Home Sportas Kanada atsidūrė ant kardo, nes siautėjanti Škotija savo vasaros turą išpopuliarino

13
0

• Škotija nusileido pirmoji, bet 11 taškų bando iškovoti ryškią pergalę
  • Gregoras Townsendas įvardijo penkis naujus Otavos testo starto XV rinktines
  • Kanados susirėmimas yra pirmasis iš keturių rungtynių serijos, o po jų laukia bandymai su JAV, Urugvajumi ir Čile.

ŠKOTIJAI Otavoje įveikė 11 kartų pergalę prieš Kanadą.

Škotams prasidėjo netvirta, o šeimininkai įmušė pirmąjį rungtynių bandymą, kai Lucasas Rumballas atsitrenkė į bandymo liniją po to, kai Kanada galiausiai pasinaudojo ilgai trukusiu spaudimu.

Bet tai taip gerai, kaip ir Kanadai. Joshas Baylissas buvo atsakingas už tvarkingą Harry Patersono ir Matto Currie darbą. Kanada vėl buvo nutraukta 15 minučių, o Dylanas Richardsonas buvo naudos gavėjas iš Rosso Thompsono linijos pertraukos.

Škotija sugriebė savo trečiąjį bandymą, kai Richardsonas pravažiavo nuo stipraus vairavimo smūgio. Tik 30 minučių buvo laikrodyje ir Gregoras Townsendasvyrai pelnė bandymą Nr. 4. Per savo debiutą tarptautiniu mastu Arronas Reedas perdavė kamuolį ir išlygino rezultatą iki 24:5 ir veiksmingai atėmė žaidimą nuo kanadietės aprangos, kuri buvo pranoksta pirmajame kėlinyje.

Škotijos debiutantas Arronas Reedas švenčia savo pirmąjį kėlinį prieš Kanadą

Nicas Bennas ir Mitchas Richardsonas iš Kanados bando susidoroti su Arronu Reedu

„Sale Sharks“ krašto puolėjas Arronas Reedas bando debiutuoti Škotijoje

Scrum-pusė Gus Warr įsitraukė į veiksmą, kol Kyle’as Baillie užregistravo antrąjį Kanados bandymą.

Warras užbėgo į šeštą vietą 52 minutes po puikaus Patersono žaidimo už nugaros. Reedas sugriebė antrąją akimirką vėliau, kai nubėgo nuo Kanados blyksčios gynybos ir padarė rezultatą 45:12.

Patersonas užbaigė dar vieną laisvą ėjimą, kai škotai pasiekė 50 taškų ribą.

Jamie Dobie, Staffordas McDowallas ir Kyle’as Steynas įmušė vėlyvus smūgius, kad Škotijos komanda, kuri tiesiog pralenkė Kanadą, pabrėžtų rezultatą.

Antrasis Dylanas Richardsonas švenčia savo pirmąjį kėlinį su savo komandos draugais iš Škotijos