Home Sportas Atskleista: Ivano Toney sėkmingo baudinio paslaptis po to, kai puolėjas iš karto...

Atskleista: Ivano Toney sėkmingo baudinio paslaptis po to, kai puolėjas iš karto pagerino savo neįtikėtiną rekordą Anglijos rinktinės pergalės serijoje prieš Šveicariją.

15
0


  • Klausytis Viskas prasideda! EUROS DAILY: Harry Kane’as turi išeiti iš Anglijos XI – tai juos sulaiko ir laikas Ivanui Toney arba Ollie Watkins
  • Paspauskite čia stebėti „Mail Sport“ Euro 2024 WhatsApp kanalą, kad gautumėte visas naujausias naujienas ir naujienas iš Vokietijos
  • Ivanas Toney užtikrintai atliko ketvirtą Anglijos baudinį prieš Šveicariją

Paslaptis į Ivanas ToneyNeįtikėtinas baudinių rekordas buvo atskleistas po paskutinės jo sėkmės per dramatišką Anglijos pergalę serijoje prieš Šveicariją.

Bretfordo žvaigždė turi neįtikėtiną 93 procentų sėkmės rodiklį iš vietos per pagrindinį laiką, o per savo karjerą 28 iš 30 bandymų konvertuoti.

Toney garsėja unikaliu dviejų žingsnių bėgimu, tačiau jo sėkmės paslaptis gali slypėti dėl jo treniruočių režimo, kuris apima smūgių tašku pratimus iš 13 jardų.

Kaip atskleidė Bobas Jeffrey, vartininkų direktorius Tenesis Futbolo klubas, dirbęs su Toney Nešvilyje, kol jis buvo diskvalifikuotas už lažybų pažeidimus, puolėjas daro viską, kad pasiruoštų svarbioms akimirkoms.

„Buvo įdomu žiūrėti“. Jis pasakė „The Times“. „Todėl, kad praktiškai jis juos paima iš 13, o ne iš 12 jardų.

Ivanas Toney paleido baudinį į apatinį kampą, nė karto nežiūrėdamas į kamuolį, pademonstravęs garsųjį dviejų žingsnių spurtą.

Bobas Jeffrey (viduryje dešinėje) atskleidė, kad puolėjas imasi papildomos mylios ruošdamasis didžiosioms akimirkoms

Bobas Jeffrey (viduryje dešinėje) atskleidė, kad puolėjas imasi papildomos mylios ruošdamasis didžiosioms akimirkoms

„Paklausiau jo: „Ivanai, kodėl tu juos veži iš 13 jardų? Jis pasakė: “Na, kai kalbama apie žaidimą, ir aš juos paimu iš 12 jardų, įvartis atrodo didesnis.”

Toney šeštadienio vakarą atliko ketvirtą Anglijos baudinį po to, kai Cole’as Palmeris, Jude’as Bellinghamas ir Bukayo įmušė prieš jį. Prieš Trentą Aleksandras-Arnoldas išsiuntė Tris Liūtus į paskutinį ketvertą.

Visą laiką jis žiūrėjo į Šveicarijos vartininką Yanną Sommerį ir, nors smūgio stabdiklis atspėjo teisingą kelią, Toney pastangos praskriejo pro jo beviltišką nėrimą į apatinį kampą.

Po rungtynių kalbėdamas apie savo sprendimą sutelkti dėmesį į Sommerį, o ne į kamuolį, Toney žurnalistams sakė: „Aš tiesiog darau tai, ką darau visada… žengiu ir įmesiu jį į tinklą.

„Aš niekada nežiūriu į kamuolį. Žmonės gali manyti, kad tai keista, bet tai mano kasdienybė.

28-erių futbolininkas taip pat neigė jautė bet kokį spaudimą ir tikrai neatrodė, kad jam kankino nervai, nes gerbėjai gyrė jo ramybę.

„Toney yra šauniausias žmogus planetoje. Brolis yra piktadarys“, – rašė vienas X vartotojas.

Kitas pažymėjo: „Ivanas Toney net nežiūrėjo į kamuolį. Jis tik spoksojo į vartininką.

Anglija trijuose iš keturių paskutinių pagrindinių turnyrų pasiekė pusfinalį

Anglija trijuose iš keturių paskutinių pagrindinių turnyrų pasiekė pusfinalį

Toney vertinamas kaip vienas geriausių 11 metrų baudinių meistrų „Premier“ lygoje, todėl nenuostabu, kad jis buvo atvestas per pratęsimą.

Anglijos rinktinė trečiadienį grįžta į rungtynes, kai pusfinalyje susikaus su Nyderlandais po to, kai Ronaldo Koemano komanda šeštadienio vakarą 2:1 įveikė Turkiją.