Home Sportas „Juventus“ žvaigždė atsako, kai „Man Utd“ siūlo 43 mln. svarų sterlingų perėjimo...

„Juventus“ žvaigždė atsako, kai „Man Utd“ siūlo 43 mln. svarų sterlingų perėjimo pagal Dano Ashwortho nurodymą | Futbolas

14
0


Pranešama, kad „Manchester United“ ieško susitarimo dėl „Juventus“ žaidėjo Gleisono Bremerio (Nuotrauka: Getty)

Gleisonas Bremeris sako, kad yra „pamalonintas“, kad yra susijęs su tokiais klubais kaip Manchester United bet jau žaidžia „puikioje komandoje“. Juventus ir nesitiki šią vasarą judėti.

27-erių futbolininkas buvo įvardytas kaip vienas svarbiausių „United“ taikinių vidurio gynėjo pozicijoje, o „Old Trafford“ milžinai buvo pasiruošę perėjimų rinkoje po žaidimo. Sero Jimo Ratcliffe’o dalinis perėmimas už 1,3 milijardo svarų.

Raudonieji velniai pagaliau paskelbė apie Dano Ashwortho paskyrimą sporto direktoriumi savaitę po to, kai su Newcastle buvo susitarta dėl kompensacijų paketo 53 m.

Tačiau suprantama, kad Ashworth jau kurį laiką dalyvavo pokalbiuose su „United“ bosais dėl klubo perėjimų verslo ir netgi davė žalią šviesą siekti 43 milijonų svarų sterlingų kainos pasiūlymo už Bremerį.

Aukštai įvertintas gynėjas prisijungė prie „Juve“ prieš dvejus metus už maždaug 38 mln. svarų sterlingų atlygį ir dvejus metus iš eilės buvo išrinktas „Serie A“ metų komanda po to, kai 2022 m. laimėjo geriausio diviziono gynėjo apdovanojimą „Torino“ klube.

Neseniai pranešimus pasiūlė, kad „United“ netgi būtų pasirengusi panaudoti Masoną Greenwoodą kaip pagrindinį vaidmenį sudarant Bremerį, tačiau panašu, kad Brazilijos rinktinės žaidėjas nesidomi vasaros keitimu.

„Esu pamalonintas kai kurių geriausių klubų susidomėjimo, bet jau esu tokioje puikioje komandoje kaip „Juventus“. Esu labai susikoncentravęs į „Copa America“, – sakė Bremeris, paklaustas apie savo ateitį eidamas pareigas Brazilijoje.

‘Turiu daug tikslų. Noriu sužaisti vieną ar du pasaulio čempionatus ir noriu toliau kovoti dėl svarbių titulų Europoje.

„Manchester United“ laukia įtempta vasara (Nuotrauka: Getty)

Iki 2028 metų Turine susitaręs Bremeris tikisi įgyvendinti savo dideles ambicijas „Juventus“ klube ir yra įsitikinęs, kad ateinančios kadencijos sezonas bus sėkmingas.

„Jaučiuosi labai gerai dėl visko, ką nuveikiau pastaraisiais sezonais“, – pridūrė Bremeris.

„Po truputį padedame „Juventus“ grįžti į elitinę komandą ir kovoti dėl svarbiausių tikslų.

„Labai tikiuosi, kad kitas sezonas mums visiems – žaidėjams ir sirgaliams – bus didžiulis džiaugsmo sezonas“.

Bremeris darys viską, ką gali, kad užtikrintų sklandų „Juventus“ naujai paskirto vyriausiojo trenerio Thiago Motta, kuris praėjusį mėnesį perėmė vadeles iš Massimiliano Allegri, startą.

„Jį labai gerai priims visa komanda“, – tęsė Bremeris.

„Jis yra puikus profesionalas, kuris atlieka puikų darbą ir manau, kad tai buvo puikus klubo pasirinkimas.

„Kalbant apie mane, aš padarysiu viską, kad padėčiau jam kuo greičiau prisitaikyti.

Jei norite daugiau tokių istorijų, patikrinkite mūsų sporto puslapį.

Sekite „Metro Sport“, kad sužinotumėte paskutines naujienas
Facebook, Twitter ir Instagramas
.

DAUGIAU: Williamas Gallasas atsikratė 50 000 000 svarų sterlingų perėjimo į „Chelsea“ ir įvardija superžvaigždę, su kuria jie turėjo pasirašyti sutartį

DAUGIAU: Erikas ten Hagas blokavo „Man Utd“ perėjimą į „Aston Villa“ žvaigždę, atskleidžia agentas

DAUGIAU: „Chelsea“ žaidėjas Conoras Gallagheris „Arsenal“ žvaigždę Declaną Rice’ą vertina kaip „vieną iš penkių geriausių pasaulio vidurio puolėjų“.