Home Pramogos Visus 10 kartų Jasonas Toddas buvo nužudytas DC komiksuose, nuo Robino iki...

Visus 10 kartų Jasonas Toddas buvo nužudytas DC komiksuose, nuo Robino iki Raudonojo Hoodo

12
0


Santrauka

  • Jasonas Toddas, antrasis Robinas, per savo komiksų karjerą kelis kartus mirė. Štai keletas žymiausių jo mirties atvejų:
  • Pirmą kartą nužudytas Džokerio siužete „Mirtis šeimoje“, Jaosnas bus susprogdintas, mirtinai nukrito, buvo nužudytas ir prisikėlęs, mirė negyvų apokalipsėje ir dar daugiau.
  • Komiksų istorija gali teigti, kad Jasonas Toddas yra „miręs Robinas“, todėl teisinga, kad jis tai padarė pasikartojančia savo personažo dalimi.


Šiame straipsnyje minima savižudybė.


Tragedija nėra netikėtas dalykas komiksų knygose, bet Jasonas Toddas, dar žinomas kaip Raudonkepuras nukentėjo daugiau nei dauguma veikėjų. Po to, kai Džokeris buvo nužudytas, Džeisonas Todas sugrįžo į gyvenimą ir, nepaisant to, kaip sunkiai jis stengėsi, atrodo, kad jis niekada negali pabėgti nuo mirties šešėlio, tvyrančio virš jo.

Deja, Džeisonas Todas dažnai yra personažas, kurį apibūdino jo mirtis. Nors kiekvienas Robinas tam tikru savo istorijos momentu mirė, niekas nenukentėjo taip, kaip Jasonas Toddas. Jasono mirtis buvo pirmas kartas, kai buvo nužudytas Robinas, ir nuo to laiko jis susiduria su šiuo faktu. Nors visi žino apie Jasono mirtį Mirtis šeimoje, Nuo to laiko Jasonas Toddas mirė (arba „mirė“) dar kelis kartustodėl iš esmės tai yra viena iš jo supergalių.10 Jasoną pirmą kartą nužudė Džokeris

Betmenas: mirtis šeimoje Jimas Starlinas ir Jimas Aparo

Be jokios abejonės, pati ikoniškiausia ir svarbiausia mirtis šiame sąraše. Sumaišius gerbėjų reakciją į Jasoną Toddą kaip naująjį Robiną, DC surengė apklausą telefonu, kad gerbėjai galėtų paskambinti ir balsuoti, ar Jasonas gyvens, ar mirs. Tai surinko 10 614 balsų, 5 242 už Jasono mirtį, prieš 5 271. Tai paskatino DC turėti Jasoną Toddą liūdnai nužudė Džokeris.

Ieškodamas seniai nematomos mamos, Jasoną ji išdavė ir perdavė Džokeriui. Jokeris mušė Jasoną laužtuvu, o po to paliko jį su bomba, kuri nužudė Boy Wonderį. Nors Jasonas galiausiai sugebėjo sugrįžti į gyvenimą dėka Begalinė krizėkaip tikrovė buvo perrašyta, įtraukiant netikrą Džeisoną Todą, kuris kankino Betmeną Tylus siužetas.


Susijęs

10 geriausių Betmeno komiksų, kuriuos reikia skaityti DABAR

Betmenas turi vieną turtingiausių komiksų istorijų. Šiuo metu yra daugybė svarbių ir linksmų šikšnosparnių knygų, kurias verta perskaityti iš gerbėjų.

9 Jasoną vėl susprogdino bomba

Betmenas #650 Judd Winick ir Eric Battle

Atrodo, kad Betmenas, Džeisonas ir Betmenas miršta kartu

Jasonas Toddas galiausiai grįžo į gyvenimą kaip Raudonkepuras. Šiuo nauju vardu Jasonas stojo prieš Betmeną ir Džokerį, o paskutinėje akistatoje su Betmenu Jasonas atskleidžia, kad jis ne tik sugavo Džokerį, bet ir turi sukonstruotą bombą, kad juos visus nužudytų. Betmenas nežaidžia savo žaidimo. Džeisonas bando priversti Betmeną nužudyti jį arba Džokerį, bet Bruce’as atsisako.


