirkimą žaidime Niekas tavęs neišgelbės

Kaip ir Abby, Brynn siekia atpirkimo už savo baisiausią klaidą

Kaitlyn Dever atrodo išsigandusi kaip Brynn Adams filme „Niekas tavęs neišgelbės“.

Briano Duffieldo šiurpinančiame ateivių invazijos trileryje Niekas tavęs neišgelbėsDever vaidina Brynn, jauną moterį, kuri gyvena viena ir turi viena atremti svetimus užpuolikus. Filmo pradžioje užsimenama, kad Brynn padarė kažką tokio siaubingo, kad dėl to ji tapo socialine parija savo mažame miestelyje. Jos nekenčia bendruomenė, todėl visą laiką praleidžia viena. Taip pat nustatyta, kad ji gedi dėl savo vaikystės geriausios draugės Maude netekties. Kai ateiviai telepatiškai tiria Bryną, jie atskleidžia siaubingą incidentą, pavertusį miestą prieš ją.


Kai Brynn ir Maude buvo vaikai, jie susiginčijo miške. Maude nustūmė Bryną ant žemės, o Brynn trenkė Maudei akmeniu ir ją nužudė. Didžiulė kaltė dėl šio įvykio Brynną slėgė nuo tadair Deveris atlieka įspūdingą darbą parodydamas tai. Kaltė yra didžiulė Abby charakterio dalisnes atkeršydama Joeliui ji tik dar blogiau pasijuto, o Dever įrodė, kad gali perteikti tą emociją. Yra beveik jokio dialogo Niekas tavęs neišgelbėstodėl Deveris šias emocijas turi parodyti vien per kūno kalbą.

„Booksmart“ įrodo, kad Dever palaikys Abby išskirtinį humoro jausmą

Abby humoro jausmas yra pagrindinė jos asmenybės dalis

Amy (Kaitlyn Dever) ir Molly (Beanie Feldstein) važiuoja į mokyklą Booksmart.


Abby humoro jausmas yra didelė jos asmenybės dalis. Visas jos bendravimas su Ovenu yra paremtas linksmu vienas kito pakėlimu lengvabūdiškais įžeidinėjimais. Jos scenos su Levu įgauna daug komiškų rezultatų, nes Abby daro niekšiškas, sarkastiškas pastabas, o Levas nesupranta sarkazmo. Tiesą sakant, vienas tragiškiausių Abby charakterio dalykų – neskaitant beveik visų mylimų žmonių praradimo – yra tai, kad ji tikrai juokinga, bet niekas nesijuokia iš jos pokštų. Vaidina Abby HBO Paskutinis iš mūsų reikės puikių komiško laiko skaičiavimo įgūdžių.

Dever pademonstravo savo komiškus sugebėjimus su eile kaip Amy Antsler Olivia Wilde debiutinėje režisūroje. Booksmart. Booksmart yra viena iš juokingiausių pastarojo meto komedijų, kuri sklandžiai sujungia niūrius, juoką keliančius keiksmažodžius su mielu, nuoširdžiu personažų darbu. Amy ir jos padėjėja Molly, kurią vaidina Beanie Feldstein, pasižymi klasikine paauglių komedija. Puikus arba Dugnaisupriešina drovų, niekšišką, susiaurėjusį vaiką su audringu geriausiu draugu. Dever’s Amy yra pirmoji – ji nerimauja, jai socialiai nepatogu, o bibliotekoje jai daug patogiau nei namų vakarėlyje.


Panašiai kaip Amy, daug Abby personažo humoro kyla iš nepakeliamo nepatogumo. Nesvarbu, ar ji bando susitaikyti su savo buvusio vaikino naująja mergina, ar bando išmokyti Levą, koPankrokas“ reiškia, kad Abby niekada negali pasakyti teisingo dalyko. Dever jau įrodė, kad pasirodžiusi ji įveiks linksmą šių scenų nepatogumą Booksmart.

Deveris vaidino paauglį, trumpai apdorojantį traumą 12

Traumą aktoriui sunku perteikti

Kaitlyn Dever ir Brie Larson trumpalaikio autobuso 12


Destino Danielio Crettono širdį verianti pilnametystės drama Trumpalaikis 12 Vaidina Brie Larson kaip Grace Howard, grupinės įstaigos, skirtos problemiškų paauglių, prižiūrėtoja. Deveris vaidina Džeideną Koulą, vieną iš neramių paauglių, kuriuos globoja Grace. Grace paima Jaydeną po savo sparnu, nes Jayden istorija su smurtaujančiu tėvu primena Grace trauminę vaikystę. Deveris atlieka neįtikėtiną darbą, parodydamas paauglio kovą, kad galėtų apdoroti neapsakomą traumą. Tai yra raktas į tai, kad Abby užjaučia, kai ji apdoroja savo tėvo nužudymą in Paskutinis iš mūsų 2 sezonas.

Pamatęs diapazoną, kurį demonstravo Deveris Trumpalaikis 12, Booksmartir Niekas tavęs neišgelbės – Jau nekalbant apie visus kitus nuostabius jos pasirodymus – esu įsitikinęs Paskutinis iš mūsųAtrankų komanda padarė tinkamą skambutį, kai paskyrė jai vaidinti Abby. Ji veiksmingai perteiks niokojančią Abby kovą su PTSD, tačiau ji taip pat veiksmingai pateiks Abby kandžius vienpusius įklotus. Ji efektyviai perteiks Abby, besikamuojančią su kaltės jausmu, bet taip pat efektyviai suvaidins Abby bendravimo su Melu nepatogumus. Abby vaidmuo yra labai patikimose rankose.


Paskutinis iš mūsų 1 sezono plakatas

Paskutinis iš mūsų

Remiantis kritikų pripažintu vaizdo žaidimu „The Last of Us“, kurį sukūrė Naughty Dog, TV serialo istorija vyksta dvidešimt metų po to, kai parazitinė grybelinė infekcija sukelia sumaištį visame pasaulyje, paverčiant žmones į zombius panašiais padarais. Joelis (Pedro Pascalis) sutinka kontrabanda iš karantino zonos išvežti 14-metę mergaitę Ellie (Bella Ramsey), kad sužinotų, jog ji gali būti raktas į gydymą. TV serialas „Paskutiniai iš mūsų“ yra vieno iš originalių kūrėjų Neilo Druckmanno ir apdovanojimus pelniusio HBO serialo „Černobylis“ kūrėjo pastangos.

Aktoriai
Pedro Paskalis Bella Ramsey, Gabriel Luna, Anna Torv, Merle Dandridge, Nick Offerman, Jeffrey Pierce

Rašytojai
Neilas Druckmannas, Craigas Mazinas