Home Sportas Kyle’as Walkeris gavo savo trečią 3/10 euro žiauriuose „L’Equipe“ reitinguose po Anglijos...

Kyle’as Walkeris gavo savo trečią 3/10 euro žiauriuose „L’Equipe“ reitinguose po Anglijos baudinių serijos pergalės prieš Šveicariją, nes tik trys iš Garetho Southgate’o vyrų pasiekia daugiau nei 5.

17
0


  • Kyle’ą Walkerį po šeštadienio rungtynių „L’Equipe“ skyrė dar vienas žemas įvertinimas
  • Tik trys Anglijos žaidėjai už savo pasirodymą gavo daugiau nei 5/10
  • KLAUSYKITE: Prisijunkite prie mūsų, kai diskutuojame apie DIDŽIAUSIUS pokalbių klausimus Viskas prasideda! EURŲ KASDIEN. Pasiekiama visur, kur gaunate podcast’us

Kyle’as Walkeris turėjo dar vieną naktį pamiršti Anglijos rinktinė baudų serijoje įveikė Šveicariją nes jis gavo žemą 3/10 įvertinimą iš Prancūzijos parduotuvės Komanda.

Walkeris pradėjo visas penkerias Anglijos rungtynes ​​Vokietijoje, tačiau atrodė, kad šiek tiek nepasiekė savo geriausių rezultatų, o grupės rungtynėse su Danija buvo pažymėtas 3/10, o tada gavo tokį patį rezultatą už savo pasirodymą paskutinėse 16-os Anglijos rungtynėse su Slovakija.

Diuseldorfe jam nepavyko dar kartą sužavėti, kai jis perėjo iš dešinės pusės į dešinįjį gynėją už nugaros, o L’Equipe jam įteikė trečią 3/10 eurų.

Ezri Konsa taip pat žengė į galinį trejetuką vietoje sustabdyto Markas Guehibet, pasak L’Equipe, jam buvo sunkus vakaras.

Jie skyrė jam tik 4/10, teigdami, kad jis „kaltas beveik dėl visų pavojingų šveicarų veiksmų“ antrajame kėlinyje, įskaitant savo vyro praradimą besirengiant Breelio Embolo vartams.

Šeštadienio vakarą „L’Equipe“ Kyle’ui Walkeriui skyrė trečiąjį 3/10 euro įvertinimą

Anglijos kapitonas Harry Kane'as taip pat stengėsi padaryti įspūdį ir jam buvo skirta tik 4/10

Anglijos kapitonas Harry Kane’as taip pat stengėsi padaryti įspūdį ir jam buvo skirta tik 4/10

Jude'as Bellinghamas įmušė įvartį baudinių serijoje, tačiau jam taip pat buvo skirta tik 4/10

Jude’as Bellinghamas įmušė įvartį baudinių serijoje, tačiau jam taip pat buvo skirtas tik 4/10

Haris Kane’as, Jude’as Bellinghamas ir Kieranas Trippieris taip pat pelnė tokį patį įvertinimą kaip ir Konsa.

Kane’as turėjo būti pakeistas per pratęsimą po to, kai Anglijos žaidėjas smarkiai krito, o Trippier buvo išmuštas iš karto po to, kai Šveicarija pirmavo.

Bellinghamas žaidė visas 120 minučių ir įmušė tašką 11 metrų baudinio serijoje, tačiau to nepakako, kad padidintų jo reitingą.

Philas Fodenas, Kobbie Mainoo ir Johnas Stonesas surinko po penkis taškus, o virš šios žymos liko tik trys žaidėjai.

Bukayo Saka pelnė Anglijos rinktinės išlyginamąjį įvartį ir išlaikė ramybę 11 metrų baudinių serijoje, nes pelnytai buvo pripažintas geriausiu savo komandos žaidėju, įvertinęs 8/10.

Jordanas Pickfordas gavo 7 po neįmušęs Manuelio Akanji baudinio susišaudyme, o Declanas Rice’as gavo tokį patį įvertinimą po neabejotinai geriausio savo pasirodymo turnyre.

Anglija dabar pateko į pusfinalį, kur trečiadienį susitiks su Nyderlandais, tačiau „L’Equipe“ reitingai rodo, kad Garethas Southgate’as, kuriam buvo suteiktas 5/10 įvertinimas, vis tiek turi išnaudoti daugiau iš savo žaidėjų, jei jie nori išeiti. bet koks tolesnis.

Bukayo Saka buvo geriausias Anglijos žaidėjas šeštadienį ir gavo 8/10 įvertinimą iš L'Equipe.

Bukayo Saka buvo geriausias Anglijos žaidėjas šeštadienį ir gavo 8/10 įvertinimą iš L’Equipe.

Jordanas Pickfordas pelnė 71/0 po to, kai 11 metrų baudinių serijoje atrėmė itin svarbų vaidmenį

Jordanas Pickfordas pelnė 71/0 po to, kai 11 metrų baudinių serijoje atrėmė

Michelis Aebischeris (nuotraukoje) buvo prasčiausiai įvertintas Šveicarijos žaidėjas po kovos su Saka.

Michelis Aebischeris (nuotraukoje) buvo prasčiausiai įvertintas Šveicarijos žaidėjas po kovos su Saka.

Anglijos vidutinis reitingas buvo 5,1, ty šiek tiek žemiau Šveicarijos 5,2, nepaisant to, kad Murato Yakino komanda buvo išmušta.

Įvarčius pelnęs Embolo buvo geriausiai įvertintas žaidėjas su 7, o Fabianas Scharas, Akanji ir kapitonas Granitas Xhaka gavo 6 taškus.

Jų prasčiausiai įvertintas žaidėjas buvo kairiojo krašto gynėjas Michelis Aebischeris su 3 po to, kai sunkiai susitvarkė su Saka.