Home Sportas Baudos nutraukia žaidimą Vimbldone! Novako Džokovičiaus rungtynės buvo sustabdytos Centro aikštėje,...

Baudos nutraukia žaidimą Vimbldone! Novako Džokovičiaus rungtynės buvo sustabdytos Centro aikštėje, nes sirgaliai švenčia Anglijos Europos čempionato šlovę – kaip tik tada, kai jis ruošėsi atlikti padavimą!

15
0


Novakas Džokovičiusrungtynės su Aleksejumi Popyrinu nutrūko, nes sirgaliai šventė Anglijos pergalę baudinių serijoje prieš Šveicariją.

Trys liūtai užsisakė savo vietą 2024 m. euras pusfinalyje po to, kai buvo išsiųstas į susišaudymą, po 120 minučių futbolo Diuseldorfe atsidūrusios aklavietėje 1:1.

Ir nors Anglijos futbolininkai Vokietijoje stojo į baudos aikštelę, sirgaliai, kurie buvo prie Vimbldonas šeštadienį įsiveržė į šventę.

Filmuota medžiaga X parodė, kad Popyrinas ruošiasi paduoti, o Džokovičius ruošėsi sugrįžti, kol abu žaidėjai nesugebėjo susikaupti, kai Centro aikštėje nuaidėjo džiaugsmo šūksniai ir plojimai.

Pasaulis Nr. 2 akivaizdžiai matė juokingą pusę, kai jis išsišiepė su savo varžovu prieš imituodamas futbolo smūgį žiūrovų akivaizdoje SW19.

Vimbldono sirgaliai nutraukė Novako Džokovičiaus rungtynes, kai jie šventė Anglijos rinktinės pergalę serijoje prieš Šveicariją Europos 2024 m.

Džokovičius įžvelgė juokingą pusę, kai mėgdžiojo futbolo smūgį, kai sirgaliai plojo Centro aikštėje

Džokovičius įžvelgė juokingą pusę, kai mėgdžiojo futbolo smūgį, kai sirgaliai plojo Centro aikštėje

„Trys liūtai“ užėmė vietą „Euro 2024“ pusfinalyje, laimėdami seriją

„Trys liūtai“ užėmė vietą „Euro 2024“ pusfinalyje, laimėdami seriją

Nei Džokovičius, nei Popyrinas neatrodė pernelyg susirūpinę publikos susidomėjimu Anglijos žaidimu, nes netrukus po to jie greitai atnaujino savo rungtynes.

Kalbėdamas interviu aikštėje po to, kai įveikė Popyriną 4:6, 6:3, 6:4, 7:6, Džokovičius sakė: „Pirmojo seto metu buvo jaučiama, kad publika tikrai norėjo suprasti, koks rezultatas! ‘

Tada Džokovičius paprašė Anglijos pergalės, o minia apsidžiaugė, kol jis pridūrė: „Štai kodėl jūs, vaikinai, likote.

‘Sveikinimai Anglijai. Bandžiau įmušti baudinį, esu kairia koja, bet Aleksejus gerai apgynė.

Ir Vimbldonas nebuvo vienintelė sporto vieta, į kurią įsiveržė Anglijos šventės, nes Indijos ir Pakistano pasaulio legendų čempionatas buvo panašiai nutrauktas.

„Edgbaston“ sirgaliai buvo susirinkę į aikštę ir stebėjo dramatišką pergalę serijoje, o ne kriketą.

Kai Trentas Alexanderis-Arnoldas pavertė paskutinį Anglijos futbolininko smūgį taške, stadione esantys sirgaliai apėmė pergalę.

Anglijos rinktinė realizavo visas penkias baudas per seriją – Cole’as Palmeris, Bukayo Saka, Ivanas Toney ir Jude’as Bellinghamas bei Alexanderis-Arnoldas.

Tai buvo ypač didelis momentas Sakai po to, kai prieš trejus metus praleido Europos čempionato finale, tačiau šį kartą jis užtikrintai žengė į priekį ir išvyko namo.

Saka taip pat buvo išskirtinis Anglijos žaidėjas reguliariose rungtynėse ir įmušė Anglijos išlyginamąjį įvartį po to, kai Breelis Embolo išvedė Šveicariją į priekį.

Edgbastono sirgaliai pasirinko žiūrėti baudinių seriją, o ne kriketą

Rėmėjai susirinko į aikšteles stebėti smūgių vietoje

Edgbastono sirgaliai vietoj kriketo pasirinko stebėti dramatišką baudinių seriją

Anglijos žvaigždės šventė su rėmėjais po pergalės prieš Šveicariją baudiniais

Anglijos žvaigždės šventė su rėmėjais po pergalės prieš Šveicariją baudiniais

Bellinghamas pademonstravo savo kokybę, tačiau kartais ištvėrė varginantį vakarą ir buvo žiauriai išjuoktas Šveicarijos gerbėjo, po muštynių su Fabianu Schar pirmajame kėlinyje.

Bellinghamas nusileido į žemę, o Schar buvo nubaustas už savo įrankį, bet vienas Šveicarijos sirgalius manė, kad jis buvo švelnus, ir buvo pastebėtas, kaip Bellinghamas verkia.

Tačiau tai buvo Bellinghamas, kuris paskutinį kartą juokėsi savaitės pabaigoje, kai išvengė draudimo po UEFA tyrimo dėl jo prieštaringai vertinamo įvarčio šventimo praėjusį savaitgalį.