Home Sportas BBC buvo priversta nutildyti garsą filmuotose šventėse per Anglijos dramatišką pergalę baudinių...

BBC buvo priversta nutildyti garsą filmuotose šventėse per Anglijos dramatišką pergalę baudinių serijoje prieš Šveicariją, kai Gary Lineker numetė F bombą

13
0


  • Klausytis Viskas prasideda! EUROS DAILY: Kodėl Southgate’as kalba „nesąmones“ apie Anglijos „Euro 2024“ burtus
  • Paspauskite čia stebėti „Mail Sport“ Euro 2024 WhatsApp kanalą, kad gautumėte visas naujausias naujienas ir naujienas iš Vokietijos
  • Saka išvarė savo demonus įmušdamas 11 metrų baudinį, kad Anglija būtų išsiųsta į pusfinalį

The BBC Prodiuserių komanda greitai nutildė garsą per Anglijos baudinių serijos pergalę prieš Šveicariją. Gary Linekeris atrodė, kad numetė F bombą.

„Trys liūtai“ pateko į pusfinalį, studijoje užvirė laukinės scenos Euro 2024 dramatiškiausioje šeštadienio vakaro madoje.

Visi penki Anglijos žaidėjai sustiprėjo ir užtikrintai skyrė savo pastangas, kiekviena sėkmė vedė į linksmas šventes ir išlaisvino įtampą.

Galbūt ne daugiau kaip Bukayo Saka2020 m. Europos čempionato finale, kai jis nepataikė į širdį. Arsenalas žvaigždė pavertė savo bandymą iš 12 jardų.

O veteranas transliuotojas Linekeris atrodė kiek per daug įstrigęs akimirkoje, priversdamas BBC sumažinti garsą klipe, kuris buvo tiesiogiai transliuojamas.

BBC ekspertai (LR) Gary Linekeris, Rio Ferdinandas, Frankas Lampardas ir Micha Richardsas džiaugėsi, kad Anglijos žaidėjai sustiprėjo ir skyrė baudas.

Bukayo Saka nukovė 2020 m. Europos čempionato vaiduoklius, užtikrintai skirdamas baudą prieš Šveicariją

Bukayo Saka nukovė 2020 m. Europos čempionato vaiduoklius, užtikrintai skirdamas baudą prieš Šveicariją

Žiūrėdamas filmuotą medžiagą apie jų šventes po Anglijos pergalės, buvęs Mančesterio miestas gynėjas Micahas Richardsas paklausė: ‘Kur dingo garsas?!’

Linekeris prisipažino: „Manau, tiesą sakant, numečiau F bombą“.

Prie poros prisijungė Rio Ferdinandas ir Frankas Lampardas, kurie taip pat šokinėjo iš džiaugsmo, nes Trys liūtai per paskutinius keturis bandymus pasiekė trečiąjį pagrindinio turnyro pusfinalį.

Saka buvo geriausias Anglijos žaidėjas šeštadienį dar viename turnyro ketvirtfinalio susitikime, o 22-ejų metų žaidėjas buvo vyriausias savo komandos puolimo taškas.

Jo baudinys ir rungtynių žaidėjo ekranas turėjo daugiau reikšmės nei dauguma.

„Tai kažkas, ką aš apkabinu“. Jis sakė apmąstydamas spaudimą po rungtynių. „Tai buvo ypatinga, labai ypatinga, kaip mes kovojome. Kai paskutinį kartą skyrėme baudas, visi žinome, kas atsitiko.

„Galite žlugti vieną kartą, bet turite pasirinkimą, ar vėl atsidursite tokioje padėtyje, ar ne. Aš esu vaikinas, kuris ketina atsidurti tokioje padėtyje. Tikėjau savimi.

„Grįžti po kažko panašaus buvo tikrai sunku, bet aš tuo pasinaudojau, kad sustiprinčiau“.

Jis gavo širdžiai mielą palaikymo žinią iš „Manchester United“ krašto puolėjo Jadono Sancho, kuris kartu su Marcusu Rashfordu prieš trejus metus taip pat praleido taškinį smūgį Wembley stadione, o vėliau socialinėje žiniasklaidoje buvo patyręs niekšiškų rasinių prievartų srautą.

Jadonas Sancho pasveikino Bukayo Saką po to, kai Anglija pateko į Euro 2024 pusfinalį

Jadonas Sancho pasveikino Bukayo Saką po to, kai Anglija pateko į Euro 2024 pusfinalį

Trentas Alexanderis-Arnoldas pelnė penktą ir lemiamą atmušimą tašku Anglijos rinktinei ir paleido juos į pusfinalį.

Trentas Alexanderis-Arnoldas pelnė penktą ir lemiamą atmušimą tašku Anglijos rinktinei ir paleido juos į pusfinalį.

“Aš taip didžiuojuosi šiuo vaikinu!” Sancho rašė ant X. ‘Tu tai padarei dėl manęs ir Marcuso brolio!’

Vėliau Saka atsakė į širdžiai mielą žinią iš savo buvusio Anglijos komandos draugo ir pridūrė: „Mano berniukai“.

Anglijos rinktinė trečiadienį grįžta į rungtynes, kai pusfinalyje susikaus su Nyderlandais po to, kai Ronaldo Koemano komanda šeštadienio vakarą 2:1 įveikė Turkiją.