Betmenui pavyksta atmušti batarangą nuo sienos, atsitrenkti į Džeisoną ir jį išjungti. Tačiau nespėjęs sustabdyti Džokerio, jis paima ginklą ir nukreipia jį į bombą. Norėdamas, kad jų istorija baigtųsi čia, Džokeris kartu nuspaudžia gaiduką ir susprogdina bombą, atrodo, nužudydamas juos visus tris. Nors šie veikėjai vėl pasirodo vėliau, niekada nėra jokio paaiškinimo kaipir tikrai atrodo, kad tai buvo parašyta kaip paskutinė akimirka Jasonui tuo metu.

8 Jasonas iškrenta iš mirtino aukščio kovos naktinio sparno

Mūšis už gaubtą #3 Tony S. Daniel

Jasonas Todas iš pažiūros miršta

Per įvykius Mūšis dėl gaubto, Betmenas atrodė miręs dėl Galutinė krizė.m keldamas klausimą, kas dabar, kai jo nebebus, perims gaubtą. Tiek Dickas Graysonas, tiek Timas Drake’as norėjo žengti į priekį ir prisiimti vaidmenį, bet tai apsunkino vėl pasirodęs Jason Todd.


Ši Jasono versija vis dar buvo jo piktadarių eroje, ir jis nenorėjo nieko daugiau, kaip tik tapti nauja, žiauria ir mirtina Betmeno versija. Tai baigiasi mūšiu tarp trijų ir galiausiai atrodo, kad Džeisonas miršta. Atsisakęs priimti Nightwing pagalbos, Džeisonas leidžia sau nusileisti šimtus pėdų į žemiau esančią upę. Neabejotina, kad tai turėtų būti mirtinas kritimas, nes tai yra vienas iš paskutinių žinomiausio piktadario Jasono pasirodymų.

7 Jasoną mirtinai sugniuždė kapitonas Marvelis jaunesnysis.

DCeased: Dead Planet Nr. 5 Tom Taylor ir Trevor Hairsine

Jasonas Toddas miršta ketvirtą kartą, būdamas miręs


Dnutrūko yra viena iš tamsiausių visatų, kurią DC kada nors ištyrė. Po to, kai Darkseidas netyčia paleido Žemėje zombių apokalipsę, neilgai trukus kūnai pradės kauptis. Beveik visi DC herojai yra nužudyti arba užkrėsti, įskaitant sunkius smogikus, tokius kaip Betmenas, Supermenas ir Wonder Woman.

Po pirminės apokalipsės nedidelė grupė išgyvenusiųjų susiburia, kad sukurtų naują gyvenimą Negyva planeta. Vienas iš tokių yra Jasonas Toddas, kuriam pavyksta išgyventi ir susituokti su Deathstroke’o dukra Ravager. Tai stebėtinai laiminga Džeisono versija, tačiau nieko gero šiame pasaulyje niekada nesitęsia, o Džeisoną žiauriai nužudo zombiais apimtas kapitonas Marvelis jaunesnysis (didvyrio mirtis, bet mirtis vis tiek).

Dark Knights: Death Metal #7 Scott Snyder ir Greg Capullo

„Red Hood“ vėl miršta per „Death Metal“.


Dark Knights: Death Metal buvo vienas didžiausių mūšių, kuriuose kada nors dalyvavo Teisingumo lyga ir Šikšnosparnių šeima. Tai buvo atviras karas tarp Multiverse pajėgų prieš tamsiąją Betmeno, kuris juokiasi, armiją. Natūralu, kad esant tokiai aukštai statymui, ne visiems pavyko išgyventi.

Kovojant su Robin King ir jo armija GroblinsŠikšnosparnių šeima pradeda drąsią kovą, bet galiausiai yra suskaidoma. Raudonkepurai ypač blogai būna, kai jam nuplėšta visa ranka. Laimei, Red Hood ir kiti šikšnosparnių šeimos nariai neilgai mirė Betmenas naudojo savo „Black Lantern“ žiedą kad ši šikšnosparnių šeima vėl atgytų. Ši mirtis nėra tokia tragiška kaip kitos šiame sąraše, tačiau tai tikrai viena žiauriausių Jasono patirtų.

