Home Sportas Anglijos sirgaliai mano, kad susiaurino paiešką iki dviejų „Trijų liūtų“ žvaigždžių ir...

Anglijos sirgaliai mano, kad susiaurino paiešką iki dviejų „Trijų liūtų“ žvaigždžių ir „nesistebi“ po to, kai Trentas Alexanderis-Arnoldas buvo sučiuptas draugams sakydamas, kad komandos draugas „nenorėjo skirti“ baudos prieš Šveicariją.

13
0


  • Klausytis Viskas prasideda! EUROS DAILY: Harry Kane’as turi išeiti iš Anglijos XI – tai juos sulaiko ir laikas Ivanui Toney arba Ollie Watkins
  • Paspauskite čia stebėti „Mail Sport“ Euro 2024 WhatsApp kanalą, kad gautumėte visas naujausias naujienas ir naujienas iš Vokietijos
  • Trentas Alexanderis-Arnoldas įmušė 11 metrų baudinį ir pasiuntė Angliją į pusfinalį

Socialinių tinklų žvalgai mano, kad vėliau paiešką susiaurino iki dviejų Anglijos rinktinės narių Trentas Aleksandras-Arnoldas atskleidė, kad komandos draugas „nenorėjo atlikti“ baudos prieš Šveicariją.

The Liverpulis žvaigždė antroje pratęsimo pusėje nuo atsarginių žaidėjų suolo nulipo nuo suolo, kad realizuotų 11 metrų baudinį per susišaudymą, ir įmušė lemiamą tašką ir pasiuntė Angliją į pusfinalį.

Aleksandrą Arnoldą atvedė Garethas Southgate’as skirti baudą, o sprendimas atsipirko, nes jis neteisingu keliu nusiuntė Yanną Sommerį Cole’as Palmeris, Jude’as Bellinghamas, Bukayo Saka ir Ivanas Toney visi pelnė įvartį.

25-erių vyras po rungtynių šventė su draugais ir šeima, o vaizdo įraše, kuris išpopuliarėjo, buvo išgirstas sakant: „Nenorėjo paimti nė vieno“.

Jo komentaras sukėlė diskusijų, kas nenorėjo skirti baudos. Ir praėjus kelioms valandoms po dramatiškos pergalės, Anglijos gerbėjų lūpose liko du vardai.

Trentas Alexanderis-Arnoldas po žaidimo buvo sučiuptas sakydamas savo broliams, kad žaidėjas „nenori atlikti“ smūgio taško.

Daugelis Anglijos gerbėjų yra įsitikinę, kad „Liverpool“ žvaigždė turėjo omenyje Harry Kane'ą arba Philą Fodeną

Daugelis Anglijos gerbėjų yra įsitikinę, kad „Liverpool“ žvaigždė turėjo omenyje Harry Kane’ą arba Philą Fodeną

Per susišaudymą aikštėje nebuvo nei Anglijos kapitonas Kane'as (kairėje), nei Fodenas (dešinėje).

Per susišaudymą aikštėje nebuvo nei Anglijos kapitonas Kane’as (kairėje), nei Fodenas (dešinėje).

„Jis nenorėjo paimti nė vieno“, – rašė Fodenas“, – rašė vienas gerbėjas X. Kitas sakė: „Gali tik pagalvoti, kad tai Kane’as arba Fodenas.

„Turi būti Kane’as arba Fodenas“. Socialinės žiniasklaidos platformoje spėliojo dar vienas rėmėjas.

Kitas rašė: „Trentas čia tikrai turi omenyje Philą Fodeną. Likus 5 minutėms pakilti TAA prieš Šveicariją. Nenuostabu, jei atvirai. Fodenas man neatrodo kaip kažkas, turintis kojones tarptautinei baudinių serijai.

‘Įdomu, apie ką tai buvo? Ryžiai? Fodenas? Eze?’ Pasakė kitas gerbėjas, įtraukdamas į mišinį dar du žaidėjus.

Rungtynių metu aikštėje buvę žaidėjai, kurie nerealizavo baudinio: Jordanas Pickfordas, Johnas Stonesas, Kyle’as Walkeris, Declanas Rice’as, Luke’as Shaw’as ir Eberechi Eze.

Tačiau tiek Philas Fodenas, tiek Harry Kane’as, o „Liverpool“ gynėjas pakeitė „Manchester City“ žvaigždę, o Toney tapo Anglijos kapitonu po to, kai jis susidūrė su Garethu Southgate’u, kai jį pastūmė Manuelis Akanji.

Kane’as sėkmingai atliko baudas per kiekvieną ankstesnę Anglijos rinktinės pergalę serijinėse rungtynėse su Southgate’u. Jis taip pat atlieka baudas iš šono ir turi puikų rekordą iš 12 jardų.

Taip pat gali būti, kad Alexanderis-Arnoldas kalbėjo apie Šveicarijos žaidėją. Jis keletą kartų būtų susidūręs su „Man City“ „Akanji“ ir „Liverpool“ klube žaidęs su Xherdanu Shaqiri.

Anglijos stovyklai artimi šaltiniai teigia, kad baudų metėjus pasirinko Southgate’as ir jo trenerių štabas – žaidėjams nebuvo suteikta galimybė rinktis.

Šeštadienio triumfas buvo trečioji Anglijos rinktinės sėkmė baudinių serijoje per pastaruosius aštuonerius metus, kai vadovauja Southgate’ui, laimėjus tik vieną iš septynių ankstesnių pagrindinių turnyrų.

Sirgaliai spėliojo apie žaidėjo, kurį turėjo omenyje Alexanderis-Arnoldas, tapatybę

Sirgaliai spėliojo apie žaidėjo, kurį turėjo omenyje Alexanderis-Arnoldas, tapatybę

25-erių futbolininkas įmušė lemiamą atmušimą tašku ir atliko puikų baudinių rinkinį Anglijos rinktinei.

25-erių futbolininkas įmušė lemiamą atmušimą tašku ir atliko puikų baudinių rinkinį Anglijos rinktinei.

„Trys liūtai“ dabar laimėjo tris iš keturių baudinių serijų, kurias vedė Garethas Southgate'as

„Trys liūtai“ dabar laimėjo tris iš keturių baudinių serijų, kurias vedė Garethas Southgate’as

Vienintelis pastarojo meto pralaimėjimas įvyko Euro 2020 finale prieš Italiją Vemblyje.

Anglijos rinktinė trečiadienį grįžta į rungtynes, kai pusfinalyje susikaus su Nyderlandais po to, kai Ronaldo Koemano komanda šeštadienio vakarą 2:1 įveikė Turkiją.