Home Sportas Kodėl Jackas Grealishas nežaidžia Anglijos rinktinėje 2024 m. Europos čempionate? |...

Kodėl Jackas Grealishas nežaidžia Anglijos rinktinėje 2024 m. Europos čempionate? | Futbolas

13
0


Grealishas neteks vaidmens Vokietijoje (Nuotrauka: Getty Images)

Džekas Grealisšas yra tarp Anglija žvaigždės, kurios nežaidžia 2024 m. euras šią vasarą.

The Mančesterio miestas žvaigždė prisijungė prie Harry Maguire’o, Jarrad’o Branthwaite’o ir Jameso Maddisono iškrito iš paskutinės Garetho Southgate’o 26 žmonių komandos anksčiau šį mėnesį.

Buvusi „Aston Villa“ žvaigždė priklausė pradinei 33 žmonių laikinajai komandai – net atliko rezultatyvų perdavimą apšilimo rungtynėse su Bosnija ir Hercegovina.

Stebėkite Anglijos ir Šveicarijos rungtynes ​​2024 m. Europos čempionate mūsų tiesioginiame tinklaraštyje

Tačiau krašto puolėjas nepasiekė galutinio skrydžio į Vokietiją su „Trijų liūtų“ ekipa ketvirtfinalio rungtynės prieš Šveicariją šiandien.

Kodėl Jackas Grealishas nežaidžia Anglijos rinktinėje 2024 m. Europos čempionate?

Grealishas 2022–2023 m. sezone atliko pagrindinį vaidmenį „City“ „Treble“ kampanijoje, tačiau sunkiai galėjo padaryti reikšmingą įtaką, nes Pepo Guardiolos auklėtiniai praėjusį sezoną apgynė savo karūną.

Tai turi miesto komandos draugas Philas Fodenas ir „Newcastle United“ atstovas Anthony Gordonas žengė į priekį Anglijos pecking tvarka Cole’as Palmeris ir Eze Eberechi išryškėjo kaip galingi puolimo variantai.

Grealishas padėjo apšilimo žaidime (Nuotrauka: Marcas Atkinsas / Getty Images)

Trumpai tariant, Grealisho pasirodymai „City“ šį sezoną nenusipelnė vietos paskutinėje komandoje.

„Visi žaidėjai sprendimus priėmė pagarbiai ir visi žaidėjai tiki, kad jie turėtų dalyvauti, todėl jie visi yra geriausi žaidėjai, turintys tokį mąstymą“, – sakė Southgate’as.

„Turime keletą žaidėjų, kurie šį sezoną pasirodė labai gerai, o kiti žaidėjai turėjo stipresnius sezonus.

„Atakos pozicijose esame palaiminti daugybe pasirinkimų, o Maddersas ir Jackas mums suteikia kažką kitokio.

„Tai buvo sunkūs raginimai, bet mes palaikome savo sprendimus, bet pripažįstame, kad galėjome eiti kitu keliu. Buvo liūdna, kad turėjau jiems pranešti šią naujieną.

„Faktas yra tas, kad turime žaidėjų, kurie visą sezoną lygoje žaidė itin gerai, ir mes tiesiog jaučiame, kad kiti žaidėjai turėjo stipresnius sezonus – ypač per pastaruosius šešis mėnesius.

„Jackas (Grealishas) taip pat būtų mums suteikęs kažką kitokio, ir tai buvo sunkūs skambučiai.

Niukaslo žvaigždė Gordonas tarp pageidaujamų (Nuotrauka: Getty)

„Tai yra raginimai, kuriuos mes, kaip darbuotojų grupė, kartojome, siekdami būti sąžiningi ir pabandyti panaudoti teisingą pagrindimą.

„Palaikome savo sprendimus, bet pripažįstame, kad galėjome eiti kitu keliu. Berniukai yra dideli personažai, nuostabūs komandos draugai ir puikūs berniukai, su kuriais galima dirbti.

„Liūdna, kad turiu jiems pranešti šias naujienas“.

Ar Jackas Grealishas ką nors pasakė apie savo Anglijos praleidimą?

Grealishas dar viešai nekalbėjo apie savo nebuvimą Anglijos rinktinėje šią vasarą, tačiau jo komandos draugas iš miesto Kyle’as Walkeris pripažino, kad tai nebuvo šokas, atsižvelgiant į konkurencijos lygį komandoje.

„Ar buvau šokiruotas, kai Džekas buvo paliktas nuošalyje? Priblokštas, nes žinau, ką Džekas gali. Ar buvau šokiruotas dėl žaidėjų, kuriuos jis (Southgate’as) atvedė? Ne, nes manau, kad jie visi yra puikios kokybės ir visi jie turėjo fantastiškus sezonus“, – interviu ITV Sport sakė Walkeris.

„Manau, kad Jackas būtų pirmasis, kuris pasakytų, kad galėjo turėti geresnį sezoną. Manau, kad jis pasirodė viešai ir pasakė, kad galėjo turėti geresnį sezoną. Taigi kuo vadovas tai grindžia? Forma ar žmonės, kuriuos jis pažįsta, prieš sezoną turėjo gerus turnyrus ar gerą sezoną?

‘Tu čia dėl nuopelnų. Ir aš tikiu, kad taip turi būti visada. Jūs esate šioje komandoje, nes gerai žaidėte savo klube, o tai leidžia jums patekti į Anglijos rinktinę.

DAUGIAU: Emmanuelis Petitas sukrėstas „neatpažįstamos“ „Arsenal“ žvaigždės kovos „Euro 2024“ turnyre

DAUGIAU: Kodėl Marcas Guehis nežaidžia prieš Šveicariją 2024 m. Europos čempionate?

DAUGIAU: Kodėl Anglija keičia sudėtį, kad išsaugotų Euro 2024 kampaniją