Home Sportas Kim Clijsters: Kodėl teniso meistras, sugrįžęs tapęs mama, yra įsitikinęs, kad Ashas...

Kim Clijsters: Kodėl teniso meistras, sugrįžęs tapęs mama, yra įsitikinęs, kad Ashas Barty turėtų sekti jos pėdomis

11
0


  • Barty šokiravo sportą, kai išėjo į pensiją 2022 m
  • Buvusi pasaulio lyderė Kim Clijsters turėjo dvejų metų atostogų

Ash Barty nekantriai lauktas sugrįžimas Vimbldonas akcija, dalyvaujanti legendų kviestiniame renginyje, atidėta dėl vis daugiau lietaus.

Tačiau į pensiją išėjusios 2021 m. čempionės sugrįžimas į tik linksmą renginį nesustabdė buvusios didžiosios Kim Clijsters, kuri tapo žinoma sėkmingai sugrįžusi tapusi mama, svarsčiusi, ar 28 metų australų asas vis dar gali susigundyti. tas pats.

Apgailėtinas antradienio oras užtikrino, kad Barty suplanuotas pasirodymas su geriausiu draugu Casey Dellacqua su vokiete Andrea Petkovic ir slovakė Magdalena Rybarikova turėjo būti atidėtas.

Tačiau tai nesutrukdė jos kolegoms buvusioms žvaigždėms entuziastingai susižavėti čempionės sugrįžimu ir pirmą kartą grįžus į aikštę nuo tada, kai prieš dvejus metus kovo mėnesį ji paskelbė apie savo šokiruojantį pasitraukimą iš sporto.

Grįžusi į SW19 kaip vienerių metų berniuko Hayden mama, Barty greitai grįžo ir tvirtino, kad priimti šį kvietimą yra vienkartinė pramoga, o ne įžanga į tinkamą konkurencinį sugrįžimą.

Tačiau kolegė „legenda“ Clijsters, dar vienas buvęs pasaulis Nr. .1 Caroline Wozniacki, dviejų vaikų mama, padarė praėjusiais metais.

„Tai skamba labai panašiai, kaip aš prieš daugelį metų“, – sakė Clijsters.

„Visų pirma, aš džiaugiuosi, kad ji sugrįžo. Man niekada neteko žaisti prieš Ash, bet prieš ją esu treniruojantis anksčiau, todėl įdomu, kad ji žaidžia legendų ture.

Barty (nuotraukoje su sūnumi Haydenu) grįžta į Vimbldono aikštę parodos rungtynėms, tačiau viena teniso meistrė mano, kad ji galėtų visiškai sugrįžti.

Buvusi pasaulio lyderė Kim Clijsters (nuotraukoje) padarė ilgą pertrauką nuo sporto, kai tapo mama, bet grįžo ir iškovojo du „US Open“ titulus iš eilės.

Buvusi pasaulio lyderė Kim Clijsters (nuotraukoje) padarė ilgą pertrauką nuo sporto, kai tapo mama, bet grįžo ir iškovojo du „US Open“ titulus iš eilės.

Clijsters tikisi, kad sugrįžimas į Vimbldoną „sukurs“ Barty (nuotraukoje 2021 m. laimėjęs moterų vienetų karūną)

Clijsters tikisi, kad sugrįžimas į Vimbldoną „sukurs“ Barty (nuotraukoje 2021 m. laimėjęs moterų vienetų karūną)

„Prieš kelerius metus buvau jauniausia legenda, bet tikrai nebe tokia. Tai šaunu – o kas žino? Praėjusiais metais matydami Caroline Wozniacki treniruotę tarp mūsų legendų rungtynių, visi klausėme: „Ką tu darai? Kodėl tu tiek daug treniruojiesi?’

„Taigi tikrai yra dalis manęs, kuri tikisi, kad ją paskatins iššūkis ir nuotykis, kai grįš į turą su šeima.

‘Bus įdomu. Nežinau, ar ji turi noro. Tikiuosi, kad galėsiu žaisti prieš ją ir pabendrauti.

Geriausias draugas Dellacqua pranešė, kad tarp savo BBC televizijos komentavimo įsipareigojimų Barty puikiai atrodė teisme.

„Ji žaidžia tikrai gerai, jaučiasi gerai, yra susijaudinusi ir šią savaitę ji yra užimta mergina. Ji tikrai gerai mušė kamuolį.

„Nėra jokių abejonių, jei ji to norėtų, būdama 28 metų, dirbtų, treniruotųsi ir žaistų, 100 procentų ji galėtų grįžti į viršų. Tikrai – bet ji tikrai laiminga.