Home Pramogos Tobulas Sheldon Cooper pakeitimas Georgie & Mandy’s Spinoff gali įvykti tik esant...

Tobulas Sheldon Cooper pakeitimas Georgie & Mandy’s Spinoff gali įvykti tik esant vienai sąlygai

16
0


Santrauka

 • Pirmoji Georgie ir Mandy santuoka
  dėmesys sutelkiamas į poros gyvenimą po Baby Cece, su daugiau kūrybinės laisvės nuo
  Didžiojo sprogimo teorija
  nei
  Jaunasis Šeldonas
  .
 • Jerry O’Connell, būdamas suaugęs Georgie, galėtų būti pasakotojas, jungiantis spinoffą su
  Didžiojo sprogimo teorija
  .
 • Kad būtų išvengta vienpusio pasakojimo,
  Jaunasis Šeldonas
  Tolesni veiksmai turėtų skirti vyresnio amžiaus aktorę vaidinti suaugusią Mandy ir panaudoti jų fizinį debiutą kaip paslapties elementą.The Jaunasis Šeldonas serijos tęsinys, Pirmoji Georgie ir Mandy santuoka turi puikią galimybę pakeisti Sheldon Cooper, bet tai gali įvykti tik esant vienai sąlygai. Sheldono persikėlimas į Kaliforniją pažymėjo prakartėlės ​​pabaigą, nors ji vis dar buvo labai populiari. Jaunasis Šeldonasatšaukimas sukėlė nesutarimusbet bent jau franšizė tęsiasi su visiškai nauja atšaka, kurioje pagrindinis dėmesys bus skiriamas Georgie ir Mandy, kaip šeimos su Baby Cece, gyvenimui. Kadangi apie jų romantiką nėra daug atskleista Didžiojo sprogimo teorija, Pirmoji Georgie ir Mandy santuoka turi daugiau kūrybinės laisvės su savo istorija.


Konkrečių siužeto detalių vis dar trūksta Pirmoji Georgie ir Mandy santuoka. Tačiau kai kurios svarbios detalės jau buvo patvirtintos prieš pradedant gamybą. Ant kulnų Jaunasis Šeldonas finalasbuvo atskleista, kad laidos įvykiai įsibėgės maždaug po mėnesio ar dviejų po netikėtos George’o mirties ir laidotuvių. Skirtingai nuo teorijų apie galimą poros persikėlimą iš Medfordo, pora ir toliau gyvens iš nedidelio Teksaso miestelio. Galiausiai, jei Emily Osment išpildys jos norą, vienas Didžiojo sprogimo teorija aktorius dalyvaus Jaunasis Šeldonas tęsinys.

2:11

Susijęs

Jaunojo Sheldono finalo atsakymai į 1 veikėjo dingimo paslaptį, kuri beveik sunaikino Coopers

George’o mirties chaoso metu „Young Sheldon“ finalas vis dar gali atskleisti patį destruktyviausią veikėjo išėjimą iš šou.


Jerry O’Connell vyresnysis Džordžas būtų tobulas Georgie ir Mandy’s Spinoff pasakotojas

Emily Osment bando įtraukti suaugusį Džordžijos aktorių į jaunojo Sheldono tęsinį


Kol aktoriai ir įgula ruošiasi grįžti į filmavimo aikštelę, Osment atskleidžia, kad ji dirba, kad gautų Jerry O’Connell vaidins suaugusią Georgie’ą Pirmoji Georgie ir Mandy santuokajuolab kad jų keliai visada susikerta Los Andžele. Atsižvelgiant į tai, tai neturėtų būti problema Jaunasis Šeldonas sukūrė precedentą suaugusio Georgie siūlomo vaidmens atžvilgiu. Bet kuriuo atveju O’Connell taip pat išreiškė norą grįžti į Didžiojo sprogimo teorija franšizės metus po to, kai jis pasirodė į vėplas orientuotame komedijoje.

Kaip ir vyresnysis Jimo Parsonso Sheldonas, O’Connell gali būti būsimo spinoffo pasakotojas su potencialia epizode serijos pabaigoje. Tai leidžia
Pirmoji Georgie ir Mandy santuoka
tiesioginė linija į
Didžiojo sprogimo teorija
.


Kaip ir vyresnysis Jimo Parsonso Sheldonas, O’Connell gali būti būsimo spinoffo pasakotojas su potencialia epizode serijos pabaigoje. Tai leidžia Pirmoji Georgie ir Mandy santuoka tiesioginė linija į Didžiojo sprogimo teorija. Tai taip pat suteikia Chuckui Lorre’ui ir jo rašytojams pasakojimo pradžios, reikalingos norint galiausiai paaiškinti, kas nutiko porai. Remiantis jų laidos pavadinimu, manoma, kad tai ne vienintelis kartas, kai jie susiriša.

