Home Sportas Garethas Southgate’as atmetė vokiečių žurnalisto kaltinimus, kad Anglijos žaidynės buvo „lengvos“ po...

Garethas Southgate’as atmetė vokiečių žurnalisto kaltinimus, kad Anglijos žaidynės buvo „lengvos“ po to, kai užsitikrino trečiąjį pusfinalį per keturis turnyrus su pergale prieš Šveicariją baudiniu.

17
0

Garethas Southgate’as išjungė tuos pasiūlymus Anglija turėjo „lengvus bėgimus“ pagrindiniuose turnyruose po to, kai pasiekė trečią pusfinalį per keturis turnyrus.

Šeštadienio vakarą „Trys liūtai“ pateko į paskutinįjį ketvertą „Euro 2024“ turnyre, šeštadienio vakarą įveikę baudinių seriją prieš Šveicariją.

Anglija taip pat žaidė su Serbija, Danija, Slovėnija ir Slovakija, kad patektų į pusfinalį – išvengta kai kurių didesnių šalių, kurios yra kitoje lygiųjų pusėje.

At Euro 2020Anglija laimėjo grupę, kurioje dalyvavo Kroatija, Čekija ir Škotija, o pakeliui į finalą įveikė Vokietiją, Ukrainą ir Daniją, kur jas baudiniais įveikė Italija. „Trys liūtai“ taip pat pateko į 2018 m. pasaulio čempionato pusfinalį.

Po Anglijos pergalės prieš Šveicariją, Southgate’as atmetė vokiečių žurnalisto kaltinimą, kad „Trijų liūtų“ bėgimas buvo lengvas.

Garethas Southgate’as paneigė vokiečių žurnalisto kaltinimą, kad Anglijai sekėsi lengvai

„Trys liūtai“ pateko į „Euro 2024“ pusfinalį, baudinių serijoje nugalėję Šveicariją

Tai jau trečias pagrindinis turnyras, kurį Anglija pasiekė paskutiniame ketvirtyje, vadovaujant Southgate'ui

Tai jau trečias pagrindinis turnyras, kurį Anglija pasiekė paskutiniame ketvirtyje, vadovaujant Southgate’ui

Žurnalistas, vardindamas Anglijos „Euro 2020“ puses, sakė, kad „Trys liūtai“ įveikė „prastą Vokietijos komandą“.

Southgate’as akimirksniu suabejojo ​​komentaru, kurį žurnalistas padvigubino sakydamas, kad prieš trejus metus Vokietijos pusė buvo prasta.

Anglijos bosas tada atšovė: „Taip, bet Sakau, kad toje komandoje jie turėjo apie aštuonis Čempionų lygos nugalėtojus.

Po to, kai žurnalistas įvardijo puses, su kuriomis šį kartą susidūrė Anglija, Southgate’as pasakė: „Žiūrėkite, komandos, kuriose žaidėme, yra todėl, kad laimėjome savo grupę. Jei grįšite per istoriją, Anglija turėjo skirtingus maršrutus į finalą, nes mes nelaimėjome savo grupės.

„Žinoma, aš suprantu, kad jums nereikėtų šokinėti Grand National laimėti turnyrą.

„Dauguma komandų, kai žaidžia dvi, trejas, keturias rungtynes ​​prieš didžiąsias šalis, skirtumas yra toks geras, o tada tos rungtynės baigiasi gana lygiomis – laimi vieną, vieną pralaimi, todėl labai sunku. pereiti tuos procesus.

„Nežinau, ką pasakyti, tai yra šio darbo beprotybė, bet tai buvo maloni naktis ir aš stengsiuosi, kad ji tokia ir liktų“.

Southgate'as suabejojo ​​žurnalistu, teigdamas, kad Anglija 2020 m. Europos čempionate įveikė prastą Vokietiją

Southgate’as suabejojo ​​žurnalistu, teigdamas, kad Anglija 2020 m. Europos čempionate įveikė prastą Vokietiją

Southgate'o komanda pateks į antrąjį Europos čempionato finalą iš eilės, jei įveiks Nyderlandus

Southgate’o komanda pateks į antrąjį Europos čempionato finalą iš eilės, jei įveiks Nyderlandus

Tai ne pirmas kartas, kai Southgate’as pasiteisina, kai išgirdo mintis, kad Anglijai pavyko lengvai išlošti.

Prieš rungtynes ​​su Šveicarija jis sakė: „Sakyčiau, tai yra klasikinis pavyzdys, kaip mes turime teisę kaip tauta, kurianti dramą ir erzinanti mūsų oponentus.

„Žaidžiame futbolo tautą, kuri žaidė nepaprastai gerai ir didžiuojasi. Mūsų dėmesys sutelkiamas į tai, kaip žaidžiame pagal savo galimybes.

„Per savo istoriją turėjome tik du finalus, tris pusfinalius. Daug tautų, kurias galime laikyti mažesnėmis, turi daug geresnių rezultatų nei mes.

Nyderlandai trečiadienio vakarą Dortmunde 2:1 įveikė Turkiją ir surengė pusfinalį su Anglija.

Kas nugalės, kitą sekmadienį Berlyne susikaus su Prancūzijos ir Ispanijos pusfinalio nugalėtoja.