Home Sportas Jamie Carragheris prieš 2024 m. Europos čempionato pusfinalį paskelbė prieštaringai vertinamą Anglijos...

Jamie Carragheris prieš 2024 m. Europos čempionato pusfinalį paskelbė prieštaringai vertinamą Anglijos pretenziją | Futbolas

18
0


Jamie’o Carragherio nesužavėjo „Euro 2024“ laukianti Anglija (Nuotrauka: Getty)

Jamie Carragheris teigė, kad Ispanija ir Prancūzija geriau žais su Anglija, o ne su Nyderlandais 2024 m. euras finalas po besitęsiančių Trijų liūtų kovų Vokietijoje.

Garethas Southgate’asVokietijos komandai nepavyko įjungti aukščiausios pavaros ir išgyveno dar vieną didžiulį išgąstį ketvirtfinalio akistatoje su Šveicarija. laimėjo baudas, kad išlaikytų viltis dėl euro.

Anglija iškovojo pirmąją vietą tik viename iš trijų laimėtų grupės žaidimų, prieš pasikliaujant Puikus Jude’o Bellinghamo baudos smūgis grįžti ir įveikti Slovakiją pirmajame atkrintamosiose rungtynėse.

Kaip ir Slovakijos atveju, Anglija atsiliko nuo Šveicarijos dėl Breelio Embolo 75-ąją minutę smūgio prie galinio virpsto.

Trims liūtams ir vėl nepavykus sukurti daug paskutiniame trečdalyje, atrodė, kad Embolo įvartis taps nugalėtoju, tačiau vos po penkių minučių Bukayo Saka išlygino rezultatą, prasibrovė iš dešinės, o tada į tolimąjį virpstą. .

Nei vienai komandai nepavyko rasti nugalėtojo per ateinančias 40 veiksmo minučių, o tai reiškia, kad rezultatas buvo lygus baudiniams, o Anglija puikiai išlaikė ramybę, realizavo visus penkis taškinius smūgius ir matė, kaip Jordanas Pickfordas nesustabdė Manuelio Akanji pastangų.

Buvęs „Liverpool“ gynėjas Carragheris tebėra „glumintas“ dėl Anglijos formos Europos čempionate ir sako, kad kitoje burtų traukimo pusėje esantys pusfinalio dalyviai – Europos sunkiasvorės Ispanija ir Prancūzija – tikisi sekmadienio finale susitikti su Southgate’o komanda.

Garetho Southgate’o auklėtiniai pateko į pusfinalį (Nuotrauka: Getty)

Anglijos pusfinalio varžovai Nyderlandai atėjo iš nugaros į Berlyne linksmame ketvirtfinalyje įveikė Turkiją.

Ronaldo Koemano auklėtiniai D grupėje užėmė trečią vietą, tačiau jiems vis tiek buvo suteikta galimybė žengti į Europą kaip viena geriausių trečiąją vietą turnyre su keturiais taškais.

„Mane glumina tai, kad tiek mažai Anglijos komandoje funkcionuoja tinkamai“, – pasakojo Carragheris, iškovojęs 38 tarptautines rinktines. „The Daily Telegraph“..

„Kaip teigiama, galime pasakyti, kad jie laikosi gynybos. Vėlgi, įspėjimas yra tai, kad jie dar turi žaisti su pasaulinio lygio puolėjais.

Nyderlandai linksmame ketvirtfinalyje įveikė Turkiją (Nuotrauka: Getty)

„Prancūzai ir ispanai norės finale žaisti su Anglija, nes bus tikri, kad sukurs galimybes, kurių kiti nepasinaudojo.

„Anglija turi iš kažkur rasti aukščiausio lygio pasirodymą, jei nori palikti Vokietiją su tuo, ko atvyko.

„Jei Anglija nori tai, ką iki šiol matėme, paversti turnyro pergale, jau ne pirmą kartą per pastarąsias kelias savaites jie tai padarys labai, labai vėlai“.

Apie mikčiojančią Anglijos formą Carragheris pridūrė: „Negalime pabėgti nuo realybės. Negalime apsirengti kitaip.

Ispanija nokautavo šeimininkę Vokietiją (Nuotrauka: Getty)

„Anglijai nepaprastai pasisekė, pirmiausia su Slovakija, o dabar – su Šveicarija. Jie patenka į paskutinius keturis nepaisant pasirodymų, o ne dėl jų.

„Garethas Southgate’as pabus sekmadienio rytą ir turės daugiau mąstyti, nei įprasta bet kuriam tarptautiniam treneriui, ką tik patekusiam į pusfinalį.

„Kai jis ir jo darbuotojai aptars kitą komandos atranką, jiems kils daugiau klausimų nei atsakymų.

„Nesvarbu, kokia yra geriausia Anglijos komanda, mes vis tiek nesame išmintingesni dėl geriausios sudėties. Tai mums precedento neturinti teritorija, nes kiekviena kita Anglijos komanda, žaidusi iki tokio lygio, jau būtų skridusi namo.

Ispanija neabejotinai buvo išskirtinė Europos čempionato komanda per pratęsimą įveikė šeimininkę Vokietiją ir pateko į pusfinalį.

Tuo tarpu pasaulio čempionato finalininkė Prancūzija baudiniais nugalėjo Portugaliją žengti žingsnį arčiau trofėjaus.

2024 m. Europos čempionato pusfinaliai vyks antradienį ir trečiadienio vakarą, o sekmadienio finalas vyks Vokietijos sostinėje Berlyno olimpiniame stadione.

Norėdami gauti daugiau tokių istorijų, patikrinkite mūsų sporto puslapį.

Sekite „Metro Sport“, kad sužinotumėte paskutines naujienas
Facebook, Twitter ir Instagramas
.

DAUGIAU: Gary Neville’is atskleidė Anglijos ir Nyderlandų prognozes dėl 2024 m. Europos čempionato pusfinalio

DAUGIAU: Išdidus patriotas Jamesas Cordenas atideda teatro pasirodymą, kad galėtų transliuoti Anglijos rungtynes ​​iPad su jaudinančia minia

DAUGIAU: Garetho Southgate’o įnirtinga Anglijos taktika buvo nutekinta prieš Šveicarijos Euro 2024 mūšį