Home Sportas Kas yra ta Anglijos žvaigždė, kuri „nenorėjo mušti baudinio“? Trentas Alexanderis-Arnoldas...

Kas yra ta Anglijos žvaigždė, kuri „nenorėjo mušti baudinio“? Trentas Alexanderis-Arnoldas buvo sučiuptas pasakojantis draugams apie komandos draugą, kuris neatmušė taško Šveicarijos Europos čempionato serijoje.

19
0


Trentas Aleksandras-Arnoldas sukėlė spėliones po to, kai buvo išgirstas draugams pasakojant apie Anglijos komandos draugą, kuris „nenorėjo atlikti baudinio“ pergalę serijoje prieš Šveicariją.

The Liverpulis žvaigždė antroje pratęsimo pusėje nulipo nuo atsarginių žaidėjų suolo, realizavo 11 metrų baudinį per susišaudymą ir įmušė lemiamą smūgį taške. išsiųsti Angliją į pusfinalį.

Aleksandrą Arnoldą atvedė Garethas Southgate’as skirti baudą, o sprendimas atsipirko, nes jis neteisingu keliu nusiuntė Yanną Sommerį Cole’as Palmeris, Jude’as Bellinghamas, Bukayo Saka ir Ivanas Toney visi pelnė įvartį.

25-erių vyras po rungtynių šventė su draugais ir šeima, o vaizdo įraše, kuris išpopuliarėjo, buvo išgirstas sakant: „Nenorėjo paimti nė vieno“.

Jo komentaras sukėlė diskusijų, kas nenorėjo skirti baudos.

Trentas Alexanderis-Arnoldas pasakė šeimai, kad žaidėjas nenorėjo atlikti smūgio taško

Sirgaliai diskutavo, apie ką galėjo kalbėti Liverpulio žvaigždė

Sirgaliai diskutavo, apie ką galėjo kalbėti Liverpulio žvaigždė

Įtraukti žaidėjai, buvę aikštėje per susišaudymą, kurie nerealizavo baudinio Jordanas Pickfordas, Johnas Stonesas, Kyle’as Walkeris, Deklanas ryžiaiLukas Šo ir Telaimina tave Dievas.

Tačiau du žaidėjai, apie kuriuos gerbėjai manė, kad 25 metų žaidėjas galėjo kalbėti, buvo Harry Kane’as ir Philas Fodenas.

ANGLIJOS SHOTOUT

Aktoriai: Cole’as Palmeris, Jude’as Bellinghamas, Bukayo Saka, Ivanas Toney, Trentas-Alexanderis Arnoldas

Aikštėje per susišaudymą: Jordanas Pickfordas, Johnas Stonesas, Kyle’as Walkeris, Declanas Rice’as, Eberechi Eze

Išjungti: Philas Fodenas, Harry Kane’as, Ezri Konsa, Kobbie Mainoo, Kieranas Trippieris

Abu žaidėjai išvyko per pratęsimą: Alexanderis-Arnoldas pakeitė Fodeną, o Toney pakeitė Kane’ą – akimirksniu po to, kai Anglijos kapitonas susidūrė su Southgate’u, kai jį pastūmė Manuelis Akanji.

Vienas gerbėjas rašė: „Foden tikrai. Užsikabino likus 7 min. iki Trento.

Kitas „Twitter“ vartotojas paskelbė: „Jis nenorėjo paimti vieno“ – parašė Fodenas.

Trečiasis asmuo pasiūlė Fodeną, kaip jie pasakė: „Tai tikriausiai buvo Eze, nes jis atrodė nervingas, bet aš manau, kad tai tikrai Fodenas“.

„Tikriausiai Kane’as, nes jis labiausiai šokiravo turnyro metu“, – rašė kitas rėmėjas.

„Arsenal“ gerbėjas atmetė siūlymus, kad tai galėtų būti Rice’as, kaip jie sakė: „Kane’as ir Fodenas užsikabino prieš rašiklius, o „Chelsea“ gerbėjai atsakymuose šaukia ryžius“ su juokingais jaustukais.

Vienas Anglijos gerbėjas sukritikavo Aleksandrą-Arnoldą už komentarą jo šeimai ir parašė: „Negerai atrodo Trentas, jei Anglijos stovykla tai mato“.

Taip pat gali būti, kad Alexanderis-Arnoldas kalbėjo apie Šveicarijos žaidėją. Jis keletą kartų būtų susidūręs su „Man City“ „Akanji“ ir „Liverpool“ klube žaidęs su Xherdanu Shaqiri.

Anglijos stovyklai artimi šaltiniai teigia, kad baudų metėjus pasirinko Southgate’as ir jo trenerių štabas – žaidėjams nebuvo suteikta galimybė rinktis.

Alexanderis-Arnoldas pelnė penktąjį ir lemiamą atmušimą tašku Anglijos rinktinei ir paleido juos į pusfinalį.

Alexanderis-Arnoldas pelnė penktąjį ir lemiamą atmušimą tašku Anglijos rinktinei ir paleido juos į pusfinalį.

„Tai yra tikslai ir uždaviniai, kuriuos sau išsikėlėme“, – BBC Sport sakė „Liverpool“ gynėjas.

„Jie vėl buvo sunkūs varžovai, atsilikę. Komanda parodė daug charakterio, daug tikėjimo, daug širdies ir dvasios. Giliai įsigilino, kai tai buvo svarbiausia, ir akivaizdžiai iškovok pergalę baudinių serijoje.

„Žinojome, kad bus įtempta ir niekada nepabėgsime su žaidimu, nors tai būtų buvę puiku.

„Bet kad ir ko prireiktų, mes laimime. Ir tai yra viskas, kas mums svarbu“.