Home Sportas Brittany Mahomes erzino kitą Europos kelionės tikslą, kai vyras Patrikas išskraido lėktuvu

Brittany Mahomes erzino kitą Europos kelionės tikslą, kai vyras Patrikas išskraido lėktuvu

19
0


Brittany Mahomes privertė NFL gerbėjus ir Swifties įnirtingai spėlioti, kada ji su savo vyru Patricku sustojusi Europoje, likus kelioms valandoms iki jos pasidalijo „Chiefs“ gynėjo asmeniniu lėktuvu. Taylor Swift numatoma koncertuoti Amsterdame.

Šeštadienį dviejų vaikų mama socialiniame tinkle „Instagram“ paskelbė mielą nuotrauką, kurioje jos sutuoktinis atrodo atsipalaidavęs savo sėdynėje užsakomajame skrydyje, erzindama savo sekėjus: „Važiuojam į kitą tikslą“.

Pora anksčiau buvo pastebėta Londone po gastrolių Šveicarijoje, Portugalijoje ir Ispanijoje.

Kita vertus, Taylor šį savaitgalį turi surengti paskutinį iš trijų koncertų Nyderlanduose, o vėliau išvyks į Ciurichą.

Travisas prisijungė prie jos Amsterdame po to, kai buvo su popžvaigžde jos stotelėse Londone, kur neseniai buvo pastebėtas po devynių valandų golfo kelionės su Patriku ir Dubline.

Kelce ir Swift po pasirodymo Amsterdame šią savaitę

Brittany Mahomes erzino Swifties ir NFL gerbėjus siūlydama užmegzti ryšį su Taylor Swift ir jos vaikinu Travisu Kelce’u su savo vyru ir „Chiefs“ gynėju Patricku.

Likus dienai iki išvykimo iš JK privačiu lėktuvu Bretanė ir Patrikas buvo Vimbldone

Likus dienai iki išvykimo iš JK privačiu lėktuvu Bretanė ir Patrikas buvo Vimbldone

Likus vos 24 valandoms iki skrydžio į nežinią, Patrickas ir Bretanė neatrodė per daug laimingi Vimbldone, stebėdami, kaip karaliaujantis čempionas Carlosas Alcarazas nugalėjo kolegą amerikietį Francisą Tiafoe įspūdingoje, penkių setų rungtyje.

Bretanė atrodė be vargo prašmatniai vilkėdama raudoną, baltą ir mėlyną vasarinę suknelę, kuri suteikdama jai liepos ketvirtosios elementą, kartu su vyru, tris kartus „Super Bowl“ laimėjusiu vyru, žengė į tribūną.

Prieš poros išvyką į Londono priemiestį Patrickas ir Bretanė kartu su draugais ir aktoriais Ashtonu Kutcheriu ir jo žmona Mila Kunis lankėsi Haid parke kantri dainininkės Morgan Wallen surengtą šou.

Pora žavingai atrodė priešais renginio vietą, nes Patrickas matosi prigludęs prie raudonos savo žmonos viršutinės dalies ir apkabinęs ją iš užpakalio, kol ji laikosi už jo raumeningų rankų.

Anksčiau šį mėnesį Patrikas ir Bretanė buvo pastebėti atostogaujantys Pirėnų pusiasalyje su savo dviem vaikais, 3 metų dukra Sterling Skye ir 1 metų Patricku ‘Bronze’ III.

Tikimasi, kad abu Patrickas ir Travisas atsiskaitys į Kanzas Sitį, kur vyks „Chiefs“ stovykla liepos viduryje.

Tikimasi, kad abu Patrickas ir Travisas atsiskaitys į Kanzas Sitį, kur vyks „Chiefs“ stovykla liepos viduryje.

Tuo tarpu Kanzaso „Chiefs“ treniruočių stovyklą, anot „Sports Illustrated“, pradės liepos viduryje, o tai reiškia, kad Patrickas ir Travisas tikriausiai turės palikti Europą per artimiausias dvi savaites.

Stovykla vyks jau antrą kartą iš eilės Misūrio Vakarų valstijos universitete St, Joseph, Missouri.

Atsižvelgiant į tai, tikslios praktikos datos ir laikai kol kas neatskleidžiami.

Praėjusią vasarą, liepos 23 d., buvo pirmoji treniruotė, atvira visuomenei komandos autografų sesijai.

Daugiau sekti…