Home Pramogos Šis 135 mln. USD vertės mokslinė fantastika yra labiausiai skaldantis Brado Pitto...

Šis 135 mln. USD vertės mokslinė fantastika yra labiausiai skaldantis Brado Pitto filmas apie Rotten Tomatoes ir nusipelnė geresnio

16
0


Santrauka

  • „Ad Astra“ pažymėjo pirmąjį reikšmingą skirtumą tarp kritikų ir žiūrovų balų Brado Pitto karjeroje.
  • Nepaisant teigiamų atsiliepimų dėl vaizdo, pasakojimo ir Pitto pasirodymo, filmas buvo kasos bomba.
  • Neoriginalus „Ad Astra“ siužetas, tempas ir nukrypimas nuo anonsų privertė žiūrovus nuvilti, o tai prisidėjo prie kasos nesėkmės.Bradas Pittas yra vienas pelningiausių savo kartos aktorių, tačiau tai jo neišgelbėjo nuo kai kurių skaldančių projektų, o vienas, ypač, labiausiai suskaldė kritikus ir publiką. Bradas Pittas per savo aktoriaus karjerą tyrinėjo įvairius žanrus, pradedant nuo dramos 1988 m. Tamsioji saulės pusėjo pirmasis pagrindinis vaidmuo. Pittas išgarsėjo 1991 m. dėl vaidmens filme Ridley Scott’s Thelma ir Louisetačiau didžioji jo pertrauka įvyko po trejų metų su Neilo Jordano gotikiniu siaubo filmu Interviu su vampyru.

Nuo to laiko Pittas sukūrė šiek tiek visko – pradedant mokslinės fantastikos trileriais 12 beždžionių į karo dramas kaip Septyneri metai Tibete ir veiksmo komedijos kaip Kulkų traukinys –, visi jie demonstruoja jo unikalų žavesį. Tačiau ne kiekvienas Brado Pitto filmas buvo gerai įvertintas kritikų ir plačiosios publikos, tačiau ne visi jie turėjo ryškų skirtumą tarp kritikų ir publikos priėmimo. Deja, vienas iš 2019 m. Pitto filmų nuvylė pirmą kartą jo karjeroje, nes jis buvo labiausiai susiskaldęs filmas, tačiau jis nusipelnė daug geresnio.


2019-ieji buvo metai, kai Bradas Pittas vaidino Quentino Tarantino filme
Kartą Holivude
kuris jam suteikė pirmąjį Oskarą už geriausią antraplanį aktorių.

Susijęs

Esu labai susirūpinęs dėl Brado Pitto naujojo 300 milijonų dolerių filmo, nepaisant įspūdingo išleidimo atnaujinimo

Nepaisant pastarųjų gerų naujienų apie Brado Fitto lenktynių filmą „Formulė 1“, vis tiek nerimauju, kad filmo biudžetas nuskandins šį labai brangų laivą.


„Ad Astra“ turi didžiausią Brado Pitto filmo kritikų ir auditorijos pasidalijimą dėl „Rotten Tomatoes“

„Ad Astra“ buvo pirmasis Brado Pitto karjeroje

Bradas Pittas filme „Ad Astra“.

Skelbimas Astra
buvo gerai įvertintas kritikų, tačiau tai buvo kasos bomba.


2019 m. Bradas Pittas vaidino Skelbimas Astrapsichologinis mokslinės fantastikos filmas, kurį režisavo Jamesas Gray’us. Skelbimas Astra pasakoja apie majorą Roy McBride’ą (Pittą), astronautą, kuris yra informuotas, kad paslaptingi galios antplūdžiai, grasinantys destabilizuoti žmogaus civilizaciją, buvo atsekti į Limos projektą. Tai kosminė stotis, skriejanti aplink Neptūną, prieš 29 metus išsiųsta ieškoti protingos gyvybės, o Roy tėvas H. Cliffordas McBride’as (Tommy Lee Jonesas) buvo projekto vadovas. Roy’us sutinka su misija kirsti Saulės sistemą, kad atskleistų tiesą apie Limos projektą, energijos antplūdį ir jo tėvo dingimą.


Nepaisant įdomios prielaidos ir stulbinančių vaizdų, taip pat panašumų su naujausiais filmais, išsiųstais į kosmosą (pvz., Marsietis ir Tarpžvaigždinis), Ad Astra nebuvo sėkminga. Skelbimas Astra buvo gerai įvertintas kritikų, bet tai buvo kasos bomba, visame pasaulyje uždirbo 135 milijonus dolerių, palyginti su 80–100 milijonų dolerių biudžetu – tačiau jis buvo nominuotas įvairiems apdovanojimams, daugiausia už kinematografiją, vaizdo efektus ir gamybos dizainą, įskaitant nominaciją „Geriausias garso maišymas“ 2020 m. „Oskarų“ apdovanojimuose.

Tais pačiais metais
Skelbimas Astra
buvo nominuotas „Oskarams“, Bradas Pittas buvo apdovanotas už geriausią antro plano aktorių
Kartą Holivude
.

