Home Pramogos Thanosas įvardija galingiausią begalybės akmenį ir tai yra nuostabus pasirinkimas

Thanosas įvardija galingiausią begalybės akmenį ir tai yra nuostabus pasirinkimas

15
0


Santrauka

  • Thanos laiko akmenį įvardija kaip galingiausią begalybės akmenį Thanos Annual #1 – Infinity Watch.
  • Laiko akmens galia daro jį nesustabdomą, nes jis gali greitai perrašyti įvykius ir yra sunkiai įveikiamas.
  • Šio komikso teiginys sutampa su Thanoso kova siekiant gauti laiko akmenį filme „Avengers: Infinity War“.Įspėjimas: yra SPOILERIŲ, skirtų Thanos Annual #1 – Infinity Watch! Jei yra vienas dalykas Thanos yra „Infinity Stones“ ekspertas, nes jis ne tik skyrė visą siužetą studijuoti ir surasti brangakmenius Thanos Questbet jis taip pat garsiai valdė visus šešis vienu metu Infinity Gauntlet – ir tai buvo viskas prieš tai, kai jis turėjo daug daugiau susitikimų su akmenimis vėlesniais savo „Marvel Comics“ istorijos momentais. Todėl, jei kas nors galėtų tiksliai įvardyti galingiausią akmenį, tai būtų Thanosas, o jo pasirinkimas neabejotinai stebina.

Į „Thanos Annual #1“ – „Infinity Watch“. Derekas Landy ir Salvadoras Larroca, Thanosas naudoja Mirties akmenįkurį jis sukūrė pats iš Mistress Death esmės, kad dar kartą užtikrintų kitus šešis Begalybės akmenis. Thanosas ieško žinių, kaip susilieti su Mirties akmeniu, kaip ir kiti „Infinity Stones“ padarė su naujais „Infinity Watch“ nariais.


Tomis pastangomis jis turi mesti iššūkį trims „Infinity Watch“ nariams, kurių kiekvienas turi visą savo atitinkamo „Infinity Stone“ galią. Trys Thanosai, su kuriais kovoja, yra Erdvė, Realybė ir Laikas, ir nors kiekvienas iš jų pateikia unikalų iššūkį pašėlusiam titanui, vienas iš jų išsiskiria iš kitų kaip pavojingiausias: Laiko akmuo.

Susijęs

„Kažkas turėjo išmokyti jį žudyti“: A sąrašo „Marvel“ herojus yra slapta kaltas dėl Thanoso kilmės

Thanosas yra gerai įsitvirtinęs kosminis piktadarys „Marvel Comics“, bet tik dėl to, kad šokiruojantis A sąrašo herojus jam dar buvo kūdikis.Thanosas laiko akmenį įvardija kaip galingiausią begalybės akmenį

Thanosas laiko akmenį MCU filme „Keršytojai: Begalybės karas“.

Šeši begalybės akmenys yra: erdvė, realybė, galia, siela, protas ir laikas. Kartu jie sudaro patį visatos audinį, o jei jie naudojami kartu, jie suteikia vieną didžiausią galią kosmose. Ir net kai naudojamas atskirai, kiekvienas begalybės akmuo suteikia beveik neprilygstamą kosminę galią, kylančią iš bet kurio akmens. Štai kodėl taip stebina, kad Laiko akmuo įvardijamas kaip galingiausias.

Kalbant apie „galingiausius“ Begalybės akmenis, greičiausiai būtų atkreiptas dėmesys į Jėgos arba Realybės akmenis, nes pirmasis atitinka savo bendravardį pasiūlydamas neprilygstamą kosminę jėgą, o antrasis suteikia galimybę palenkti tikrovę savo užgaidoms. Tačiau jei nustosite apie tai pagalvoti, laikas tikrai yra geriausias iš jų. Galia gali būti manevruojama, realybė gali būti nugalėta, bet tas, kuris manipuliuoja laiku, yra tikrai nesustabdomas, nes gali perrašyti įvykius taip greitai, kaip jie įvyksta, turėdami tik mintį, o kažkas, pavyzdžiui, Thanosas, yra visiškai bejėgis su jais kovoti.


Thanoso Time Stone teiginys puikiai paaiškina jo kulminacinį begalybės karo mūšį

Keršytojai: Begalybės karas (2018 m.)

Thanosas ir daktaras Streindas greta iš MCU.

Šiame komikse Thanosas aiškiai nurodo, kad jei kas nors bandys gauti akmenis arba mesti iššūkį jų valdovų galiai, jie geriau pirmiausia eis paskui Laiko akmenį. Ne tik todėl, kad turėdamas Laiko akmenį suteiktų jam visą galią, kurios jam prireiktų sugriebti kitus, bet todėl, kad jis pakankamai stiprus, kad jį nugalėtų, net ir turint kitus akmenis. Ir būtent tai mato gerbėjai Keršytojai: Begalybės karaskai Daktaras Streindžas Laiko akmenį iš Thanos laikė tik tol, kol jis noriai pasiūlė jį Pamišusiam Titanui.


Thanosas negalėjo atimti laiko akmens iš daktaro Streindo MCU, net jei tuo metu jo Gauntlet buvo Erdvė, Galia, Realybė ir Siela. Tai neįvertinta mintis, bet vis dėlto aišku, ir tai dar labiau pavertė Thanos“, šiame komikse tvirtinant, kad laiko akmenį jis įvardija kaip galingiausią Begalybės akmenį.

„Thanos Annual #1“ – „Infinity Watch“. „Marvel Comics“ yra dabar.