Home Sportas Erik ten Hag siunčia pranešimą Matthijui de Ligtui dėl „Man Utd“ perdavimo...

Erik ten Hag siunčia pranešimą Matthijui de Ligtui dėl „Man Utd“ perdavimo | Futbolas

14
0


„Manchester United“ stengiasi įsigyti Matthijsą de Ligtą iš Miuncheno „Bayern“ (MB Media/Getty)

Erikas ten Hagas yra pasakęs Matthijs de Ligt kad jis planuoja žaisti su juo kartu Lisandro Martinez dėl Manchester Unitedpagal ataskaitas.

„United“ per vasaros perėjimų laikotarpį nori bent vieno naujo centro gynėjo, o klubas jau derėjosi su „Bayern“ dėl De Ligto sutarties.

Suprantama, kad 24-erių futbolininkas yra pasirengęs prisijungti prie „United“. ir susieti su Ten Hagu, kuris su juo dirbo šiek tiek daugiau nei sezoną „Ajax“.

Pagal Sekmadienio veidrodisTen Hagas jau kalbėjosi su De Ligtu apie galimą persikėlimą į „United“ ir išdėstė savo planus būsimai „Premier“ lygos kampanijai.

Ataskaitoje teigiama, kad Ten Hagas informavo De Ligtą, kad mato jį kaip Martinezo vidurio gynėjo partnerį „United“ gynybos centre ir planuoja žaisti 4-3-3.

Atskirai laikraštis praneša, kad Ten Hago planai dar labiau nusmukdo Harry Maguire’ą „United“ gretose ir klubas bus pasirengęs parduoti 31 metų futbolininką, su kuriuo 2019 metais buvo pasirašyta 80 mln. svarų sterlingų vertės sutartis su „Leicester City“.

Erikas ten Hagas ir Matthijsas de Ligtas „Ajax“ 2018 m. („Getty“)

Teigiama, kad „United“ dabar „pasitiki“ pasiekusi susitarimą su „Bayern“ dėl mokesčio už De Ligtą, kuris šiuo metu dalyvauja Nyderlandų komandoje ir ruošiasi trečiadienio vakarą vyksiančiam 2024 m. Europos čempionato pusfinaliui su Anglija.

„Bayern“ laukia 50 mln. eurų (42 mln. svarų) mokesčio už De Ligtą, kuris praėjusį sezoną Bundeslygoje pradėjo vos 16 rungtynių.

Praėjusį mėnesį paklaustas apie savo ateitį „Bayern“, De Ligtas atsakė: „Jau sakiau, kad dabar ne laikas apie tai galvoti.

„Dabar žaidžiame Europos čempionate ir tai labai svarbu man ir nacionalinei komandai. Štai kodėl dabar negaliu pasakyti, ką galvoju apie šią situaciją.

„Tačiau galiu pasakyti, kad dabar žaidžiau antrąjį sezoną „Bayern“ – esu labai laimingas. Kol kas esu susikoncentravęs ties euru, o tada žiūrėsime, kas bus.

Kalbėdamas apie De Ligtą 2019 m. kartu su „Ajax“, Ten Hagas sakė: „Nežinau, ar De Ligtas parodė 60–80 procentų savo potencialo.

„Tačiau mes kalbame apie vieną geriausių gynėjų Europoje ir neabejoju, kad jis greitai užims pirmąją vietą šioje pozicijoje.

Jei norite daugiau tokių istorijų, patikrinkite mūsų sporto puslapį.

Sekite „Metro Sport“, kad sužinotumėte paskutines naujienas
Facebook, Twitter ir Instagramas
.

DAUGIAU: Ispanija ar Prancūzija? Nyderlandų treneris Ronaldas Koemanas atskleidė, ko nori išvengti 2024 m. Europos čempionato finale

DAUGIAU: Joshua Zirkzee užsimena apie „Manchester United“ perėjimą po Nyderlandų pergalės „Euro 2024“ turnyre

DAUGIAU: Gary Linekeris palaiko buvusį „Chelsea“ bosą ir pakeis Garethą Southgate’ą kaip kitą Anglijos rinktinės vadybininką