Home Pramogos „South Park“ 2024 m. specialusis leidinys padidina rizikingos 27 sezono istorijos tikimybę

„South Park“ 2024 m. specialusis leidinys padidina rizikingos 27 sezono istorijos tikimybę

22
0


Santrauka

  • Pietų parkas
    27 sezonas gali būti skirtas 2024 m. JAV rinkimams, nukrypstant nuo įprasto išleidimo modelio.
  • Serialo kūrėjai rizikuoja su galimu serializuotu siužetu po nesėkmingo bandymo 20 sezone.
  • Pietų parkas
    Tradiciškai apolitiška pozicija gali būti užginčyta, jei rinkimuose ji palaikytų vieną kandidatą.Nors Pietų parkas Vėlyvas 27-ojo sezono pasirodymas gali atrodyti keistas, nes tai, kad vienas iš 2024 m. specialiųjų pilnametražių laidų jau buvo išleistas, gali rodyti stebėtiną pasakojimo strategiją. Pietų parkasIšleidimo grafikas ne visada yra vienodas, bet gana nuspėjamas. Paprastai nuo sausio iki balandžio mėnesio rodomas šešių serijų sezonas, o vėliau šiais metais išleidžiami du specialūs pilnametražiai laidai. Pietų parkaspilnametražių filmų buvo išleisti skirtingais mėnesiais, tačiau 2022 m. 25 sezonas ir 2023 m. 26 sezonas vis tiek laikėsi šio modelio. Jau dabar aišku, kad Pietų parkas 27 sezonas nedarys.


2024 m. sausis ir balandis atėjo ir praėjo be jokių naujienų Pietų parkas epizodų, o gegužės 24 d. netikėtai pasirodė pirmasis šių metų ilgametražis specialus filmas. South Park: Nutukimo pabaiga parodijavo Ozempic pamišimą, kūno pozityvumą ir liūdnai biurokratinę Amerikos sveikatos priežiūros sistemą. Šis atskiras specialusis leidinys buvo išleistas prieš 27 sezoną, nors ankstesni specialieji pasiūlymai buvo paskelbti po atitinkamų sezonų, o nuo liepos mėn. Tai atrodo vis aiškiau Pietų parkas 27 sezone gali būti stebina išleidimo strategija, kuri yra susieta su viena didžiausių metų naujienų.

Susijęs

South Park: Nutukimo pabaiga Įrodė, kad Cartmano charakterio pasikeitimas negali tęstis

Atrodė, kad Pietų parkas 2023 m. padarė didelę Kartmano charakterio pamainą, tačiau „Nutukimo pabaiga“ įrodė, kad šis pokytis gali trukti tik tiek ilgai.


„South Park“ 27 sezonas greičiausiai bus skirtas 2024 m. JAV rinkimams

Ankstyvas nutukimo pabaiga gali sukelti vėlesnį sezoną


Kadangi likusi dalis Pietų parkasSpecialieji pilnametražiai pasiūlymai pasirodė praėjus keliems mėnesiams po atitinkamų sezonų pabaigos iki gegužės mėn. Pietų parkas 27 sezono išleidimo data neatitinka įprasto šou modelio. Liepos pradžioje ir 27-ojo sezono nėra nė ženklo Pietų parkas jau išleido vieną iš dviejų 2024 m. specialiųjų. Pietų parkasPanašu, kad kūrėjai kažką suplanavo vėliau šiais metais, ir tai gali būti susiję su 2024 m. rinkimais. Šių metų JAV rinkimai greičiausiai bus svarbus naujienų įvykis ir gali būti 27 sezono dėmesio centre.

Nors beveik neįmanoma nuspėti rinkimų nugalėtojo, likęs naujienų ciklas apie įvykį yra kažkas tokio Pietų parkas 27 sezonas galėtų sutelkti savo istoriją. Pietų parkas2024 metų planai jau yra šiek tiek neįprasti, nes bendrakūrėjai Trey’us Parkeris ir Mattas Stone’as dirbo prie nesusijusio vaidybinio filmo, tuo pat metu kurdami serialą. Todėl gali būti lengviau suplanuoti serialų sezoną aplink rinkimus, o ne pasikliauti savaitiniais įvykiais, kad būtų pateikta kiekvienos serijos siužetas. Tai pasakė, Pietų parkas kartą bandė šį gambitą ir nepavyko.


