Home Sportas Anglijos gerbėjai liko priblokšti „tikrai neatpažįstamo“ „Trijų liūtų“ žvaigždės pasirodymo ir juokauja:...

Anglijos gerbėjai liko priblokšti „tikrai neatpažįstamo“ „Trijų liūtų“ žvaigždės pasirodymo ir juokauja: „Tai tarsi matyti savo mokytoją ne mokykloje“.

14
0


  • Klausytis Viskas prasideda! EUROS DAILY: Harry Kane’as turi išeiti iš Anglijos XI – tai juos sulaiko ir laikas Ivanui Toney arba Ollie Watkins
  • Paspauskite čia stebėti „Mail Sport“ Euro 2024 WhatsApp kanalą, kad gautumėte visas naujausias naujienas ir naujienas iš Vokietijos
  • Pickfordas buvo didvyris, kai Anglija įveikė Šveicariją ir pasiekė pusfinalį

Anglijos sirgalius pribloškė vienos „Trijų liūtų“ žvaigždės pasirodymas toli nuo futbolo aikštės kraujo ir griaustinio.

Garethas Southgate’askomanda atsigauna po dramatiško įvykio 2024 m. euras šeštadienio vakarą ketvirtfinalyje nugalėjo Šveicariją. Anglijai reikėjo baudų, kad aplenktų Murato Yakino auklėtinius.

Nors Anglijos sirgalių nervai buvo pakankamai stiprūs, penki žaidėjai neparodė tokios problemos, nes kiekvienas užtikrintai žengė į priekį, kad išmuštų taškinius smūgius, kurie per pastaruosius keturis pagrindinius turnyrus pasiekė trečią vietą pusfinalyje.

Anglijos pergalė negalėjo būti užtikrinta be įsikišimo Jordanas Pickfordaskuris išgelbėjo pirmąjį šveicarų bandymą nuo Manuelio Akanji.

Ir tai yra išvaizda Everton sustabdyti asmenukę, kurią paskelbė kapitonas Haris Kane’as tai pribloškė gerbėjus.

Harry Kane’as (priekyje) paskelbė savo atvaizdą su (LR) Jordanu Pickfordu, Luke’u Shawu ir Tomu Heatonu

Everton kamštelio plaukai atrodė žymiai kitaip, nei jis įprastai sportuoja futbolo aikštėje

Everton kamštelio plaukai atrodė žymiai kitaip, nei jis įprastai sportuoja futbolo aikštėje

Gerbėjai liko priblokšti Anglijos žvaigždės pasirodymo ir juokavo, kad tai tarsi pamatęs mokytoją ne mokykloje

Gerbėjai liko priblokšti Anglijos žvaigždės pasirodymo ir juokavo, kad tai tarsi pamatęs mokytoją ne mokykloje

Kane’as palydėjo savo įrašą, Lukas ŠoTomas Heatonas ir Pickfordas su žinute: „Kartu – visa žaidėjų ir personalo grupė! Niekada nesakyk mirk! Kokia pergalė.

Savo ruožtu gerbėjai, šokiruoti 30-metės plaukų be gelio, kuris paprastai slenka aikštėje, greitai sureagavo į vaizdą socialiniuose tinkluose.

„Tikrai visiškai nepripažino Pickfordo“, – rašė rėmėjas X. Antrasis pasakė: „Matyti Pickfordą be nukirptų plaukų prilygsta matyti savo mokytoją ne mokykloje.

„Negaliu patikėti, kad tai Pikfordas. Kiek gelio jis deda į savo plaukus, kad jie tiesiogine prasme pakeistų spalvą?! Sakė kitas. Ketvirtasis juokavo: „Kas tai?

Net mažmeninės prekybos akiniais milžinai Specsavers įsitraukė į linksmybes. Įmonės X paskyroje buvo paskelbta: „Mato Pickfordą su kasdieniais plaukais. *Trina akis*’

Pickfordas džiaugėsi dar vienu puikiu Southgate’o komandos turnyru ir šeštadienį atrėmė ketvirtą baudą per paskutinius 14 bandymų. Vėliau paaiškėjo, kad šios sėkmės raktas slypi jo pasiruošime.

Buvęs Sanderlando prižiūrėtojas turėjo raštelį, atspausdintą ir priklijuotą prie butelio, kuriame šalia Akanji vardo buvo parašyta „nirti į kairę“. Pickfordas tinkamai padarė ir paleido Angliją.

Pickfordas sekė savo sąrašu atlikdamas tris iš keturių šveicarų taškinių smūgių, tik nepaisydamas antrojo baudinio, kurį atliko Fabianas Scharas.

Jo apgaulės lape buvo nurodyta „padirbti į dešinę, pasinerti į kairę“, tačiau jis pasielgė priešingai, nes Niukaslo gynėjas rado tinklą. Jei jis būtų įtrauktas į savo sąrašą, jis taip pat galėjo jį išsaugoti.

Pickfordas anksčiau buvo pastebėtas su baudų lapeliais ant vandens butelio, kai žaidė Anglijos ir Everton komandose.

Net Specsaversas įsitraukė į linksmybes ir savo socialinių tinklų paskyroje juokavo apie Pickfordo išvaizdą

Net Specsaversas įsitraukė į linksmybes ir savo socialinių tinklų paskyroje juokavo apie Pickfordo išvaizdą

Pickfordas gali padėkoti savo vandens buteliui už svarbų išgelbėjimą

Vartininkas turėjo nurodymus, kur nerti

Panašu, kad Pickfordas gali padėkoti savo vandens buteliui už esminį išgelbėjimą, nes ant jo buvo įspaustas sukčiavimo lapas

Pickfordas atmušė Manuelio Akanji smūgiuotą tašką – vienintelį praleistą baudinį per visą susišaudymą.

Pickfordas nešė, kad atmuštų Manuelio Akanji smūgį taške – vienintelį praleistą baudinį per visą susišaudymą.

Anot „Opta“, jo permušimų rekordas didžiuosiuose turnyruose yra dvigubai didesnis nei visų kitų Anglijos vartininkų, sumuštų 1990–2012 m., skaičius.

Pickfordas prisijungė prie iškilmių, kai Anglijos žvaigždės veržėsi link vartininko ir rungtynių nugalėtojo Alexanderio-Arnoldo, kurį, atrodo, Southgate’as specialiai atvedė atlikti baudos.

Pickfordas taip pat buvo pastebėtas, kaip šmaikštavo Šveicarijos žaidėjai prieš jiems atliekant bausmę, ir tai paskatino gerbėjus pasveikinti jo „namų apyvokos meistriškumo klasę“.

Teisėjas Daniele Orsato turi eiti ir kalbėti su juo apie jo išdaigas daugiau nei vieną kartą.

Trečiadienį Dortmunde vyksiančiame Europos čempionato pusfinalyje Anglija susikaus su Nyderlandais arba Turkija.