Home Pramogos Retas Baldur’s Gate 3 dialogas iš tikrųjų yra didžiulis spoileris žaidimo pradžioje

Retas Baldur’s Gate 3 dialogas iš tikrųjų yra didžiulis spoileris žaidimo pradžioje

22
0


Santrauka

  • Retas „Baldur’s Gate 3“ dialogas sufleruoja apie didelį siužeto posūkį, o tyrinėjimas apdovanoja žaidėjus svarbiais siužeto įkalčiais.
  • Galima pasikalbėti su žuvusiu žveju žaidimo pradžioje
    kalbėti su mirusiaisiais
    .
  • Mirusio žvejo istorija yra įspėjimas nepasitikėti gražiais nepažįstamais žmonėmis, numatant tikrąją imperatoriaus prigimtį.Ankstyvas dialogas Balduro vartai 3 gali užsiminti apie vieną didžiausių žaidimo posūkių vėliau antrajame veiksme, tačiau dauguma žaidėjų to negirdėjo. Balduro vartai 3 siūlo tiek daug skirtingų žmonių, su kuriais galima pasikalbėti, ir būdų, kaip su jais pasikalbėti, kad tai gali būti neįtikėtina. Pridėkite prie to Požemiai ir drakonai burtai Kaip kalbėtis su gyvūnaisir staiga net atsitiktinės voveraitės tampa potencialiais pokalbio partneriais. Tačiau Žaidėjų aptiktos mažytės reto dialogo detalės rodo, kad skiriant laiko kiekvienai parinkčiai ištirti, žaidėjai gali duoti svarbių siužeto užuominų.

Viena ypatinga dalis retas dialogas iš Balduro vartai 3Pirmoje atviroje zonoje kai kurie žaidėjai kasosi galvas. Jis liko šiek tiek neaiškus, ir yra keletas atsakymų, kurie, atrodo, atitiktų, ką šios eilutės galėtų reikšti. Tačiau žaidėjai tiki, kad naudojant šiek tiek tariamo duomenų gavybos jie tai išsiaiškino Balduro vartai 3 paslaptis, ir tai gali sugadinti svarbų siužeto posūkį vėlesniam žaidimui.


Susijęs

„Ikoniška, įtraukianti puikių idėjų netvarka“: Baldur’s Gate 3 apžvalga

„Baldur’s Gate 3“ yra įspūdingo ūgio, o geriausios jo akimirkos tikrai įsimintinos, tačiau kai kurios ankstyvosios masto problemos rodo, kad patirtis buvo nevienoda.


Negyvas žvejys įspėja žaidėją, kad proto plekštukai gali pakeisti savo formą

Humanoidinę formą įgaunantys Mind Flayers yra vienas didžiausių žaidimo posūkių

Baldur's Gate 3 Kalbėkite su Dead Spell, kuris naudojamas ant mirusio kūno

Paplūdimyje, kur sudužo Nautiloid, žaidėjai gali rasti žvejo lavoną. Jei jie kalba su juo naudodami kalbėti su mirusiaisiais burtastai pasakos jiems apie gražią moterį, kuri prieš jų valią vedė žmones į vakarus. Iš pradžių žaidėjai ginčijosi, kas gali būti šis asmuo, o žaidėjai įvardijo tokias galimybes kaip Shadowheart ar Minthara. Tačiau, pasak Reddit vartotojo pjennnžaidimo duomenys buvo išgauti ir buvo rasta tokia pokalbio santrauka:


„Jūs kalbate su mirusia žvejo siela, kuri atskubėjo į avarijos vietą, kai pamatė jūsų laivą, nukritusį iš dangaus. Svetainėje jis pamatė proto plėšiką, persirengusią gražia moterimi, ir buvo nužudytas intelekto rytojų (smegenų).

Pasirodo, paslaptinga gražuolė turėjo būti proto skleidėja, o tai paaiškintų, kad jos sekimas be jokių klausimų. Tikėtina, kad šis paslaptingas minčių pliūpsnis paskatino žmones ne tik užmaskuoti, bet ir galingai valdyti savo protą. Remiantis tuo, ką žvejas sako apie „graži moteris“, jis pamatė, taip pat gali būti, kad žaidėjai patys susidurs su šiuo minčių skleidėju. Jei jie nebus atsargūs, jie taip pat gali tapti jo aukomis. Vėliau yra ir kitų minčių skleidėjų, kurie bandys apgauti žaidėją tokiu pačiu būdu.


Manipuliuojantis proto blaškytojas bando suvilioti Baldur’s Gate 3 žaidėjus

Tai vyksta Nautiloido avarijos vietoje 1 veiksme

Orfėjas kaip naujas proto skleidėjas Baldur's Gate 3

Balduro vartai 3 2023 m. rugpjūčio mėn. buvo išleista ilgą laiką ankstyvojoje prieigoje. Per tą laiką daugelis pagrindinių žaidimo elementų labai skyrėsi, nei pasirodė galutinėje versijoje. Vienas iš pagrindinių pakeitimų buvo atliktas Nautiloid avarijos vietoje, kur žaidėjai susiduria su šiuo mirusiu žveju.

