Home Sportas Harry Kane’o traumos atnaujinimas po keisto susidūrimo su Garethu Southgate’u | ...

Harry Kane’o traumos atnaujinimas po keisto susidūrimo su Garethu Southgate’u | Futbolas

13
0


Kane’ui prireikė gydymo po sunkaus nusileidimo (Nuotrauka: ANP per „Getty Images“)

Haris Kane’as sumažino baimę dėl traumų po bjauraus nusileidimo Anglijoje Euro 2024 ketvirtfinalio pergalė prieš Šveicariją.

Antrojo pratęsimo kėlinio pabaigoje Kane’as buvo pasiųstas skristi link duobių po Manuelio Akanji stūmimo ties pusiaukelėje.

Vadovas Garethas Southgate’as padarė viską, kad jį sustabdytų, bet Miuncheno „Bayern“. Žvaigždė liko krūvoje po to, kai atsitrenkė į žemę, iškart po to buvo pastebėta įsikibusi į kulkšnį.

Prieš sugrįždamas į aikštę, Kane’as buvo pakeistas „Brentford“ žvaigžde Ivanu Toney, kuris jį pakeitė – įmušdamas įvartį šaudykloje Anglijai pateko į pusfinalį.

Kalbėdamas po pergalės, Kane’as pasakė: man viskas gerai, man viskas gerai. Man ten buvo šiek tiek mėšlungis. Bosas priėmė greitą sprendimą, Ivanas buvo įrodytas baudų metėjas.

Po pirmojo kėlinio be įvarčių Šveicarija išsiveržė į priekį 74-ąją minutę per Breel Embolo.

Bukayo Saka puikiomis pastangomis iš nuotolio išlygino rungtynes ​​penkias minutes.

Southgate’as padarė viską, kad puolėjas stovėtų ant kojų (Nuotrauka: FA per Getty Images)

Trys liūtai išlaikė savo nervus per susišaudymą, kai Cole’as Palmeris, Jude’as Bellinghamas, Saka, Toney, Trentas Alexanderis-Arnoldas puikiai atsivertė. Tuo tarpu Jordanas Pickfordas atmetė pirmąsias Šveicarijos pastangas, neigdamas Akanji.

„Dar vienas sunkus žaidimas ir, visų pirma, didelis vaikinų atkaklumas, norint jį vėl pakelti“, – tęsė Kane’as.

„Įmušti įvartį – fantastiškas Bukayo Saka finišas. Baudos yra baudos, bet jaučiausi pasiruošęs – buvau šone, bet vaikinuose jaučiausi patogiai.

„Penki iš penkių ir taupymas iš „Picks“. Mes pasitikime tuo, kas yra aikštelėje, o skirtumas šiais metais, palyginti su praėjusiais metais, yra tas, kad mes įrodėme 11 metrų baudinius – turime daug daugiau patirties ir tai parodėme ten.

DAUGIAU: Rio Ferdinandas po baudos išpirkimo sveikina Bukayo Saką kaip „svarbiausią Anglijos žaidėją“

DAUGIAU: Anglijos žaidėjų reitingai: „Trys liūtai“ baudiniais įveikė Šveicariją ir pateko į „Euro 2024“ pusfinalį

DAUGIAU: Anglijos žaidėjai rizikuoja praleisti potencialų 2024 m. Europos čempionato pusfinalį, jei bus paskirstyti prieš Šveicariją