Home Sportas KLAUSYKITE: šiandieniniame „EUROS DAILY“ – kaip naujai atrastas Anglijos plienas padeda Garetho...

KLAUSYKITE: šiandieniniame „EUROS DAILY“ – kaip naujai atrastas Anglijos plienas padeda Garetho Southgate’o komandai iškovoti pirmenybę įtemptose rungtynėse, kai jie siekia „Euro 2024“ šlovės.

10
0


  • Anglija pateko į Europos 2024 metų pusfinalį, baudiniais įveikusi Šveicariją
  • Trys liūtai pateko į finalo ketvertą trijuose iš keturių pastarųjų turnyrų
  • KLAUSYKITE: Prisijunkite prie mūsų, kai diskutuojame apie DIDŽIAUSIUS pokalbių klausimus Viskas prasideda! EURŲ KASDIEN. Pasiekiama visur, kur gaunate podcast’us

Anglija dramatiškai pateko į pusfinalį Euro 2024 šeštadienį po baudinių rezultatu 5:3 įveikė Šveicariją.

Atsilikęs 1:0 po Breelio Embolo atidarymo, Bukayo Saka 80-ąją minutę stulbinamomis individualiomis pastangomis grąžino Angliją į žaidimą, kol „Trys liūtai“ atliko visus savo smūgius, kad trečiadienį surengtų akistatą su Nyderlandais.

Pergalė reiškia, kad Anglija pasiekė bent pusfinalį trijuose iš keturių paskutinių pagrindinių turnyrų, o taip pat po nežymios ir panašiai dramatiškos pergalės prieš Slovakiją aštuntfinalyje.

O naujausioje „Mail Sport“ podcast’o „It’s All Kicking Off Euros Daily“ serijoje Ianas Ladymanas, Craigas Hope’as ir Mike’as Keeganas aptarė, kaip Anglijoje naujai atrastas plienas padeda jiems iškovoti viršūnes įtemptose rungtynėse.

Ladyman pabrėžė, kad „Trys liūtai“ vykdo mirties bausmę tokiomis akimirkomis, kokios nebuvo anksčiau, tačiau taip pat tvirtino, kad tai nėra atsitiktinumas, kad jie vis peržengia ribą.

Tuo tarpu Hope gyrė Southgate’o įtaką keičiant žaidėjų mąstymą, tačiau trijulė suabejojo ​​jo vadovybe žaidime ir aptarė Haris Kane’assunkus turnyras.

Klausykite It’s All Kicking Off! įjungta „Spotify“. arba Apple Podcasts. Euro metu kiekvieną dieną leidžiami nauji epizodai.

GRĮŽTAME ANGLIJA! „MAIL SPORT“ PRADĖJA TRIJŲ LIONŲ PARAMOS KAMPANĄ

Anglija pateko į Euro 2024 pusfinalį, kai baudiniais 5:3 įveikė Šveicariją