„Early Access“ žaidime žaidėjai susidurdavo su dviem žvejais, kurių protas buvo valdomas ir tikėjo, kad sužeista proto plunksna buvo žvejo dukra. Ši akimirka buvo šiek tiek pagarsėjusi tarp žaidėjų, kurie naudojo paladin klasę, nes nepavykus patikrinti sugebėjimų užduoties metu, jie netyčia sulaužytų paladino priesaiką savo bėgimo pradžioje. Nors žvejai buvo pašalinti po ankstyvos prieigos, Nautiloid nuolaužose vis dar yra sužeistas proto laužytojas, kuris panašiai bandys manipuliuoti žaidėju.


Žaidėjai, kurie kalbasi su šiuo įstrigusiu protu, susidurs su emocijomis. Žaidėjus net gali nugalėti noras pabučiuoti mintis jei jiems nepasiseka atlikti gebėjimų balų patikrinimo. Šis proto laužytojas rastas tik už kai kurių intelekto ryjančiųjų, kurie greičiausiai yra „smegenys“, miręs žvejas prisipažįsta jį nužudęs. Tai reiškia, kad „graži moteris“, greičiausiai jis turi galvoje šį sužalotą protą.

Anksti išmokus, kad minčių laužytojai gali užmaskuoti tikrąją savo formą, gali sugadinti vėlesnes Balduro vartai 3. Po visko, yraSusidurs su kitu nepažįstamu žaidėju, kurio tapatybė turi būti paslaptis ankstyvomis žaidimo valandomis. Jau įtardami, kad šis veikėjas yra proto blaškytojas, žaidėjai gali būti prieš pagrindinį atskleidimą.


Žvejo istorija padeda žaidėjams atspėti globėjo posūkį

Svajonių sergėtojas pasirodo esąs proto laužytojas

Pasikalbėję su savo paslaptinguoju globėju apie didelę žaidimo dalį, žaidėjai sužino, kad jų globėjas yra užmaskuotas proto skleidėjas, žinomas kaip imperatorius. Per dialogą su žaidėjo kompanionais numanoma, kad Imperatorius įgauna žmogaus, kuris kiekvienam atrodytų gražus, pavidalą. Tai reiškia šis ankstyvas žaidimo dialogas gali lengvai pasitarnauti kaip užuomina, kad šis gražus nepažįstamasis, su kuriuo jie kalba, nėra toks, koks jis atrodo. Tačiau nors kai kurie mano, kad žvejys iš tikrųjų galėjo turėti omenyje patį Imperatorių, taip nėra.

Susijęs

Linksma BG3 akimirka užfiksuoja tikruosius imperatoriaus prioritetus ir tai ne tai, ką manote

„Baldur’s Gate 3“ yra pilnas stebėtinai į priekį vedančio dialogo, tačiau viena imperatoriaus eilutė pakeis jūsų požiūrį į juos, atsižvelgiant į viską, ką jie matė.


Imperatoriui nėra prasmės vesti žmones į vakarus, kaip aprašo žvejys. Šiuo žaidimo momentu Imperatorius jau įžengė į Astralinę plokštumą naudojasi „Shadowheart“ pavogta prizme ir stengiasi užtikrinti, kad kiekvienas, gavęs buožgalvį „Nautiloid“ laive, netaptų proto plėšiku. Tai yra daug prasmingesnė „graži moteris“, kad iš tikrųjų būtų sužeistas protas, kuris bando apgauti žaidėją jį išlaisvinti.

Net jei miręs žvejas aiškiai nešaukia imperatoriaus, kad jis yra proto skleidėjas, jo istorija yra pagrindinė užuomina žaidėjams išsiaiškinti tikrąją savo globėjo tapatybę. Žvejo istorija įspėja žaidėjus nepasitikėti gražių nepažįstamų žmonių nurodymais. Kaip ir prieš jį įvykusios „Nautiloid“ avarijos minčių laužytojas, imperatorius naudoja tą pačią figūros keitimo taktiką, norėdamas sužavėti žaidėją. Panašiai ir imperatoriaus motyvai gali būti ne tokie geri, kaip atrodo.


Žvejo likimas yra perspėjimas dėl nepasitikėjimo imperatoriumi

3 veiksmas atskleidžia tikrąsias imperatoriaus spalvas

Netherbrain atskleidžia savo planą Baldur's Gate 3

Nors iš pradžių atrodo, kad Imperatorius bando padėti žaidėjui nugalėti Netherbrain, vėliau paaiškėja, kad vienintelis tikras proto skleidėjo tikslas yra garantuoti savo išlikimą. Jei žaidėjai pasirinkti išlaisvinti Orfėją, Imperatorius tuoj pat juos įjungs ir prisijungti prie Netherbrain. Nors jis norėtų gyventi be smegenų kontrolės, greitai tampa aišku, kad tai ne dėl moralės jausmo, o dėl noro išlaikyti savo laisvę Orfėjo sąskaita.


Imperatorius nėra herojus; kaip proto laužytojas paplūdimyje, jis tiesiog bando manipuliuoti žaidėju, kad šis įvykdytų savo planą. Faktas, kad visa tai telegrafu perteikia maža šoninė istorija apie žuvusį žveją žaidimo pradžioje, liudija žaidimo detalumo lygį. Balduro vartai 3pasakojimą.

Šaltinis: pjennn / Reddit