Home Sportas KLAUSYKITE: Ar šiandieninėje „EUROS DAILY“ laidoje Anglija žaidė su baime „Euro 2024“...

KLAUSYKITE: Ar šiandieninėje „EUROS DAILY“ laidoje Anglija žaidė su baime „Euro 2024“ turnyre ir ar jie gali atsikratyti Nyderlandų pusfinalio?

15
0


  • Anglijos rinktinė 2024 m. Europos čempionato pusfinalyje susigrums su Nyderlandais
  • Nepaisant pabėgimo į pusfinalį, Anglijos pasirodymai buvo prislėgti
  • Klausytis Viskas prasideda! „Spotify“ arba „Apple Podcasts“. Euro metu kiekvieną dieną leidžiami nauji epizodai.

Anglija trečiadienio vakarą susigrums su Nyderlandais, abiem tautoms vykstant kovai 2024 m. euras pusfinaliai.

„Trys liūtai“ patyrė nesėkmę Vokietijoje vykstančiame turnyre, nepaisant to, kad pateko į finalo ketvertą ir laimėjo tik vieną iš penkių rungtynių per normalų laiką prieš Serbiją, Daniją, Slovėniją, Slovakiją ir Šveicariją.

Jų pasirodymai paskatino Garethas Southgate’as patyrė didelį spaudimą, o Anglijos treneris šią savaitę pripažino, kad jo žaidėjai buvo kalti žaisdami su baime 2024 m. Europos čempionate.

Ir naujausioje „Mail Sport“ podcast’o „It’s All Kicking Off Euros Daily“ serijoje Ianas Ladymanas ir Oliveris Holtas aptarė Southgate’o pretenzijas ir tai, ar Anglijos žaidimas buvo slopinamas, ar ne.

Holtas pripažino, kad galima sakyti, kad „žaidėjai šį turnyrą pradėjo baimingai“, o tai, jo teigimu, buvo „tikra gėda“, o Ladymanas tvirtino, kad Anglija „turės pasistūmėti 20 ar 30 procentų“, kad įveiktų Nyderlandus.

Tuo tarpu pora taip pat aptarė Prancūzijos pralaimėjimą Ispanijai pusfinalyje, kuris buvo vienas iš turnyro žaidimų, o Southgate’o, kaip Anglijos trenerio, ateitį žvelgė į „Trijų liūtų“ pusfinalį vėliau šįvakar.

Klausykite It’s All Kicking Off! įjungta „Spotify“. arba Apple Podcasts. Euro metu kiekvieną dieną leidžiami nauji epizodai.

GRĮŽTAME ANGLIJA! „MAIL SPORT“ PRADĖJA TRIJŲ LIONŲ PARAMOS KAMPANĄ

Garethas Southgate’as pripažino, kad jo Anglijos komanda buvo kalta dėl to, kad 2024 metų Europos čempionate žaidė su baime