Home Sportas Garethas Southgate’as buvo nutekintas įniršusią Anglijos Euro 2024 taktiką | Futbolas

Garethas Southgate’as buvo nutekintas įniršusią Anglijos Euro 2024 taktiką | Futbolas

24
0


Garethas Southgate’as atvedė Angliją į Euro 2024 pusfinalį (Nuotrauka: Getty)

Garethas Southgate’as atskleidė savo nusivylimą po Anglijos pergalės prieš Šveicariją ir pripažino, kad netikėtumo elementas buvo prarastas po to, kai jo taktinis planas buvo nutekintas likus trims dienoms iki rungtynių.

„Trys liūtai“ galiausiai užėmė vietą pusfinalyje, kur trečiadienį Dortmunde žais su Nyderlandaisnes jo komanda pademonstravo visas savo kovines savybes, kad nugalėtų įtemptoje baudinių serijoje.

Anglija iki šiol surengė sėkmingiausią pasirodymą turnyre, tačiau vis tiek buvo priversta atvykti iš užpakalio, kad į pratęsimą būtų išsiųstas lygus konkursas.

Southgate’o sprendimas pereiti prie 3-4-2-1 formavimas iš dalies pasiteisino, ypač dėl to, kad jis davė stulbinamą demonstraciją iš laikinojo krašto gynėjo Bukayo Saka kuris įmušė savo komandos įvartį ir realizavo tašką per šaudymą.

Nepaisant to, kad pateko į trečiąjį savo valdymo laikotarpį pagrindinio turnyro pusfinalį, Southgate’as buvo susierzinęs, kad jo sprendimas pakeisti sistemas buvo paskelbtas viešai, o tai suteikė šveicarams pranašumą.

Jis pasakė: „Mes darome daug dalykų. Kaip sakiau, laimėjome tris iš keturių ir daugelis mūsų procesų buvo pasidalinti.

„Mūsų taktinis žaidimo planas taip pat buvo pasidalintas prieš tris dienas. Mes gyvename nuostabiame pasaulyje, kuriame mums taip sunku, nes prieš tris dienas nebėra bet kokio netikėtumo elemento, kurį galite patirti su varžovu. Tai tikrai neįtikėtina.

Anglija įveikė Šveicariją baudiniais ir pateko į Euro 2024 pusfinalį (Nuotrauka: Getty)
Bukayo Saka kėlė grėsmę Anglijai (Nuotrauka: Getty)

Tuo tarpu Southgate’as gyrė Anglijos gatvių taškinio smūgio herojus ir ypatingai gyrė Saką už tai, kad jis išvarė savo baudų demonus prieš Šveicariją.

„Yra tai, kuo mes idealiai norime būti, o tada mums reikėjo rasti būdų, kaip laimėti su visomis kliūtimis, kurias turėjome“, – sakė Southgate’as.

„Grįžtu prie pralaimėtų žaidėjų prieš porą mėnesių, prieš pat turnyrą prarastų žaidėjų, skirtinga komandos pusiausvyra, skirtingi iššūkiai visą laiką.

„Tačiau, kaip sakiau žaidėjams, su Anglija dažnai buvo prasidėjęs 25 minutes tikrai gerai, į priekį žaidimuose, o paskui ir iškritus ankstyvuosiuose nokautuose.

„Mes nebuvome išmintingi, nebuvome išmintingi turnyrams. Ši grupė yra kitokia. Jie išlaiko nuosavybę ilgesnį laiką.

„Mes ne visada tai padarėme teisingai. Žaidimai, kuriuos galiausiai pradėjome, žmonės visada gali atsigręžti ir pabrėžti dalykus.

„Tačiau apskritai mes parodėme, kokį atsparumą turnyrus laiminčios komandos turėjo daugelį metų.

„Italija, Prancūzija, Ispanija, žinote, tai ne visas futbolas. Tai kiti atributai, kuriuos jie turėjo, ir mes parodome šiek tiek daugiau tos gatvės prigimties.

„Norime visada būti konkurencingi turnyruose. Anglija ateinančiais metais turėtų būti konkurencinga. Tai jauna komanda – daugelis jų gyvuos dar ilgai.

„Bet, žinoma, dabar norime jį pristatyti. Mes niekada nebuvome finale už Anglijos ribų, niekada nelaimėjome euro, todėl yra dvi istorijos, kurias norėtume sukurti.

DAUGIAU: Trentas Alexanderis buvo sučiuptas atskleidžiantis, kad Anglijos žvaigždė nenorėjo atlikti baudinio

DAUGIAU: Bukayo Saka nusiuntė žinutę buvusiam „Arsenal“ kapitonui Granitui Xhakai, kai jį išmušė iš 2024 m. Europos čempionato.

DAUGIAU: Frankas Lampardas įvardijo Anglijos pogrupį, kuris turi startuoti 2024 m. Europos čempionato pusfinalyje