Home Pramogos „Žvaigždžių karai“ parodo, koks iš tikrųjų pavojingas yra „Wookiee Jedi“.

„Žvaigždžių karai“ parodo, koks iš tikrųjų pavojingas yra „Wookiee Jedi“.

14
0


Įspėjimas! Šiame straipsnyje yra 7 epizodo „The Acolyte“ SPOILERIAI.


Santrauka

  • Kelnacca, pirmasis gyvo veiksmo Wookiee Jedi, demonstruoja didžiulę vukių galią kovoje.
  • Wookiee Jedi yra reti, bet aukštos kvalifikacijos kariai, derinantys natūralią jėgą su jėgos sugebėjimais.
  • 7-asis „Acolyte“ epizodas pabrėžia neprilygstamą Kelnaccos jėgą, net ir prieš kelis Jedi.


Priešpaskutinė serija Akolitas Pirmą kartą gyvai rodomi vuki Jedi, įrodantys, kokie jie pavojingi. The Žvaigždžių karai franšizės pirmasis ir garsiausias vukių veikėjas – Chewbacca – iš karto nustatė, kad vukiai yra didžiuliai kariai, kurių stiprumas gerokai viršija žmogaus jėgą, o vėlesniuose darbuose pastebėta, kad vukiai yra labai protingi ir kuria pažangią ginkluotę, pvz. lankas. Wookiee Jedi yra reti abiejuose Žvaigždžių karai tęstinumas ir nepaprastai galingas, derinantis savo prigimtinės jėgos ir Jėgos galią.


Anksti Žvaigždžių karai savybės – ypač „Marvel“ klasika Žvaigždžių karai komiksai – atkreipė dėmesį į tai, kaip vokiečiai bijo, nes Chewbacca dažnai greitai dirba su galingais priešais, net nugalėdamas panašiai baisios reputacijos būtybes, tokias kaip katumanų asmens sargybiniai. Sitų akolitas Kharys. Natūralu, kad Wookiee Jedi būtų dar galingesnis, ir nors George’as Lucas apribojo Wookiee Jedi kūrimą, yra keletas žymių jų pavyzdžių kanone ir legendose, įskaitant Akolitas Kelnacca. Kelnacca ne tik yra pirmasis gyvo veiksmo vokiejų džedajus, bet ir parodo, kodėl jie gali būti tokie pavojingi priešai.

The
Žvaigždžių karai
radijo drama atskleidžia, kad visi vukiai turi natūraliai stiprų ryšį su Jėga, nors dauguma netampa Jedi.

Susijęs

Akolito 7 serijos pabaiga pagaliau parodo, kas pavers džedajus melagiais

7-asis Akolito epizodas grįžta į Brendoko planetą, kad atsakytų į klausimus, ir baigiasi sprogstančia pabaiga, kupina paslapčių ir atsakymų.Kelnacca yra nepralenkiamas net prieš daugiau nei vieną Jedi

Kelnacca – vuki džedajus iš „The Acolyte“.
vaizdas per Disney+

Po kelių pasirodymų be veiksmo scenų, Akolitas 7 serija „Pasirinkimas“ mato Kelnaccą siaubingai apsėstą Brendoko raganos. Nebekontroliuoja savo veiksmų, apsėstų Kelnacca atakų Jedi meistras Sol ir Padawan Torbinpaliko pastarajam baisius veido randus ir akies sužalojimą, o pirmojo vos nepasmaugė. Solis iš anksto buvo įsitvirtinęs kaip nepaprastai grėsmingas kovotojas, tačiau net ir jam nepavyko nugalėti Kelnakos, kurios žiaurios fizinės atakos ypač sugriovė būrio Brendoko tvirtovės sienas.


galiausiai, Jedi nesugeba sutramdyti Kelnaccos kovodami su juoir jis grįžta į sveiką protą dėl savalaikio įsikišimo ir jėgos pagalbos Valgyk meistrą Indarą. „Pasirinkimas“ įrodo, kad legendinė Wookiee jėga kartu su Jedi treniruotėmis, disciplina ir jėgos sugebėjimais yra beveik nepralenkiamas derinys. Grėsminga tai, kad Sitų lordas, žinomas kaip „Svetimas“, sugebėjo vienam nužudyti Kelnaccą, o tai greičiausiai rodo, kad jis yra daug galingesnis už net Wookiee Jedi meistrą.

Susijęs

Visi 10 Wookiee Jedi filme „Žvaigždžių karai Canon & Legends“.

Joonas Suotamo į „Žvaigždžių karus“ filme „The Acolyte“ atveda pirmąjį gyvo veiksmo „Wookiee Jedi“ ir turi turtingą „Wookiee Jedi“ istoriją.

Jei tik galėtume pamatyti daugiau vokiečių džedajų

Tyvokka


Kiti Wookiee Jedi – tokie kaip Lowbacca ir Tyvokka legendų tęstinumu ir Gungi ir Burryaga šiuolaikiniame kanone – demonstruoja savo didžiulius karių įgūdžius atitinkamose savybėse, tačiau Kelnacca buvo pirmoji, kuri tai padarė tiesioginiame veiksme. Kadangi Wookiee Jedi yra tokia retenybė franšizėje, gali būti mažai tikėtina, kad kitas Žvaigždžių karai nuosavybėje bus dar vienas veikiantis. Jei Kelnacca ir jo nenoriai kovos su kitais Jedi Akolitas pasirodė pakankamai populiarus, tačiau galbūt ateityje bus daugiau tiesioginio veiksmo Wookiee Jedi atvejų.

Akolitas 7 serija dabar transliuojama. Nauji epizodai išleidžiami antradieniais 21 val. ET per „Disney+“.

Akolito plakatas, kuriame pavaizduotas Jedi ordinas, Mae ir Sitų lordas, laikantis šviesos kardus

Akolitas

„Akolitas“ yra televizijos serialas, kurio veiksmas vyksta „Žvaigždžių karų“ visatoje Aukščiausiosios Respublikos eros pabaigoje, kur ir Jedajus, ir Galaktikos imperija buvo savo įtakos viršūnėje. Šiame mokslinės fantastikos trileryje matyti, kaip buvusi Padawan vėl susitinka su savo buvusiu Jedi meistru, kai jie tiria kelis nusikaltimus – visa tai veda į tamsą, besiveržiančią iš po paviršiaus ir ruošiantis užbaigti Aukščiausiosios Respublikos pabaigą.