5 Jasoną nušovė Deadshot

Darbo grupė Z Nr. 3 Matthew Rosenberg ir Eddy Barrows

Red Hood yra nušautas ir nužudytas Deadshot


Dirbdamas „Task Force Z“ Jasonui Todui teko susidurti su gausybe zombių supernusikaltėlių. Natūralu, kad tai buvo neįtikėtinai pavojingas derinys ir Jasonas kelis kartus buvo beveik nužudytas. Deja, jie pagaliau jį gavo, kai zombis Deadshot nušovė Jasoną. Nepaisant bandymų jį išgelbėti, kad galėtų tęsti savo naują misiją, Jasonas mirė ant operacinio stalo nuo žaizdų.

Dėl to Jasonui prikelti buvo panaudota Lazarus Resin, todėl tai buvo dar vienas pavyzdys, kai Jasonas techniškai nebuvo ilgai miręs, bet vis tiek tikrai mirė. Du atskiri gydytojai ne tik paskelbė jo mirtį, bet ir širdies monitorių, kurį jis prijungė prie plokščių linijų. Tai taip pat vienas iš nedaugelio kartų, kai Jasono mirtis buvo nelaimingas atsitikimasnes Deadshotas dažniausiai laukė, kad būtų atgaivintas, ir visiškai nekontroliavo savo veiksmų.


Susijęs

Kiekviena Robin versija tvarkinga, nuo pirmosios iki DC ateities

Dick Grayson galėjo būti originalus Boy Wonder, kovojęs Betmeno pusėje, tačiau jis buvo paskutinis, apsiavęs Robino vardą ir avėjęs piksinius batus.

4 Jasoną nužudė žalia strėlė po to, kai tapo vampyru

DC prieš vampyrus #6 James Tynion IV ir Matthew Rosenberg.

Oliveris Queen nužudo vampyrizuotą Džeisoną Todą

Nors DC ištyrė daugybę apokalipsės scenarijų, viena iš baisiausių versijų buvo DC prieš vampyrus. Vietoj tiesioginio ir didžiulio pasaulio praradimo, kaip matyti iš Dnutrūkoši apokalipsė buvo daug tylesnė. Šioje istorijoje Teisingumo lygos nariai pavirto vampyrais ir pamažu bando užkrėsti visus, ką tik gali. Didelis posūkis atskleidžiamas, kai tai parodoma Nightwing tapo vampyrų karaliumi.


Kai Nightwing pradeda skersti šikšnosparnių šeimą, Džeisonas Todas yra vienintelis, kuriam pavyksta atsistoti prieš jį. Nepaisant Nightwing’o pribloškiantis galios, Jasonas sugeba surengti gana gerą kovą. Nepaisant visų jo pastangų, galiausiai jį nugali „Nightwing“ ir „Wonder Woman“. Užuot tapęs vampyru, Jasonas įsako Green Arrow nušauti ir nužudyti jį, su kuriuo Smaragdinis lankininkas nenoriai sutinka.

3 Jokeris Jasiną prakalbo nusižudyti

Savižudybių būrys: gaukite Džokerį #3 Brian Azzarello ir Alex Maleev

Džeisonas Todas ir Džokeris palaikė ilgus ir sudėtingus santykius. Didžiausia problema ta, kad Džeisoną beveik visiškai apibrėžia tai, ką su juo padarė Džokeris, nes jo, kaip Robino, laikas iš tikrųjų pats savaime nebuvo reikšmingas. Jis skyrėsi nuo Dicko Graysono ir buvo vertas Robino vardo turėtojas, tačiau jis tiesiog nesugebėjo užfiksuoti tokios magijos ar gerbėjų meilės, kaip Dickas. Nors jis tikrai turėjo savo gerbėjų, to nepakako, kad išgelbėtų jį nuo nužudymo.


