Home Sportas Emma Raducanu subrendo ir žaidžia 10 geriausių tenisą… ji sugrįžo į didelį...

Emma Raducanu subrendo ir žaidžia 10 geriausių tenisą… ji sugrįžo į didelį kelią ir gali patekti į Vimbldono finalą, rašo JOHN LLOYD

26
0


  • Emma Raducanu padarė įspūdį savo kelyje į ketvirtąjį etapą
  • 21-erių mergina dabar jaučiasi patogiai tiek aikštėje, tiek už jos ribų
  • Johnas Lloydas sako, kad nėra jokios priežasties, kodėl ji negali įveikti Vimbldono turnyro

Emma Raducanu gali laimėti Vimbldonas. Nėra jokios priežasties, kodėl ji negali nueiti iki galo. Bet net jei ji pralaimės sekmadienį ar ketvirtį, esmė ta, kad ji grįžo ir iš esmės.

Atrodo, kad ji yra geroje vietoje ir tai nebus vienkartinis. Ji grįžo.

Pirmasis raundas buvo šiek tiek drebantis, tačiau pastarosios dvejos rungtynės buvo sensacingos. Jau prasidėjo burtų traukimas ir ji žaidžia taip pat gerai, kaip ir bet kuris kitas turnyro dalyvis, galbūt išskyrus Eleną Rybakiną.

Coco Gauff bus pirmasis didelis vardas, su kuriuo ji gali susidurti pusfinalyje, bet manau, kad jai būtų puikus šansas ją nugalėti – ar galite įsivaizduoti, kokia minia tokia yra?

Ji tikrai šiuo metu žaidžia 10 geriausių tenisą. Be abejonės. Ir ji taip gerai žaidžia ant žolės: tai yra jos judėjimas ir tai, kaip ji manevruoja kamuolį ant šio paviršiaus, ir tai padeda jai paduoti, suteikia papildomo smūgio. O „backhand“ yra tik pinigų šūvis.

Emma Raducanu žaidžia 10 geriausių Vimbldono teniso turnyro, kai ruošiasi savo ketvirtojo rato rungtynėms

Ji žaidė taip pat gerai, kaip ir bet kuris kitas turnyro dalyvis, iškovojęs antrojo ir trečiojo turo pergales – galbūt išskyrus Eleną Rybakiną.

Ji žaidė taip pat gerai, kaip ir bet kuris kitas turnyro dalyvis, iškovojęs antrojo ir trečiojo turo pergales – galbūt išskyrus Eleną Rybakiną.

Aš ką tik kalbėjausi su žmonėmis iš Vimbldono, su žmonėmis, kurie dalyvauja žaidime. Ir jie visi sako: jei ji taip žais, ji gali laimėti turnyrą, jokių „jei“ ar „bet“, ji žaidžia pakankamai gerai, kad laimėtų.

Ji atrodo kaip subrendusi ir tokia bebaimė dėl didelių dalykų. Kurį laiką po „US Open“ ji buvo šiek tiek nedrąsi, nes vyko visi išoriniai dalykai.

Panašu, kad dabar aikštėje ir už jos ribų ji jaučiasi patogiai. Ji tik dabar išreiškia save.

Ji yra sakiusi, kad anksčiau norėjo, kad niekada nebūtų laimėjusi „US Open“, tačiau dabar tai, kad ji jau laimėjo „Slam“, tampa dideliu psichologiniu pranašumu.

Ji buvo ten ir tai padarė, ji žino, kaip jaučiasi paskutinę dieną, ir žino, kaip tai užbaigti. Ji turi tokią patirtį, laimėjo „Slam“ turnyrą ir vos per pastaruosius kelis pasirodymus, įveikusi 10 geriausių žaidėjų pirmiausia Eastbourne, o paskui čia, ji tikrai turi būti devintoje debesyje.

Bet čia to gali ir nenutikti, nes ji dar nepriprato prie „Slam“ fiziškumo.

Žinau, kad ji laimėjo US Open, bet tai buvo beveik kaip fantazija ir tokios greitos rungtynės. Ji vis dar nėra patyrusi profesionalė, todėl visa tai vis dar yra premija.

Trumpai paliesti jos sprendimą pasitraukti iš mišrių dvejetų su Andy Murray.

Raducanu žaidimas subrendo ir ji buvo bebaimė dėl didelių taškų Vimbldone

Raducanu žaidimas subrendo ir ji buvo bebaimė dėl didelių taškų Vimbldone

Ji galėjo būti išmintingesnė pagalvoti apie Andy Murray partnerystę mišrių dvejetų varžybose, nebent būtų pasirengusi viską išgyventi, kad ir kas nutiktų.

Ji galėjo būti išmintingesnė pagalvoti apie Andy Murray partnerystę mišrių dvejetų varžybose, nebent būtų pasirengusi viską išgyventi, kad ir kas nutiktų.

Tokių dalykų nuolat nutinka dvejetuose, kai vienam žaidėjui gerai sekasi vienetuose, tačiau tai buvo išimtis. Tai buvo paskutinės galimos Murray rungtynės Vimbldone.

Ji galėjo būti išmintingesnė prieš įsipareigodama šiek tiek daugiau pagalvoti, nebent būtų pasirengusi tai padaryti, kad ir kas nutiktų.

Suprantu, kodėl kai kurie žmonės tuo nesidžiaugia, o pats Murray’us, kaip teigiama, nusivylęs praleidęs paskutinį atsisveikinimą su Vimbldonu.