Vyresnysis Georgie’as kaip pasakotojas sukuria naujojo Didžiojo sprogimo teorijos „Spinoff“ problemą

Didžiojo sprogimo teorija nepristatė vyresnio amžiaus Mandy

Jerry O'Connell kaip Georgie filme „Didžiojo sprogimo teorija“ ir Montana Jordan kaip Georgie ir Emily Osment kaip Mandy filme „Jaunasis Šeldonas“
Anos Dumaraog tinkintas vaizdas

Suaugusiojo Džordžijos atvedimas iš ateities būtų labai naudingas Pirmoji Georgie ir Mandy santuoka. Pirmiausia tai sukurtų tam tikrą tradiciją pasakojimams, kurie vyksta tuo metu Didžiojo sprogimo teorija laiko juosta. Viduje Jaunasis Šeldonas Finale buvo atskleista, kad suaugęs Sheldonas kuria savo atsiminimus, todėl jis prisimena savo vaikystę. Kadangi Georgie tampa sėkmingu verslo savininku, jis taip pat gali dirbti kažką panašaus, o tai paaiškintų, kodėl jis grįžta į savo pirmąją santuoką su Mandy.


Tačiau suaugusį Džordžią padarydamas pasakotoju Pirmoji Georgie ir Mandy santuoka iš esmės paverčia jį vieninteliu tituliniu šou veikėju, kuris būtų nesąžininga Mandy atžvilgiu. Jei įvykiai Jaunasis Šeldonas tęsinys tik iš vienos perspektyvos, jo pasakojimas gali būti šališkas vienos šalies atžvilgiu, o tai apsiribotų tokiomis istorijomis, kurias ji gali papasakoti. Būtų svarbu pridėti Mandy požiūrįbet kadangi ji niekada nepasirodė Didžiojo sprogimo teorijanėra aktoriaus, kuris galėtų įsijausti į suaugusios Mandy vaidmenį, kad pateiktų savo pasakojimo pusę.

Susijęs

Man primena, kaip buvo nereikalingas jauno Sheldono atšaukimas po Missy ir Georgie aktorių atnaujinimo

Revordas ir Jordanas vėl susivienijo pirmą kartą po to, kai baigėsi prakartėlė, ir aš primenu, koks nereikalingas buvo Youngo Sheldono atšaukimas.


Kaip pirmoji Georgie ir Mandy santuoka gali išspręsti pasakotojo problemą

Jaunojo Šeldono tęsinio serijai reikia vyresnio amžiaus Mandy pasakotojo

Montana Jordan Georgie veda Emily Osment Mandy ranką uždengęs akis lauke Young Sheldon.

Laimei už Pirmoji Georgie ir Mandy santuokayra paprastas būdas išspręsti šią problemą. Pirma, paskirkite ką nors vyresnio amžiaus atlikti Mandy vaidmenį iš ateities. Lorre’as ir jo komanda taip pat gali tai panaudoti kaip naują paslaptį, kuri paskatintų žmones investuoti, jei Jaunasis Šeldonas Tolesni veiksmai iš anksto neatskleidžia, kas išreiškia senesnę Osmento personažo versiją. Tai gali lemti jos ir O’Connell fizinį debiutą pabaigoje Pirmoji Georgie ir Mandy santuokapanašus į Parsonso suaugusiojo Sheldono epizodas Jaunasis Šeldonas flashforward.

Nepriklausomai nuo to, kaip jie norėtų tai padaryti, svarbu užtikrinti, kad Mandy būtų gerai atstovaujama kuriant savo ir Georgie pirmąją santuoką, kad būtų užtikrintas kitoks požiūris į balso perteikimą nei jos tėvų laidoje.


Nepriklausomai nuo to, kaip jie norėtų tai padaryti, svarbu užtikrinti, kad Mandy būtų gerai atstovaujama kuriant savo ir Georgie pirmąją santuoką, kad būtų užtikrintas kitoks požiūris į balso perteikimą nei jos tėvų laidoje. Suaugusiojo Šeldono istorijos Jaunasis Šeldonas įrodė, kad jis buvo nepatikimas pasakotojas, bet tik todėl, kad daugelį jo vaikystės istorijų galima patikrinti faktais su jo komentarais iš Didžiojo sprogimo teorija. Nuo Pirmoji Georgie ir Mandy santuoka neturi tokio ryšio su vėplai orientuota komedija, pora gali pataisyti vienas kitą.


Pirmoji Georgie ir Mandy santuoka (2025)

Pirmoji Georgie ir Mandy santuoka (2025)

Aktoriai
Montana Jordan, Emily Osment, Willas Sasso, Rachel Bay Jones

Metų laikai
1