Home Sportas LeBronas Jamesas reaguoja į pirmąjį sūnaus Bronny krepšį Los Andželo „Lakers“ gretose:...

LeBronas Jamesas reaguoja į pirmąjį sūnaus Bronny krepšį Los Andželo „Lakers“ gretose: „Nagi, tai sunku“

17
0


Pirmosiose vasaros lygos rungtynėse Bronny Jamesas numušė savo pirmąjį krepšį NBA – Visą laiką, kol jo tėvas, LeBronas Jamesasstebėjo iš tolo.

Per antrąjį ketvirtįKalifornija Klasika“ prieš Sakramento karaliaiBronny paėmė tiesioginį perdavimą ir padėjo jį į kibirą.

Visa tai įvyko tuo metu, kai LeBronas Jamesas pranešė JAV komanda Olimpinė stovykla Las Vegasas. Tačiau „Karalius Džeimsas“ sugebėjo stebėti kibirą kažkieno telefone.

„Nagi, žmogau, tai sunku. Tai sunku! Atsipalaiduok!“, – tarė Jamesas įeidamas į treniruočių salę.

Vėliau žaidimo metu Bronny numušė šaltesnį kaušą – savo gynėją siųsdamas neteisingu driblingu už nugaros už vidutinio nuotolio šuolininko, kuris prasimušė per tinklą.

Bronny Jamesas oficialiai įveikė savo pirmąjį kibirą Vasaros lygoje su „Lakers“.

Deja, tai buvo vieninteliai du taškai, kuriuos jis sugebėjo per naktį, kai Bronny atmušė 2 prieš 9 iš aikštės ir 0 prieš 3 iš 3 taškų atstumo, kai prametė du baudos metimus.

Jis per 21 žaidimo minutę surinko keturis taškus, du atkovotus kamuolius, du rezultatyvius perdavimus ir vieną perimtą kamuolį.

Tačiau jis nebuvo vienintelis žaidėjas, kuris „Lakers“ pralaimėjo „Kings“ 108:94.

Pirmojo rato naujokų biržos šaukimas Daltonas Knechtas sunkiai pataikė – tiesė 3 prieš 12 liniją iš aikštės ir 1 už 4 liniją iš už lanko. Jis pelnė 12 taškų, atkovojo du kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir perėmė du kamuolius.

Sakramento ekipą į priekį vedė Adonis Armsas ir per naktį surinko 32 taškus, vienuolika atkovotų kamuolių ir penkis rezultatyvius perdavimus. Antoine’as Davisas pelnė 20 taškų.