Home Sportas Jamie Carragheris suglumęs dėl Garetho Southgate’o sprendimo prieš Šveicariją 2024 m. Europos...

Jamie Carragheris suglumęs dėl Garetho Southgate’o sprendimo prieš Šveicariją 2024 m. Europos čempionate | Futbolas

21
0


Buvęs Anglijos gynėjas Jamie Carragheris ir „Three Lions“ bosas Garethas Southgate’as (Nuotraukos: Getty)

Jamie Carragheris sako, kad „negali suprasti“, kodėl Garethas Southgate’as išrinko Kieranas Trippieris prieš Trentas Aleksandras-Arnoldas už Angliją 2024 m. euras ketvirtfinalyje prieš Šveicariją.

Pirmą kartą per trejus metus perėjimas į užpakalinį trejetuką suteikė Southgate’ui galimybę pasirinkti Alexanderį-Arnoldą krašto saugai po kelių nepaprastų „Liverpool“ žvaigždės pasirodymų vidurio aikštėje.

Tačiau Southgate’as atsispyrė pagundai sužaisti kūrybingą ir technišką 25-erių futbolininką prieš Šveicariją, o vietoj to perkėlė Newcastle United „Trippier“ iš kairiojo krašto į dešinįjį kraštą.

Trippier susilaukė kritikos dėl savo pasirodymų kairiajame gynėje ir nors jis bus labiau namuose dešinėje, Carragheris vis dar mano, kad buvo klaida nesuvaidinti Alexanderio-Arnoldo.

Vienintelis kitas Anglijos pokytis – „Aston Villa“ žaidėjas Ezri Konsa suspenduotas „Crystal Palace“ vidurio gynėjas Marcas GuehiBukayo Saka užpildė kairiojo krašto gynėją, o Philas Fodenas išlaikė savo vietą nepaisant silpno turnyro.

„Kieranas Tripperis atliko padorų darbą kairiajame krašto gynėje, bet pasirinko jį virš Trento Alexanderio-Arnoldo (dešiniojo krašto gynėjo), ko aš tiesiog negaliu suvokti“, – sakė Carragheris. Sky Sports.

„Tai nėra „Liverpool“ gerbėjas manyje, ilgą laiką maniau, kad yra teisinga, kad Kyle’as Walkeris žaidė Anglijos rinktinės dešiniuoju gynėju, maniau, kad teisinga, kad Garethas eksperimentavo su Trentu vidurio aikštėje, nes jis turi pasaulinio lygio sugebėjimus. ant kamuolio, bet ne visai pavyko.

Trentas Alexanderis-Arnoldas buvo susodintas prieš Šveicariją (Nuotrauka: Getty)

„Tačiau dėl priežasties, dėl kurios vaidinate Trippier per Trentą, aš tiesiog negaliu susitvarkyti. Vienintelė priežastis būtų ta, kad Kieranas sužaidė gal dar keletą rungtynių, galbūt juo pasitiki.

„Tačiau kai mąstai gindamasis, visa žaidimo trys gale esmė yra atleisti kraštinius gynėjus ir turi Kyle’ą Walkerį, greičiausią žaidėją komandoje, kuris viską sušluos, jei tave užkluptų.

„Taigi, atvirai pasakysiu, kad nepakėlęs Trento į tokią padėtį, negaliu tuo patikėti. Galiu tik įsivaizduoti, kur dabar yra jo galva.

„Manau, kad po šio turnyro Trentas Alexanderis-Arnoldas turi būti Anglijos rinktinės puolėjas, nesvarbu, ar tai būtų ketvertas, ar penketas. Jis per geras žaidėjas.

Trentas turi pasaulinio lygio sugebėjimus, Kieranas Trippieris yra tiesiog labai geras žaidėjas, kuriam kartais buvo labai sunkus sezonas Newcastle.

„Jis Anglijos rinktinėje pasirodė neblogai, bet žaisti prieš Trentą, aš to nematau. Trentas turi pasaulinio lygio sugebėjimus, todėl aš užjaučiu Trentą.

Anglija aikštėje prieš ketvirtfinalio akistatą (Nuotrauka: Getty)

Anglija pretenduoja patekti į Europos čempionato pusfinalį, praėjus trejiems metams nuo tada, kai 2020 m. Europos čempionate buvo įveikta finalininkė.

Tačiau „Trys liūtai“ patyrė nesėkmę Vokietijoje ir susiduria su Šveicarijos komanda, kuri praėjusį kartą nokautavo čempionų titulą gynusią Italiją.

Southgate’as suteikė Trippier didžiulį pasitikėjimo balsą prieš rungtynes ​​vykusioje spaudos konferencijoje, tvirtindamas, kad jis padarė „puikų darbą“ komandos labui.

„Kieranas Trippieris mums buvo absoliučiai puikus“, – sakė jis. „Luke’as yra laisvas, jis gali pradėti, bet Kieranas taip pat padarė puikų darbą komandos labui.

„Akivaizdu, kad jis nesuteikia mums pusiausvyros, kurią tau suteikia natūralus kairiapėdis, bet jo lyderystė, bendravimas, kalbėjimas – tiesiog paklauskite žaidėjų, su kuriais jis žaidžia – yra fenomenalūs ir padeda jiems žaisti.

„Manau, kad tai labai neįvertinta kokybė ir šiek tiek mirštantis menas. Aikštėje negali turėti pakankamai gerų pašnekovų, ir jis turi išskirtinę kokybę šioje srityje, taip pat ir kamuolio kokybę.

„Jis prisitaikė ir atliko puikų, puikų darbą už mus“.

Norėdami gauti daugiau tokių istorijų, patikrinkite mūsų sporto puslapį.

Sekite „Metro Sport“, kad sužinotumėte paskutines naujienas
Facebook, Twitter ir Instagramas
.

DAUGIAU: Emmanuelis Petitas sukrėstas „neatpažįstamos“ „Arsenal“ žvaigždės kovos „Euro 2024“ turnyre

DAUGIAU: Kodėl Anglija keičia sudėtį, kad išsaugotų Euro 2024 kampaniją

DAUGIAU: Anglija – Šveicarija: pasiruošimas „Euro 2024“ ketvirtfinalio rungtynėms