Home Sportas DANNY MURPHY: Harry Kane’as atrodo vangus. Nedaug gerbėjų skųstųsi, jei jis...

DANNY MURPHY: Harry Kane’as atrodo vangus. Nedaug gerbėjų skųstųsi, jei jis būtų išmestas į Anglijos Euro 2024 pusfinalį

23
0


  • Klausytis Viskas prasideda! EURŲ DIENOS: Kodėl Southgate’as kalba „nesąmones“ apie Anglijos „Euro 2024“ burtus
  • Anglija užsitikrino vietą Europos 2024 metų pusfinalyje nugalėjusi Šveicariją
  • Tačiau Anglijos kapitonas Harry Kane’as visas rungtynes ​​atrodė vangus

Manau priežastis Haris Kane’as fiziškai neatrodo geriausias, nes jis praleido sezono pabaigą turėdamas nugaros problemų ir, kaip ir daugeliui sunkių žaidėjų, reikia laiko, kad sugrįžtų į pilną ryškumą. Tuo tarpu jis atrodo vangus.

Dabar dilema Garethas Southgate’as tai ką daryti su jo kapitonu ir talismanu pusfinalyje, nes manau, kad jam šiek tiek pasisekė prieš šveicarą.

Permainos prieš Šveicariją buvo beveik priverstos Garethui, nes Anglija atsiliko, o Kane’as buvo pašalintas po to, kai buvo nustumtas ir susirgo mėšlungiu.

Atsivėrus erdvei, žaidimas šaukėsi Ollie Watkins arba Ivanas Toney gerokai anksčiau, nei iš tikrųjų įvyko Kane’o keitimas.

Nemanau, kad trečiadienio vakarą Kane’as būtų pašalintas iš startinės sudėties, sirgalių skundų būtų per daug. Ir aš tikiu, kad Garethas tai apmąstys.

Šeštadienį Harry Kane’as sunkiai įveikė Anglijos rinktinės ketvirtfinalio pergalę prieš Šveicariją

Anglijos treneris Garethas Southgate'as gali susidurti su dilema prieš pusfinalio akistatą

Anglijos treneris Garethas Southgate’as gali susidurti su dilema prieš pusfinalio akistatą

Bet vis tiek nemanau, kad tai įvyks.

Kai esi rekordinis savo šalies įvarčių įmušėjas, kaip ir Kane’as, ir laimėjęs „Auksinius batus“, banke turi daug kreditų.

O tarptautiniame futbole, kai skirtumas tarp sėkmės ir nesėkmės yra toks plonas, jas dažnai nusprendžia atskiri geriausių žaidėjų momentai.

Nors Kane’as Europos čempionate buvo žemesnis nei lygis, jis kelis kartus pelnė įvartį, kad iškovojome lygiąsias prieš Daniją ir nugalėtoją prieš Slovakiją, ir tai yra komandoje, kuri kovojo kūrybiškai ir neduoda daug kamuolių.

Daugelis žmonių būtų ištraukę Jude’ą Bellinghamą prieš Slovakiją, tačiau Garetho tikėjimas buvo pateisinamas nepaprastu smūgiu virš galvos įmušant lyginamąjį įvartį.

Vadovas taip pasitiki Kane’u, kad visada tikės, kad jis įmuš gyvybiškai svarbų įvartį, nesvarbu, koks jo bendras pasirodymas.

Tikriausiai sutikčiau likti su Kane’u pusfinalyje, bet tai ne tam, kad jam duočiau laisvą perdavimą. Jei po valandos jis neveikia, nelaukite. Toney ir Watkinsas yra pajėgūs įmušti įvarčius, o Anglija šaukėsi daugiau energijos ir mobilumo aikštės viršuje.

Kane’as nėra vienintelis puolėjas, kuris stebėtinai buvo žemesnis nei lygis. Visas rūpestis prieš atmušant kamuolį buvo susijęs su gynyba. Bet mes tvirtai žiūrėjome į nugarą ir stengėmės eiti į priekį. Bet kuriam vidurio puolėjui reikia šovinių, o mes jų nepateikėme.

Kartais atrodė, kad Kane'as kovojo su rungtynių tempu Diuseldorfe

Kartais atrodė, kad Kane’as kovojo su rungtynių tempu Diuseldorfe

Šiuo metu mes įsiskverbėme į paskutinius ketverius su mažais blizgesiais: Bellinghamas pirmame nokaute ir Bukayo Saka praėjusią naktį su pirmuoju šūviu į taikinį.

Tačiau Šveicarija turėjo daugiau šansų per 120 minučių ir mes turėsime tobulėti kaip komanda, jei ketiname peržengti ribą, kitaip nei prieš trejus metus Europos čempionate.

Kane’as prieš turnyrą buvo pakilęs. Manau, kad jis tikrai jautėsi protiškai atsigaivinęs sužaidęs keletą rungtynių, bet mes matėme įrodymų, kad ryškumo nėra. Taip nutiko ir anksčiau, kai jis praleido rungtynes ​​„Tottenham“ gretose ir buvo liūdna, kad Anglijos sirgaliai džiaugiasi pamatę jį nuimtą po visko, ką jis padarė šalies labui.

Užjaučiau jį, nes jis negauna krašto gynėjų paslaugų, o Kieranas Trippier buvo kairėje pusėje kaip dešiniojo posdžio puolėjas. Bet kai prieš jį buvo keli padorūs kamuoliai, jis jų nepasiekia. Jis atrodė pavargęs.

Panašiai Kane'ui naktį sunkiai sekėsi patekti į Anglijos krašto gynėjų kryžių pabaigą

Panašiai Kane’ui naktį sunkiai sekėsi patekti į Anglijos krašto gynėjų kryžių pabaigą

Galbūt tinkamas ir atleistas Luke’as Shaw taip pat padės Kane’ui pradėti dirbti, bet sakyčiau, kad vadovas turi būti aktyvesnis.

Kai žaidimas pradeda tempti ir šaukiasi šiek tiek tempo, nebijokite nusiimti Kane. Nemanau, kad kas nors sukibtų į rankas.

Tai sunkus Garethui. Jis yra ištikimas žmogus ir visiškai pasitiki Kane’u, tačiau tai nereiškia, kad jis yra nenuleidžiamas.

Dar vienas pakeitimas, kurį, mano nuomone, reikia padaryti, yra Cole’as Palmeris, kuris buvo įtakingiausias mūsų žaidėjas nuo suolo. Jo ramumas ant kamuolio ir noras rizikuoti yra būtent tai, ko reikia Anglijai. Jam beviltiškai nepasisekė nepradėti ir aš rasčiau būdą, kaip jį įtraukti.