South Park 27 sezonas, sutelkiant dėmesį į 2024 m. rinkimus, yra rizikingas

Serialui garsiai nepavyko sušaukti 2016 m. rinkimų

Ponios Garrison, Cartman ir šefo iš Pietų parko koliažinis vaizdas – sukurtas Tomas Russellas

2015 m. Pietų parkas pradėjo eksperimentuoti su serijiniu pasakojimu. 19-ajame sezone serialas nutiesė gana vientisą viso sezono siužetą, pašiepiant tokias temas kaip politinis korektiškumas, vietinė reklama ir brolių kultūra. Tačiau po metų serialui buvo sunku pakartoti šį žygdarbį. Visumą Pietų parkas 20 sezonas buvo skirtas 2016 m. rinkimamstačiau siužetas buvo pagrįstas neišvengiama Hillary Clinton pergale. Tai lėmė nepatogią, beprasmišką pabaigą, kuri nesugebėjo ištraukti nė vieno kandidato, nes tapo vis aiškiau, kad Pietų parkasplanuota pabaiga buvo greitai pakeista prieš pradedant rodyti paskutinius epizodus.

Sunku įsivaizduoti
Pietų parkas
20-ojo sezono rizikingo pasakojimo stiliaus peržiūra 27 sezone.


Pietų parkas tyliai pripažino šią problemą 20 sezono 10 serijos pavadinimu „Serializacijos pabaiga, kaip mes ją žinome“. Kaip tokį, sunku įsivaizduoti Pietų parkas 27-ajame sezone peržvelgsime šį rizikingą pasakojimo stilių. Pietų parkaspožiūris į rinkimus istoriškai buvo dviprasmiškas, o dauguma pasirodymų išduoda neatsakingą požiūrį į rezultatą. Pietų parkas visiškai ignoravo 2020 m. rinkimus, todėl perspektyva, kad visas sezonas bus sutelktas į 2024 m. rinkimus, dar labiau stebina. Tačiau ši teorija būtų labiau tikėtina, jei pasirodymas pakeistų vieną pagrindinį aspektą.

„South Park“ 27 sezonas gali baigtis 27 metų tendencija

Satyros serija dažnai yra stebėtinai apolitiška


Ankstesniais sezonais Pietų parkas dažniausiai atsisakė pavaizduoti vieną kandidatą į prezidentus pranašesniu už savo varžovą. Jei jie visą sezoną remia šiuos rinkimus, jie gali planuoti pakeisti šį požiūrį. Pietų parkas politinėse diskusijose retai laikosi kokios nors pusėsbet laida greičiausiai turės pasirinkti kandidatą, kuriam jis būtų palankus, jei laida turėtų sutelkti dėmesį į rinkimus ir jų poveikį per visą 27 sezoną. Pietų parkas vos pripažino Joe Bideno egzistavimą o serialo versija apie Donaldą Trumpą yra pono Garrisono alter ego, todėl sunku nuspėti, kam serialas patiktų.

Pietų parkas
Apolitiškas suvokimas gali nukentėti, jei serialas būtų vieno kandidato pusėn prieš kitą.


Vieno kandidato vaizdavimas palankiau už kitą būtų labai rizikingas triukas, atsižvelgiant į tai, kiek Pietų parkaspopuliarumo pagrindas yra jo suvokiamas gebėjimas tyčiotis iš abiejų bet kurios problemos pusių. Kaip tokia, Pietų parkasApolitiškas suvokimas gali nukentėti, jei serialas būtų vieno kandidato pusėje. Sakė, sunku suprasti, kaip Pietų parkas 2024 m. pabaigoje išleis visą sezoną, nenagrinėdamas didžiausios eros naujienos.