Home Sportas Bronny Jamesas pirmąsias rungtynes ​​„Lakers“ gretose žaidžia praėjus vos aštuonioms dienoms po...

Bronny Jamesas pirmąsias rungtynes ​​„Lakers“ gretose žaidžia praėjus vos aštuonioms dienoms po to, kai buvo priimtas į draftą, tačiau jam teks palaukti, kol Los Andžele susiburs į komandą su tėčiu LeBronu.

12
0


Bronny Jamesas žaidė savo pirmąsias rungtynes Angelai „Lakers“ šeštadienio popietę.

Praėjusį mėnesį Bronny užėmė „Lakers“ 55-uoju numeriu NBA Draftas, tapęs pirmuoju žaidėju, kuris buvo priimtas į draftą, o jo tėvas yra aktyvus žaidėjas.

Jo tėtis gali būti išvykęs į JAV Olimpiados komandoje Las Vegasas bet Bronny negailėjo laiko apsivilkdamas ikoninius geltonos ir violetinės spalvos marškinėlius „Lakers“ vasaros lygos rungtynėms su Sakramento karaliai San Franciske.

Dėvėdamas per dideles ausines, Bronny per apšilimą atrodė taip panašus į savo garsųjį tėvą, todėl kai kurie Chase Center žmonės ėmė dvigubai paimti.

Jamesas nepataikė savo pirmųjų dviejų metimų, žaisdamas šešias minutes pirmajame veiksmo etape – vieną minutę, 20 sekundžių po žaidimo atkovojo gynybos kamuolį, o po akimirkos praleido 21 pėdos šuolio metimą.

Bronny Jamesas šeštadienio popietę sužaidė pirmąsias rungtynes ​​Los Andželo „Lakers“ gretose

Jis žaidė „Lakers“ vasaros lygos rungtynėse su Sakramento „Kings“ San Franciske

Praėjusio mėnesio NBA naujokų biržoje Bronny paėmė „Lakers“ 55-uoju numeriu

Jis žaidė „Lakers“ vasaros lygos rungtynėse su Sakramento „Kings“ San Franciske

Jis nesugebėjo atsikvėpti 26 pėdų ilgio 3 taškais, kai pirmame ketvirtyje buvo 4:23.

Jei viskas klostysis taip, kaip planuota, 19-metis ir jo tėtis taps pirmąja tėvo ir sūnaus pora, žaisiančia NBA vienu metu – ir ne mažiau toje pačioje komandoje.

Bronny yra vyriausias NBA karjeros taškų lyderio LeBrono sūnus. Jis išgyveno širdies sustojimą praėjusių metų liepos 24 d. per neformalią komandos treniruotę USC ir vėliau buvo nustatyta, kad jis turi įgimtą širdies ydą.

Jaunesnysis Jamesas pasirašė ketverių metų sutartį, kuri jam sumokės 7,9 mln.

„Tai tikrai padidino spaudimą“, – praėjusią savaitę sakė Bronny, kai „Lakers“ jį oficialiai pristatė.

„Jau mačiau tai (socialinėje) žiniasklaidoje ir internete, taip pat kalbame apie (kaip) aš nenusipelniau galimybės.

„Bet aš visą gyvenimą susidūriau su tokiais dalykais. Nieko kito. Tai tikrai labiau sustiprinta, bet aš galiu tai įveikti.

Dar reikia sekti.