Home Sportas Alexas de Minauras jaučiasi „pasisekė“ važiuodamas Vimbldono fotelyje po to, kai varžovas...

Alexas de Minauras jaučiasi „pasisekė“ važiuodamas Vimbldono fotelyje po to, kai varžovas pasitraukė likus kelioms minutėms iki rungtynių

23
0


  • De Minauras po pergalės pateko į ketvirtąjį etapą
  • Lucas Pouille’as pasitraukė iš rungtynių dėl pilvo traumos
  • Tai jau antras kartas, kai austrai pateko į antrąją savaitę

Aleksas de Minauras paskelbė, kad jis yra laimingas žmogus, antrą savaitę pasivažinėjęs patogiu foteliu. Vimbldonas.

Australija Nr.1 ​​į antrąją žolės aikštės Didžiojo kirčio savaitę palengvėjo tik antrą kartą, po to, kai prireikė vos dviejų pergalių iš eilės ir atstumo, kad pasiektų verslo pabaigą.

„Demonas“, kuris niekada anksčiau per savo 74 mačus „Didžiojo kirčio“ vieneto karjeroje nebuvo apdovanotas pergale po Lucaso Pouille’o traumos pasitraukimo, mano, kad tai yra bene streso, kada jam teko patirti verslo pabaigą. majoras.

Nors daugelis varžovų, įskaitant jo ketvirtojo raundo varžovą Arthurą Filsą, dar vieną lietaus nutrūkusią dieną patyrė apmaudų vėlavimą, de Minauras turėjo prabangą atsipalaiduoti šeštadienį, kai trečiojo raundo varžovas Pouille’as pasitraukė dėl skrandžio raumenų traumos.

De Minaur pagyrė buvusio prancūzo Nr.1 ​​„klasinį poelgį“, kuris likus valandai ir trims ketvirčiams iki teismo šeštadienio rytą informavo, kad jis pasitrauks.

‘Taip, tikrai pasisekė. Tikriausiai tai dažniausiai pastebima tada, kai yra dienų, pavyzdžiui, šiandien ir net rytoj, kai oras tiesiog nėra geras“, – sakė de Minauras, kuris ketvirtą kartą Didžiojo kirčio turnyre pasiekė ketvirtą turą ir dabar yra mėgstamiausias. pirmą kartą pasirodė SW19 ketvirtfinalyje.

„Taigi man tikrai pasisekė, kad taip atsitiko, galiu išjungti ir jau laukti kitų rungtynių bei įdėti šiek tiek darbo, kad tam pasiruoščiau.

„Iš turbūt labai ilgos, sustojimo pradžios dienos laukimo teismuose, man pavyko gana greitai judėti toliau ir ruoštis kitam.

Alexas de Minauras (nuotraukoje) trečiojo turo rungtynėse Vimbldone gavo pasitraukimą

Aussie antrą kartą pateks į ketvirtąjį „All England“ klubo etapą

Aussie antrą kartą pateks į ketvirtąjį „All England“ klubo etapą

De Minauras sakė apie tai sužinojęs apie 9.15 val., kai prieš eidamas į aikštę atliko fizinį apšilimą, kai 30-metis Pouille’as pats priėjo prie jo ir pranešė, kad jis nėra tinkamas žaisti. .

„Manau, kad tai buvo klasiokas jo poelgis, pranešęs man anksti dienos metu, ypač atsižvelgiant į orų prognozes, kurios gali vėluoti ilgam“, – sakė de Minauras.

„Linkiu jam greitai pasveikti. O dėl manęs turbūt šiek tiek palengvėjo. Vien todėl, kad visi žinojo, kokia diena bus ateis, kad ji bus ilga ir aš galėjau gana greitai baigti.

Kitas de Minauras bus Filsas, jaudinantis 20-metis prancūzų pasaulio numeris 34, kuris turėjo tris ir ketvirtį valandos kovoti su Rusijos 44-ą vietą reitinge užimančiu Romanu Safiullinu lietaus nutrauktose rungtynėse, kol laimėjo. 4-6 6-3 1-6 6-4 6-3.

De Minauro ketvirtojo turo varžovas turnyre yra 34-asis pasaulio numeris Arthuras Filsas

De Minauro ketvirtojo turo varžovas turnyre yra 34-asis pasaulio numeris Arthuras Filsas

Patekimas į ketvirtąjį turą dabar de Minaurui tampa įprastas dalykas. Požymis, kad australas pradeda jaustis priklausantis elitui, yra tai, kad antrąją savaitę jis įveikė septynias iš paskutiniųjų 11 „Didžiojo kirčio“ turnyrų po to, kai šį žygdarbį pasiekė tik du kartus per pirmuosius 17.

Iki šiol jis atrodė labai patogus. De Minauras per pirmąsias dvejas rungtynes ​​džiaugėsi dviem trijų setų pergalėmis prieš australą Jamesą Duckworthą ir ispaną Jaume’ą Maunarą.

„Patekti į antrąją savaitę yra puiki pradžia, ir aš tikiuosi, kad pasistengsiu daugiau“, – sakė de Minaur.

„Visada puiku pasiekti antrą savaitę. Pirmoji savaitė skirta padaryti viską, ką gali, kad išliktum gyvas, tiesa? Ir tada, kai pavyksta išgyventi tą pirmąją savaitę, jaučiu, kad tai yra visiškai naujas turnyras, antrąją savaitę.

„Kaip jau seniai sakiau, čia aš norėjau būti“.