Home Sportas Gary Neville’as tyčiojamasi dėl Ispanijos prognozių prieš 2024 m. Europos čempionatą –...

Gary Neville’as tyčiojamasi dėl Ispanijos prognozių prieš 2024 m. Europos čempionatą – po to, kai ekspertas pareiškė, kad vienas žaidėjas neleis finalistams „eiti iki galo“

16
0


Garis Nevilis buvo tyčiojamasi savo prognozę prieš turnyrą, kaip, jo manymu, seksis Ispanijai adresu 2024 m. euras.

Luiso de la Fuente auklėtiniai užsitikrino vietą sekmadienio finale antradienio vakarą, 2:1 nugalėdami Prancūziją ir dalyvaus kaip sunkios favoritės, nesvarbu, ar tai būtų Anglija arba Nyderlandai jie imsis.

Atsilikęs Randalo Kolo Muani pirmuoju smūgiu galva, Lamine Yamal vėl parodė pasauliui savo talentą kaip jis įmušė įvartį puikios garbanojimo pastangos iš tolisu Dani Olmo įvarčiu pakankamai minučių vėliau, kad jį laimėtų.

Jie dabar įveikė Vokietiją ir Prancūziją pakeliui į finalą, galbūt pranoko daugelio lūkesčius, kurie manė, kad turnyro metu gali susidoroti.

Vienas iš tų žmonių buvo Gary’is Neville’as, kuris pasirinko vieną žaidėją kaip priežastį, kodėl jie nenuėjo iki galo – tas žaidėjas yra gynėjas. Marcas Cucurella.

Gary Neville’as buvo tyčiojamasi dėl savo prognozės prieš 2024 m. Europos čempionatą Ispanijai, kai jie pasiekė finalą

Neville'as užsiminė, kad vieno žaidėjo įtraukimas į komandą trukdys jų progresui

Neville’as užsiminė, kad vieno žaidėjo įtraukimas į komandą trukdys jų progresui

Tas žaidėjas buvo Marcas Cucurella, o gerbėjai atsimušė po to, kai jis padėjo Ispanijai patekti į finalą

Tas žaidėjas buvo Marcas Cucurella, o gerbėjai atsimušė po to, kai jis padėjo Ispanijai patekti į finalą

Kalbėdamas toliau ITV Turnyro pradžioje Neville’as sakė: „Jis nebuvo įtikinamas Chelsea. Sezono pabaigoje jis sužaidė keletą rungtynių.

„Jis agresyvus, atkaklus, užsiėmęs maža visa nugara. Kainos etiketė vis dar stebina visus iki šiol.

„Ispanijos gynyba, dabar turi daug patirties, tačiau Ispanijai kažko tiesiog trūksta, dėl ko jautiesi, kad jie eis iki galo. Turiu pasakyti, kad jis yra kairiojo krašto gynėjas yra geras pavyzdys, kodėl mes taip galvojame.

Cucurella savo šalies rinktinėje Vokietijoje pradėjo rungtynes ​​iki vieno, sužavėdama gynybos kairiąją pusę, kuri per šešerias rungtynes ​​iki šiol praleido vos tris įvarčius.

Žiūrovai ir gerbėjai pasinaudojo socialine žiniasklaida, kad sukluptų žinovą, kuris, atrodo, padarė savo prognozes siaubingai klaidingai.

Viename puslapyje, „Chelsea“ gerbėjų puslapyje, pavadintame „Chelsea forumas“, buvo cituojamas Nevilis ir įtraukta juokiančios Cucurella nuotrauka.

Kitas rašė X, anksčiau „Twitter“: „Cucurella reagavo atsisakydama meistriškumo pamokų po meistriškumo pamokos ir buvo labai svarbi ir šiandieniniame pusfinalyje prieš Prancūziją“.

Trečias rašė: „Marc Cucurella dabar pasiekė daugiau pagrindinių tarptautinių varžybų finalų (1) nei Gary Neville (0).“

Vienas gerbėjas atkreipė dėmesį į tai, kaip Cucurella nepaisė Nevilio žodžių, o kitas paminėjo žinovo žaidėjo karjerą.

Vienas gerbėjas atkreipė dėmesį į tai, kaip Cucurella nepaisė Nevilio žodžių, o kitas paminėjo žinovo žaidėjo karjerą.

Cucurella Ispanijos rinktinėje pradėjo visas rungtynes, išskyrus vienerias

Cucurella Ispanijos rinktinėje pradėjo visas rungtynes, išskyrus vienerias

Cucurella patyrė nesėkmę su „Chelsea“, kai prieš dvejus metus prisijungė iš Braitono už 62 mln. svarų sterlingų, o klubas pereina prie ketvirtojo nuolatinio vadybininko nuo tada, kai jie buvo perimti tą vasarą.

Iš viso jis atliko 50 pasirodymų „Blues“ klube, kurie per dvejus klube praleistus metus užėmė 12 ir šeštą vietą.

Varžydamasis su Benu Chilwellu ir Levi Colwillu dėl kairiojo krašto gynėjo, jis retkarčiais atsidurdavo komandoje, tačiau dabar gali būti pirmasis pasirinkimas po pasirodymo savo apygardoje šią vasarą.