Skelbimas Astra
turi 83 % kritikų, bet 40 % auditorijos.


Nenuostabu, kai filmas žlunga tiek kritikams, tiek žiūrovams, bet Skelbimas Astra buvo pirmasis Pitto karjeroje didžiulis skirtumas tarp kritikų ir publikos balų Supuvę pomidorai. Rašymo metu Skelbimas Astra turi 83 % kritikų įvertinimo, suteikiantį jam „šviežią“ sertifikatą, bet turi 40 % auditorijos balų, todėl jam suteikiama „supuvusi“ etiketė. Nors Pitto filmografijoje yra filmų su mažais balais, Skelbimas Astra yra ta, kuri turi didžiausią skirtumą tarp jų, įrodančių, kaip ji skyrėsi.

Kodėl „Ad Astra“ taip nerimsta ir nukrito prie kasų

„Ad Astra“ nebuvo toks, kokio buvo tikimasi

Bradas Pittas vilki skafandrą „Ad Astra“.

Skelbimas Astra
Labiausiai giriamas elementas buvo vaizdiniai efektai, o po to sekė niuansuotas pasakojimas.


Kritikai gyrė įvairius elementus Skelbimas Astra Tai puikiai suderinta, kad tai būtų jaudinantis ir emocinis nuotykis kosmose. Skelbimas AstraLabiausiai giriamas elementas buvo vaizdo efektai, niuansuotas pasakojimas ir tėvo ir sūnaus ryšio tyrinėjimas mokslinės fantastikos aplinkoje. Pitto pasirodymas taip pat buvo įvertintaskai kurie kritikai pavadino tai geriausiu jo pasirodymu iki šiol, o Grėjaus režisūra taip pat buvo nurodyta kaip viena iš Skelbimas Astradidžiausios stiprybės. Tačiau publika turėjo kitokią nuomonę.

Žiūrovai kritikavo jo neoriginalų siužetą, tempą ir tai, kaip jis skyrėsi nuo to, ką rodo anonsai.


Nors daugelis žiūrovų su tuo sutiko Skelbimas AstraVaizdai yra geriausia filmo dalis, jie kritikavo jo neoriginalų siužetą, tempą ir tai, kaip jis skyrėsi nuo to, ką rodo anonsai. Žiūrovai taip pat nebuvo patenkinti tylesniu ir emocingesniu Pitto pasirodymupavadindamas jį „monotonišku“, o visą filmą – „nuobodžiu“. Skelbimas AstraFilmo kasos nesėkmė taip pat galėjo būti dėl konkurencijos kino teatruose, nes ji buvo išleista kartu Dauntono abatijakuris buvo kasos hitas.

„Ad Astra“ nusipelnė geresnio – tai vienas geriausių naujausių Brado Pitto filmų

„Ad Astra“ skiriasi nuo daugelio Brado Pitto filmų

Skelbimas Astra
reikalavo kitokio nei Pitto pasirodymo.


Skelbimas Astra skyrėsi nuo to, ką žiūrovai yra įpratę matyti iš Brado Pitto, kuris nėra aktorius, matytas daugelyje mokslinės fantastikos filmų, ypač tuose, kurie vyksta kosmose. Skelbimas Astra taip pat reikėjo kitokio Pitto pasirodymo, nes veikėjas buvo tylesnis ir išgyveno daug emocinių neramumų, kuriuos jis puikiai pavaizdavo. tikrai, Skelbimas Astra turėjo savo trūkumų, pavyzdžiui, akimirkų, kai nieko nebuvo prasmės, ir galėjo būti naudingas šiek tiek greitesnis tempas, tačiau toks, koks yra, tai gana malonus, emocingas ir vizualiai stulbinantis laikrodis.

Kartu su Kartą Holivude ir Kulkų traukinys, Skelbimas Astra yra vienas geriausių Brado Pitto filmų pastaraisiais metais, tačiau skirtingai nei kiti, jis nepasiekė tinkamos auditorijos. Skelbimas Astra galėtų pasinaudoti laiko dovana ir galiausiai galėjo sulaukti nusipelnusio pripažinimo, tačiau tai buvo pirmasis Brado Pitto karjeroje dėl savo nesutarimų.


Skelbimas Astra

Bradas Pittas filme „Ad Astra“ vaidina astronautą Roy McBride’ą, kuris leidžiasi į misiją į Neptūną, kad kosmose surastų dingusį tėvą (Tommy Lee Jonesą). Liv Tyler ir Donaldas Sutherlandas pasirodo šiame 2019 m. mokslinės fantastikos filme, kurį režisavo Jamesas Gray’us.

direktorius
Džeimsas Grėjus

Išleidimo data
2019 m. rugsėjo 17 d

Aktoriai
Anne McDaniels, Liv Tyler, Ruth Negga, Johnas Ortizas, Loren Dean, Kimberly Elise, Johnas Finnas, Bradas Pittas Tommy Lee Jonesas, Jamie Kennedy, Donaldas Sutherlandas, Gregas Brykas

Vykdymo laikas
124 minutes