Home Sportas Gary Neville’as paskelbė, kad Anglija ir Nyderlandai prognozuoja 2024 m. Europos čempionato...

Gary Neville’as paskelbė, kad Anglija ir Nyderlandai prognozuoja 2024 m. Europos čempionato pusfinalį | Futbolas

26
0


Gary Neville’as laukia Anglijos ir Nyderlandų 2024 m. Europos čempionato (Nuotrauka: ITV)

Garis Nevilis atsargiai atskleidė savo prognozes Anglijai 2024 m. euras pusfinalyje su Nyderlandais.

Garethas Southgate’asTrečiadienio vakarą „Trys liūtai“ Dortmunde susitiks su Ronaldo Koemano „Orange Army“ ekipa dėl vietos sekmadienio Europos čempionato finale.

Anglija pateko į finalo ketvertą su a baudinių serijos pergalė prieš užsispyrusią Šveicariją po ketvirtfinalio lygiosios 1:1 po 120 minučių.

„Southgate“ ekipa ėjo į priekį, kai Breelis Embolo 75-ąją minutę išvedė Šveicariją į priekį, tačiau – kaip ir praėjusiame ture prieš Slovakiją – susikaupė ir akimirksniu išlygino rezultatą. Bukayo Sakaryškus smūgis.

Prireikė baudinių, nes po pratęsimo komandos negalėjo išsiskirti, o Anglija per šaudymą buvo nepriekaištinga ir įmušė visas penkias pastangas, o Manuelis Akanji praleido Šveicarijoje.

Trys liūtai, kurie buvo praėjusio Europos čempionato įveikė finalininkuspo jų susitiks su Nyderlandais atėjo iš nugaros nugalėti Turkiją.

Turkija mėgavosi įspūdingu bėgimu iki kėlinių ir atrodė pasiruošusi pratęsti savo viešnagę Vokietijoje, kai Sametas Akaydinas išvedė juos į priekį prieš kėlinį.

Anglija laimėjo baudas, kad liktų gyva 2024 m. Europos čempionate (Nuotrauka: Getty)

Tačiau Nyderlandai du kartus per šešias antrosios kėlinio minutes pelnė įvartį – pirmą kartą per Stefaną de Vrij, o antrąjį – į savo vartus.

Neville’as apibūdino pusfinalio akistatą Dortmunde kaip „tinkamą žaidimą“ ir užsiminė, kad Anglijos pergalė „įrašyta žvaigždėse“, nes jie ir toliau žengia į priekį, nepaisant to, kad nepavyko rasti geriausios formos.

„Tai tinkamas žaidimas“, – sakė Neville per ITV. „Visada kada nors varžybų metu susidursi su geriausiomis komandomis.

Nyderlandai atėjo iš nugaros, kad nugalėtų Turkiją (Nuotrauka: Getty)

„Anglijos maršrutas iki šiol buvo gana palankus. Tai žingsnis į viršų, bet to galima tikėtis pusfinalyje.

Nevilis pridūrė: „Ar tu ką nors žinai? Tiesą sakant, manau, kad šiame turnyre vyksta tam tikras elementas, kuris verčia manyti, kad tai parašyta žvaigždėse.

‘Kažkas vyksta. Viskas, kas gali mums pakliūti, yra. Laimėjome vieną žaidimą per 90 minučių iš penkių, bet vis tiek esame pusfinalyje, todėl manote, kad kažkas vyksta su mumis.

Tuo tarpu buvęs Anglijos gynėjas Joleonas Lescottas sakė: „Esu įsitikinęs. Galbūt tai tik pergalės į baudinius rezultatas, bet esu įsitikinęs, kad įveiksime Olandiją.

Kitoje lygiųjų pusėje Prancūzija kovoja su Ispanija, kuri ketvirtfinalyje įveikė atitinkamai Portugaliją ir Vokietiją.

Norėdami gauti daugiau tokių istorijų, patikrinkite mūsų sporto puslapį.

Sekite „Metro Sport“, kad sužinotumėte paskutines naujienas
Facebook, Twitter ir Instagramas
.

DAUGIAU: Išdidus patriotas Jamesas Cordenas atideda teatro pasirodymą, kad galėtų transliuoti Anglijos rungtynes ​​iPad su jaudinančia minia

DAUGIAU: Garetho Southgate’o įnirtinga Anglijos taktika buvo nutekinta prieš Šveicarijos Euro 2024 mūšį

DAUGIAU: Patvirtino Anglijos 2024 metų Europos čempionato pusfinalio priešininkai