Nepaisant to kas kitas Robinas mirė tam tikru savo karjeros momentu, tik Jasonas yra žinomas kaip „miręs Robinas“. Jokeris tuo pasinaudoja ir paskutiniuose puslapiuose manipuliuoja Jasonu Savižudybių būrys: gaukite Džokerįpabrėždamas, kad niekam nerūpėjo, kas buvo Džeisonas, kai buvo gyvas, ir buvo svarbus tik kaip miręs žmogus. Nors komiksas yra dviprasmiškas dėl to, kam Džeisonas panaudojo savo paskutinę kulką, tai daroma tyčia, todėl skaitytojai klausia, ar Jasonas tiesiog pasiduoda Džokerio manipuliacijoms ir atima sau gyvybę.

2 Jasonas bando sudaužyti lėktuvą į meteorą

Gothamo karas: išdeginta žemė sukūrė Chipas Zdarsky ir Tini Howard

Jasonas Toddas bando atsitrenkti į meteorą


Po to Betmenas redagavo Jasono smegenų chemiją kad jis nebegalėtų būti didvyriu, atrodė, kad Džeisono žmonių gelbėjimo dienos baigėsi. Tačiau Jasonui pavyko ištraukti dar vieną triuką, meteorui skriejant tiesiai į Gotam Sitį, Jasonas įskrido į „Bat-Plane“ ir įskrido jį į meteorą atlikdamas patikimą savižudybės misiją.

Atrodo, kad Jasonas buvo visiškai pasirengęs paaukoti save, kad išgelbėtų Gothamąbet laimei, taip neatsitiko. Šikšnosparnio lėktuvas jį automatiškai išmetė, leisdamas Jasonui saugiai nusileisti. Ši akimirka įrodo, kad net po to, kai Betmenas pakeitė jo smegenis, Džeisonas niekada nenustos būti didvyriu. Nepaisant to, kad jį praktiškai paralyžiavo didžiulė baimė, jis vis tiek atidavė gyvybę, kad apsaugotų Gotamo piliečius. Tai rodo, kad Jasono mirtis ne visada turi būti tragiška ar beprasmė, kad jei DC primygtinai reikalauja nužudyti Jasoną, jis gali bent jau mirti kaip didvyris.

1 Jasoną neseniai nužudė Zur-En-Arrh

Betmenas #148, Chip Zdarsky ir Jorge Jimenez


Betmenas #148, Jasonas guli negyvas nuo Zuro rankų;  Failsafe aktyvuojamas.

Paskutinė mirtis, kurią išgyveno Jasonas Toddas Betmenas #148. Šioje istorijoje Jasonas sutinka paaukoti save prieš Zur-En-Arrh. Kadangi Zur yra gryna Betmeno versija, pagrindinė taisyklė, kurios jis turi paklusti, yra atsisakymas žudyti. Jei Zuras kada nors nužudytų, „Filsafe“ vėl suaktyvintų ir jį uždarytų. Nors Betmenas iš pradžių planavo paaukoti save, Jasonas galiausiai sustiprėjo ir tai padarė. Paimant a brutalus Smūgio į galvą iš Zur-En-Arrh Jasonas žūsta akimirksniu.

Laimei, dėl kostiumo, kurį jis vilkėjo, Jasoną atgaivino Lazarus skystis, kuris buvo įšvirkštas į Jasono kūną iš jo vilkėto kostiumo. Ši injekcija leido Jasonui sugrįžti į gyvenimą, tik praėjus kelioms akimirkoms po jo nužudymo. Nors Jasonas buvo miręs neilgai, jis tikrai buvo miręs, ir atsižvelgiant į tai, kaip DC nori jį nužudyti, mažai tikėtina, kad tai bus paskutinis kartas Džeisonas Todas miršta.


Jasonas Todas kaip Raudonkepuras DC komiksų mene

Raudonkepuras

Jasonas Toddas yra sudėtinga figūra, žinoma dėl savo audringos kelionės kaip antrasis Betmeno Robinas. Iš pradžių buvo impulsyvus ir maištaujantis, po tragiškos mirties jis prisikėlė ir tapo budriu Raudonkepuraičiu. Apsiginklavęs intensyviais kovos įgūdžiais ir moraliniu dviprasmiškumu, jis meta iššūkį Betmeno metodams, naršydamas keliu tarp heroizmo ir antiheroizmo negailestingose ​​Gothamo gatvėse.