Home Sportas AFL superžvaigždė Christianas Petracca buvo paguldytas į ligoninę, kad būtų atlikta dar...

AFL superžvaigždė Christianas Petracca buvo paguldytas į ligoninę, kad būtų atlikta dar viena operacija dėl naujos sveikatos gedimo

23
0


  • Melburno superžvaigždė grįžo į ligoninę operacijai
  • Petracca buvo paguldyta į ligoninę su apendicitu
  • Liga nesusijusi su praėjusį mėnesį patirtais jo sužalojimais

Melburno žvaigždė Christianas Petracca susiduria su dar vienu „trauminiu iššūkiu“ už aikštės ribų, nes jam atliekama apendikso pašalinimo operacija.

Jau nustumtas nuošalyje dėl likusių AFL sezoną Petracca šeštadienio vakarą buvo paguldyta į ligoninę dėl apendicito.

28-erių vyras pasirodė geros nuotaikos, o jo mergina Bella Beischer paskelbė premjeros žvaigždės nuotrauką ligoninėje su prierašu „vis dar šypsosi“.

Demonai nurodė, kad liga nesusijusi su blužnies, plaučių ir šonkaulių sužalojimais, kuriuos Petracca patyrė per susidūrimą lauke, dėl kurio praėjusį mėnesį jis nebeveikė.

„Vakar Christianas patyrė stipresnį pilvo skausmą ir buvo paguldytas į ligoninę, kur jam buvo diagnozuotas apendicitas“, – sekmadienį sakoma „Demons“ futbolo vadovo Alano Richardsono pranešime.

„Dėl to šiandien (sekmadienį) jam bus atlikta operacija, kad būtų pašalintas apendiksas.

„Akivaizdu, kad tai labai įtemptas laikas Christianui, Bellai ir jų šeimoms, kurios per pastarąjį mėnesį jau tiek daug išgyveno, todėl mes stengiamės suteikti jiems kuo daugiau meilės ir paramos.

Christianas Petracca (nuotraukoje) susiduria su dar vienu sveikatos sutrikimu ir jam bus atlikta operacija, skirta pašalinti apendiksą.

Petracca sezoną užbaigė skaudi trauma, dėl kurios jis buvo skubiai nuvežtas į ligoninę operacijai

Petracca sezoną užbaigė skaudi trauma, dėl kurios jis buvo skubiai nuvežtas į ligoninę operacijai

„Tai liudija Kristiano charakterį, kad jis ir toliau įveikia šiuos traumuojančius iššūkius su tokiu pozityviu požiūriu“.

Petracca liko nuošalyje nuo Melburno komandos pralaimėjimo Collingwood komandai birželio 10 d., kai jį netyčia sumušė „Magpies“ kapitonas Darcy Moore’as.

Per susidūrimą Petracca buvo sulaužyta blužnis, pradurtas plautis ir sulaužyti keturi šonkauliai.

„Demons“ buvo kritikuojamas už tai, kad tą dieną į aikštę išleido produktyvų vidurio puolėją, tačiau po to aršiai gynė savo medicinos personalą.

Petracca ir treneris Simonas Goodwinas viešai kovojo už klubo gydytojus, kuriems AFL buvo pašalinta nuo bet kokių nusižengimų.