Home Sportas Anglija yra kietas laikrodis ir žaidžia kaip liūtas narve, kuris reaguoja, kai...

Anglija yra kietas laikrodis ir žaidžia kaip liūtas narve, kuris reaguoja, kai juos kišai… bet Garethui Southgate’ui tai puikiai pavyko, rašo GRAEME SOUNESS.

16
0


  • Anglija baudiniais įveikė Šveicariją ir pateko į Euro 2024 pusfinalį
  • Jie buvo atkaklūs, tačiau per susišaudymą atliko puikias baudas
  • Turnyre likusios komandos žinos, kad su Anglija nebus lengva susikauti

Tai buvo funkcionalus, varginantis, sunku žiūrėti, bet reikia pasakyti, kad Anglija atliko nuostabias baudas.

Likę turnyre žiūrės, žinodami, kad žaisti su Anglija nebus lengva, juos sunku palaužti.

Bet jie nežaidžia to futbolo, kurio mes visi trokštame, jie žaidžia kaip liūtas narve, į kurį, jei tu juos kišai, jie reaguoja.

Garethas Southgate’as gerai susitvarkė.

Jis sureagavo į vartus ir 78-ąją minutę atlikti keitimai turėjo prasmę.

Anglija vis dar buvo prislėgta, tačiau Garethui Southgate’ui pavyko gerai nugalėti Šveicariją

Po to, kai Breelis Embolo šeštadienį pirmavo Šveicarija, Southgate'as sureagavo

Po to, kai Breelis Embolo šeštadienį pirmavo Šveicarija, Southgate’as sureagavo su pokyčiais

Po keitimų neilgai trukus Bukayo Saka išlygino rezultatą Anglijos rinktinei

Po keitimų neilgai trukus Bukayo Saka išlygino rezultatą Anglijos rinktinei

Anglijos baudiniai buvo fantastiški, bet „Trys liūtai“ turės gerokai patobulėti, kad turėtų bet kokią galimybę, jei patektų į finalą

Anglijos baudiniai buvo fantastiški, bet „Trys liūtai“ turės gerokai patobulėti, kad turėtų bet kokią galimybę, jei patektų į finalą

Kai esi tokioje pozicijoje, kai komanda šiek tiek susilpnėjo, sunku, nes varžovai galėjo eiti ir pridėti dar vieną, bet įėjo tinkami žaidėjai. Cole’as Palmeris, Telaimina tave Dievas ir Lukas Šo Anglija buvo greitesnė ir pozityvesnė. Tai suteikė komandai energijos ir jie įgijo pranašumą. Jie atrodė gyvesni.

Kai esi tokioje pozicijoje, neturi kitos išeities, kaip tik to siekti, ir tai buvo staigmena ankstesnėse rungtynėse su Slovakija, kai Garethas taip nereagavo iki užgesusių varžybų žarijų.

Maniau, kad Bukayo Saka buvo nuostabus. Jis buvo mano rungtynių žmogus ne tik dėl savo puolimo, bet ir dėl sunkių jardų atlikimo bei gynybos, grįžimo į savo vartus. Tai buvo geriau nei tai, ką matėme iki šiol, bet vis tiek gana nuobodu. Problema ta, kad abi pusės bijojo suklysti, todėl tai buvo labai nemalonus reikalas.

Nesu įsitikinęs, kad sudėties pakeitimas padarė tokį skirtumą – o ką Garethas daro toliau, nenorėčiau spėlioti. Kaip jau sakiau anksčiau, nežinau, ką jis kartais matė šiame turnyre, bet tai buvo patobulinimas. Jam tai nerūpės, nes jis vėl pateko į pusfinalį ir niekas nesijaus patogiai su jais susidurti.

Turite pasakyti, kad baudos buvo siaubingos, niekas nemirksėjo, o tai rodo didelį pasitikėjimą savimi. Galbūt sistemos pakeitimas jiems duos peno apmąstymams pusfinaliui. Nemanau, kad tai suteikė jiems daugiau grėsmės įvarčiui ar kūrybiškumo, o tai pasikeitė tik su keitimais. Tačiau dėl to jie atsidūrė nuostabioje padėtyje, nes tikiu, kad jie laimės pusfinalį, o tada bus arba Prancūzija, arba Ispanija.

Tačiau abi šios komandos yra kitokiu lygiu, palyginti su tuo, su kuo iki šiol susidūrė Anglija šiame turnyre, ir žaisdamos bet kurią iš jų turės gerokai pakelti savo žaidimą.