Home Sportas Gary Linekeris patarė buvusiam „Chelsea“ treneriui pakeisti Garethą Southgate’ą kaip kitą Anglijos...

Gary Linekeris patarė buvusiam „Chelsea“ treneriui pakeisti Garethą Southgate’ą kaip kitą Anglijos rinktinės vadybininką | Futbolas

14
0


Gary Linekeris mano, kad Anglijos žaidėjai „iš karto gerbs“ Franką Lampardą („The Rest Is Football“)

Gary Linekeris tiki Frankas Lampardas turėtų varžytis dėl sėkmės Garethas Southgate’as kaip Anglijakitas vadovas po Euro 2024.

Anglija šeštadienį įveikė Šveicariją baudiniais ir įveiks dabar 2024 m. Europos čempionato pusfinalyje žais su Nyderlandais šį trečiadienį 20 val.

Tuo tarpu Southgate’as jau nurodė, kad taip yra vargu ar toliau vadovaus Anglijai po 2024 m. Europos čempionatonepaisant to, ar jo komanda laimės turnyrą.

Greimas Poteris, kurį „Chelsea“ atleido 2023 m. balandįyra lažybų favoritas, pakeisiantis Southgate’ą Anglijos trenerio poste.

Tačiau Linekeris mano, kad Lampardas iškart sulauktų pagarbos iš Anglijos žaidėjų ir mano, kad 46 metų buvęs „Chelsea“ treneris yra taktiškai sumanus.

„Tai bus paskutinis Garetho Southgate’o turnyras“, – sakė Linekeris Likusi dalis yra futbolo podcast’as.

‘Manau, kad ir kas atsitiktų. Jei jis laimės, manau, kad jis visiškai nusilenks, o jei ne, manau, jis nusilenks. Tai bus jo sprendimas.

Frankas Lampardas išėjo iš vadovybės, nes paliko „Chelsea“ 2023 m. gegužę („Shutterstock“)

„Bet aš nepaisyčiau Franko Lampardo. Manau, kad jis taktiškai tai supranta. Manau, kad žaidėjai jį iškart pagerbs. Aš čia einu į priekį.

„Jei tu ruošiesi mokytis anglų kalbos, eini… kas kitas? Edis Howe’as? Edis Howe’as, galbūt?

Linekeris taip pat sakė apie Lampardą: „Manau, kad jam kai kuriais atžvilgiais nepasisekė savo vadovo karjeroje. Manau, kad jis tai supranta taktiškai.


ANGLIJOS MARŠRUTAS Į EURO 2024 FINALĄ

Pusfinalis – liepos 10 d. 20 val

Anglija vs Nyderlandai

FINALAS – liepos 14 d., 20 val

Anglija prieš Ispaniją arba Prancūziją

Micahas Richardsas taip pat gyrė Lampardo vadovo karjerą Derbyje, Chelsea ir Everton.

„Kai jis išvyko į Derbį, man atrodė, kad jis žaidė tikrai gerą futbolą, bet tai turėjo juos paskatinti“, – sakė Richardsas.

„Jis nuvyko į „Chelsea“ (per) perėjimų embargą ir vis tiek sugebėjo patekti į geriausiųjų ketvertą su visais jaunaisiais žaidėjais, (Tammy) Abraham, (Mason) Mount ir t. t. ir tt. Tada jis nuvyko į „Everton“ ir juos išlaikė. aukštyn.

„Tai nebuvo puikus žaidimo stilius, bet jis panaudojo tai, ką turėjo. Akivaizdu, kad jis grįžta į „Chelsea“. Manau, kad tai buvo ta vieta, kur žmonės jį vertino. Tai gali būti chaosas, Chelsea.


ANGLIJA NEXT MANAGER ODDS

Grahamas Poteris – 1/1

Mauricio Pochettino – 5/2

Eddie Howe – 7/2

Lee Carsley – 9/1

Jurgenas Kloppas – 9/1

Steve’as Hollandas – 25/1

Jose Mourinho – 25/1

Frankas Lampardas – 33/1

Michaelas Carrickas – 33/1

*Konsai per Betfair

Richardsas taip pat gyrė Lampardą už atliktą analizę BBC per Anglijos rinktinės pergalę prieš Šveicariją šeštadienį.

Franko analizė truko apie tris minutes. Ir paprastai, jei kas nors taip giliai įsigilina, gal po dviejų minučių prarandate susidomėjimą. Bet buvau prilipęs prie jo tris minutes. Ir jūs galite pasakyti, kad jis ką tik turi“, – sakė Richardsas.

‘Jis yra ryškus. Tai, kaip jis paaiškina taškus. Galite pasakyti, kad jo viduje yra vadovas.

„Man labai patiko dirbti su juo (Lampardu). Dirbau su daugybe žmonių, Thierry Henry, (yra) tikrai geras analitinis, Roberto Martinezas, Alanas Sheareris, kurie, mano manymu, šiandien puikiai sekėsi bendradarbiaujant, Danny Murphy puikiai išmano taktinę žaidimo pusę (Jamie). ) Carragher yra vienas iš mano mėgstamiausių, jie gali paaiškinti ir sugriauti žaidimą.

Linekeris apie Lampardo analizę sakė: „Tos trys minutės, kurias Frankas padarė, buvo nuostabios“.

Jei norite daugiau tokių istorijų, patikrinkite mūsų sporto puslapį.

Sekite „Metro Sport“, kad sužinotumėte paskutines naujienas
Facebook, Twitter ir Instagramas
.

DAUGIAU: Luisas Suarezas susprogdino buvusią „Manchester United“ žvaigždę po to, kai Urugvajus įveikė Braziliją „Copa America“ turnyre

DAUGIAU: Jadonas Sancho siunčia žinutę Bukayo Sakai po to, kai Anglija įveikė Šveicariją Europos 2024 m.

DAUGIAU: Jamie Carragheris prieš 2024 m. Europos čempionato pusfinalį paskelbė prieštaringai vertinamą Anglijos pretenziją