Home Sportas Gary Neville’as mano, kad Garetho Southgate’o sprendimas pereiti prie užpakalinio trejeto privertė...

Gary Neville’as mano, kad Garetho Southgate’o sprendimas pereiti prie užpakalinio trejeto privertė Angliją atrodyti labiau „subalansuota“ – jis teigia, kad Šveicarijos pasirodymas Anglijoje buvo geriausias 2024 m. Europos čempionate.

15
0


  • Garethas Southgate’as Anglijos rungtynėse su Šveicarija pakeitė galinį trejetą
  • Neville’as sako, kad užpakalinis Walkerio, Stoneso ir Konsos trejetas padarė Angliją sklandesnę
  • Klausytis Viskas prasideda! EUROS DAILY: Kodėl Southgate’as kalba „nesąmones“ apie Anglijos „Euro 2024“ burtus

Garis Nevilis pasidalijo savo nuosprendžiu Garethas Southgate’assprendimas Anglijoje žaisti trise gale 2024 m. euras ketvirtfinalio pergalė prieš Šveicariją.

Southgate’as iki šiol atkakliai žaidė prieš ketvertą visoje Anglijos kampanijoje, tačiau pasirinko pradėti Kyle’as Walkeris, Johnas Stonesas ir Ezri Konsa užpakaliniame trejete šeštadienį.

Tai reiškė Kieranas Trippieris išsirikiavęs kairėje pusėje kaip krašto saugas, su Bukayo Saka prisijungia prie jo dešinėje.

Ir kalbėdamas su „Sky Sports News“, buvęs Anglijos dešiniojo krašto gynėjas Neville’as manė, kad tai lėmė daug patobulintą „Trijų liūtų“ pasirodymą.

Jis pasakė: „Maniau, kad tai geriau. Tiesą sakant, nuo tada, kai Garethas perėmė tuos laikus, kai žaidėme trise gale, aš maniau, kad atrodėme geriau.

Garethas Southgate’as pasirinko tris už nugaros prieš Šveicariją, suteikdamas Ezri Konsa startą.

Neville’as gyrė Southgate’o sprendimą ir teigė, kad tai lėmė geriausią Anglijos pasirodymą 2024 m. Europos čempionate

„Man visada patiko, kad žaidėme trise gale, ir kažkodėl turėjome geresnį balansą. Manau, kad komanda jai tinka ir mes esame sklandesni.

„Futbolas yra labiau atsipalaidavęs, ypač pirmajame kėlinyje, kur žaidėme pusiau neblogus žaidimus.

Neville’as įvertino, kaip Southgate’o vyrai jausis iki tol, kai sulaukė kritikos dėl daugybės atkaklių pasirodymų nuo turnyro pradžios birželio mėnesį.

„Ko mes negalime paneigti apie šią komandą, yra tai, kad jie turi turnyrų patirties; jie pateks į pusfinalį“, – pridūrė jis.

„Mums buvo lengviau valdyti bet kurią pagrindinę turnyro komandą, kuri būtų patenkinta.

„Ispanija žaidė nuostabų futbolą, bet manau, kad kai kuriais atžvilgiais kitos didžiosios komandos buvo gana neįspūdingos ir įveikė.

„Turnyro favoritai nebuvo geriausi. Tikiu pasirodymu, bet kartais reikia įveikti sunkias rungtynes, kad laimėtum trofėjus.

„Man City“ pora, kurią sudaro Johnas Stonesas ir Kyle'as Walkeris, prisijungė prie „Konsa“ užpakalinių trejetukų

„Man City“ pora, kurią sudaro Johnas Stonesas ir Kyle’as Walkeris, prisijungė prie „Konsa“ užpakalinėje trejete

Neville'as pasveikino Anglijos „turnyro patirtį“ po to, kai pateko į pusfinalį

Neville’as pasveikino Anglijos „turnyro patirtį“ po to, kai pateko į pusfinalį

„Vakar buvo neabejotinai geriausia, ką atrodėme, kalbant apie mūsų balansą, bet dabar turime pagerinti savo rezultatyvumo lygį trečiadienį prieš Nyderlandus.

„Tačiau dabar mums liko du žaidimai nuo absoliučios utopijos, o taške, kai turime užduoti klausimą, ar jie gali žaisti taip, kaip yra, turėdami šiek tiek atsparumo ir šiek tiek kantrybės, kai viskas ne visada vyksta taip, kaip nori?

Tuo tarpu sirgaliai sulaikę kvapą lauks trečiadienio, kai Anglijos rinktinė 20:00 prasidės Dortmunde prieš Nyderlandus.