Home Sportas Anglijos žvaigždę Jude’ą Bellinghamą žiauriai tyčiojasi Šveicarijos gerbėjas tiesioginiame eteryje per Euro...

Anglijos žvaigždę Jude’ą Bellinghamą žiauriai tyčiojasi Šveicarijos gerbėjas tiesioginiame eteryje per Euro 2024 ketvirtfinalio akistatą

19
0


Pakeltos televizijos kameros Jude’as Bellinghamas iš Šveicarijos gerbėjo žiauriai tyčiojosi per Anglijos rungtynes 2024 m. euras ketvirtfinalyje šeštadienį.

Anglijos žvaigždė pirmajame kėlinyje įsivėlė į mūšį vienas prieš vieną su Fabianu Scharu ir bandė atsiplėšti nuo Šveicarijos gynėjo.

Scharas perkėlė ranką per Bellinghamą, kol Anglijos vidurio puolėjas sugriebė Scharo petį ir nukrito ant žemės.

Jis gavo baudos smūgį, o Schar buvo parodyta geltona kortelė už iššūkį, bet vienas rėmėjas aiškiai jautė, kad tai buvo minkšta.

Kai kameros nukrypo į minią, buvo pastebėtas gerbėjas, mėgdžiojantis, kad Bellinghamas verkia, jo nesužavėjo jo griuvimas ant žemės.

Jude’as Bellinghamas pirmame kėlinyje patyrė iššūkį Fabiano Scharo

Šveicarijos gerbėjas nebuvo sužavėtas ir parodė, kad Bellinghamas yra verkiantis kūdikis

Šveicarijos gerbėjas nebuvo sužavėtas ir parodė, kad Bellinghamas yra verkiantis kūdikis

Praėjusią savaitę Bellinghamas užėmė centrinę vietą nuo tada, kai praėjusį savaitgalį įmušė spyrį virš galvos, kad Anglija išliktų Europos čempionate paskutinėje 16-oje vietoje su Slovakija.

Jo šventė sukėlė nesutarimų, nes atrodė, kad jis grubiai sugriebė tarpkojį slovakų suolo link.

Bellinghamas neigė ketinimus ką nors įžeisti, tačiau vėliau buvo pradėtas UEFA tyrimas.

Jis išvengė diskvalifikacijos, nes UEFA skyrė Bellinghamui 25 000 svarų baudą ir atidėtą vienerių rungtynių draudimą.

Bellinghamas šią vasarą Vokietijoje du kartus įmušė įvartį, nes prieš praėjusio savaitgalio didvyrius jis taip pat įmušė pergalingą Anglijos rinktinės įvartį atidarymo rungtynėse su Serbija.