Home Sportas Emocinga akimirka krepšinio žvaigždėms pranešama, kad jos dalyvaus olimpinėse žaidynėse, nes vieno...

Emocinga akimirka krepšinio žvaigždėms pranešama, kad jos dalyvaus olimpinėse žaidynėse, nes vieno žaidėjo tiesioginis atsakymas pribloškia gerbėjus

18
0


  • Dviem austrų krepšinio žvaigždėms buvo pranešta, kad jos vyksta į Paryžių
  • Brianas Goorjianas šią naujieną pranešė Jackui McVeighui ir Willui Magnay
  • Magnay reakcija sulaukė krepšinio gerbėjų pagyrų

Jackas McVeighas ir Willas Magnay dalyvavo pokalbyje, apie kurį svajoja visi sportininkai, o pora pasakė, kad atstovaus Australijai olimpinėse žaidynėse.

The Tasmanija „Boomers“ treneris Brianas Goorjianas Jacko Jumperso komandos draugams pasakė, kad šį mėnesį jie buvo atrinkti į Paryžiaus vyrų komandą, o jų reakcija plačiai pasidalijo socialinėje žiniasklaidoje.

28 metų mažasis puolėjas McVeighas buvo akivaizdžiai sujaudintas dėl įtraukimo į komandą, o vienu metu Goorjianas jam liepė „atsipalaiduoti“.

Bet tai buvo tiesioginis Magnay atsakymas, dėl kurio jis sulaukė pagyrų tarp gerbėjų, klausdamas Gorgiano: „Ar Džekui tai pavyko?“

Kai sužinojo, kad jo geras draugas taip pat gavo vietą lėktuve į Prancūziją, jis apsidžiaugė.

“Po velnių, eime!” – sušuko jis.

Goorjianas pagyrė abu žaidėjus, sakydamas McVeighui, kad jis yra „savarankiškas žmogus“, ir prisipažino Magnay, kad jis visada buvo jo planų dalis nuo pat pirmosios treniruotės.

Gerbėjai patraukė į X – anksčiau žinomą kaip Twitter – pagirti Magnay už tai, kad jis rūpinasi savo drauge McVeigh.

Willas Magnay'us patikrino, ar jo draugas McVeighas tai padarė

Dviejų Australijos krepšinio žvaigždžių reakcija, kai jiems buvo pranešta, kad jos vyksta į Paryžių, paplito

„Patinka“, – sakė vienas gerbėjas. – Taip gerai, kad pirmas dalykas, kurį Vilas norėjo sužinoti per savo šventės akimirką, buvo tai, ar Džekas taip pat spėjo.

Kitas gerbėjas pasakė: „Tai velniškai nerealu. Myliu Džeko emociją ir Vilas norėjo sužinoti, ar jo draugas tai padarė. Kietai!’

„Negalite pykti dėl pasirinkimų, kai tai matai“, – sakė trečiasis gerbėjas. „Paklausia, ar Džekas per kelias sekundes išgirdo, kad jis atsidūrė“.

Ketvirtas gerbėjas teigė, kad vaizdo įrašas yra pasididžiavimo, reikalingo atstovaujant Australijai, pavyzdys.

„Reikia tokių vyrukų, kurie būtų emocionalūs ir didžiuotųsi dėvėdami žalią ir auksinę spalvą“, – sakė jis. ‘Šauniai padirbėta.’