Home Sportas Latrellas Mitchellas patvirtino, kad jis nedalyvaus sprendime dėl kilmės valstijos, nes gali...

Latrellas Mitchellas patvirtino, kad jis nedalyvaus sprendime dėl kilmės valstijos, nes gali susižaloti pasibaigus sezonui

15
0


  • Mitchellas pašalintas iš „Origin“ sprendėjo dėl pėdos traumos
  • „Souths“ superžvaigždė gali praleisti likusį NRL sezoną
  • Mitchellas buvo išskirtinis NSW antrajame MCG žaidime

NSW Bliuzo ir Rabbitohs gerbėjai nerimauja dėl žvaigždžių centro Latrell’o Mitchell’o, patvirtinto, kad jis praleido “State of Origin” serijos sprendimą. Brisbenas – ir galbūt likusią jo dalį NRL sezonas.

Mitchellas patyrė pėdos traumą ketvirtadienio vakarą „Rabbitohs“ pergalės prieš „Parramatta“ ekipą, tačiau išgyveno skausmą.

Sekmadienį, Sidnėjaus ryto šauklys pranešė, kad Mitchell’as neteks žaisti bent kitą mėnesį dėl Lisfranco traumos.

Suprantama, kad šią savaitę 27-erių futbolininkui bus atliekami tolesni tyrimai, siekiant nustatyti traumos sunkumą ir ar jam gali tekti sėdėti visą sezoną.

Kaip galimas jo pakaitalas iškyla tokie, kaip Bradmanas Bestas iš Newcastle, Mattas Burtonas iš Kenterberio ar Tomas Trbojevičius iš Manly.

„Sea Eagles“ žvaigždei Trbojevičiui nepavyko padaryti įtakos šeštadienio vakarą prieš „Cowboys“, kai grįžo po šlaunies traumos.

Buvęs NSW Blues atributas Steve’as Roachas mano, kad Trbojevičių mesti tiesiai į „Blues“ komandą būtų didžiulis reikalavimas, nes jis beveik du mėnesius praleido nuošalyje.

„Tai didelis prašymas Tommy Turbo, jei Latrellas pasitrauks, ir panašu, kad jis išeis, kad po vienų rungtynių sugrįžtų į tą (NSW) komandą“, – sakė Roachas „Fox League“.

Latrellas Mitchellas (nuotraukoje) patvirtino, kad vėliau šį mėnesį praleido sprendimą dėl kilmės valstybės

Bunnies superžvaigždė patyrė Lisfranco traumą ir gali praleisti likusį sezoną

Bunnies superžvaigždė patyrė Lisfranco traumą ir gali praleisti likusį sezoną

„Nepamirškime Bradmano Besto, tikro kairiojo centro… Manau, kad dabar jis taip pat gali patekti į lygtį. Jis yra formos, suteikime jam šansą.

Sidnėjaus „Roosters“ žvaigždė Josephas Suaalii taip pat gali būti pašauktas atgal į Michaelo Maguire’o komandą po to, kai atliko ketverių rungtynių diskvalifikaciją už vėlyvą smūgį prieš Reece’ą Walshą serijos pradžioje Sidnėjuje birželio 5 d.

Pastarosiomis savaitėmis Mitchellas Pietų Sidnėjuje atrado purpurinę formos lopą, o „Rabbitohs“ laimėjo penkias NRL rungtynes ​​iš eilės, kai siekė vietos finale.

Jis taip pat pasižymėjo „Blues“ komandos pergale 38:18 MCG antrosiose rungtynėse.

‘Praėjo daug laiko. Man patinka žaisti „Origin“. Kraujau mėlynai ir džiaugiuosi sugrįžęs“, – po rungtynių Melburne sakė Mitchellas.

Serialas užfiksuotas 1:1, trečiadienį, liepos 17 d., Suncorp stadione įvyks sprendimas tarp NSW ir Kvinslando.

Kvinslando treneris Billy’is Slateris siekia savo trečiojo triumfo iš eilės, o NSW paskutinį kartą tarpvalstybinį skydą pakėlė 2021 m.