Home Sportas „Leicester“ patvirtino, kad Bobby De Cordova-Reidas pasitraukė iš „Fulham“ – puolėjas pasirašė...

„Leicester“ patvirtino, kad Bobby De Cordova-Reidas pasitraukė iš „Fulham“ – puolėjas pasirašė trejų metų kontraktą „King Power“ stadione.

12
0


  • Klausytis Viskas prasideda! EURŲ KASDIEN: Kodėl Southgate’as kalba „nesąmones“ apie Anglijos „Euro 2024“ burtus
  • „Leicester“ patvirtino, kad puolėjas Bobby De Cordova-Reidas nemokamai pasirašė sutartį
  • 31-erių vyras prirašė rašiklį dėl trejų metų sutarties su King Power

Lesterio miestas patvirtino, kad pasirašė laisvąjį agentą Bobby De Cordova-Reidą Fulhamas.

Jamaikos rinktinė De Cordova-Reid atmetė naują kontraktą su „Fulham“ ir dabar surašė trejų metų sutartį „King Power“ stadione.

Kalbėdamas su klubo svetaine, De Cordova-Reid sakė: „Atvykti čia buvo ypatinga akimirka, apsidairyti ir pamatyti infrastruktūrą.

„Jis turi tą wow faktorių. Jaučiasi maloniai. Džiaugiuosi čia būdama ir nekantrauju pradėti.

„Gerai pabendravau su vadovu, jis papasakojo klubo viziją. Aš kalbėjausi su juo keletą kartų ir jis labai aiškiai pasakė, ko nori ir ką mato manyje. Jis tiki manimi ir man tai puikiai tinka“.

„Leicester City“ patvirtino, kad nemokamą sutartį pasirašė puolėjas Bobby De Cordova-Reidas

Jamaikos rinktinės futbolininkas atmetė naują susitarimą su „Craven Cottage“, norėdamas persikelti

Jamaikos rinktinės futbolininkas atmetė naują susitarimą su „Craven Cottage“, norėdamas persikelti

31-erių futbolininkas 2019-aisiais persikėlė į „Fulham“ ekipą pagal paskolą, o kitą sezoną galiausiai prisijungė prie nuolatinės sutarties.

Iš viso „Cotters“ gretose jis sužaidė 183 rungtynes ​​ir pelnė 28 įvarčius – septynis iš jų pelnė paskutinėje kampanijoje.

Jis taip pat žaidė Bristol City ir Cardiff City klubuose, taip pat buvo paskolintas Cheltenham Town, Oldham Athletic ir Plymouth Argyle.

De Cordova-Reidas tapo pirmuoju Steve’o Cooperio įsigijimu „Leicester“ vadovo poste po to, kai praėjusio mėnesio pabaigoje buvo paskirtas pirmosios komandos treneriu.

„Foxes“ bosas taip pat nori įtraukti Callumą O’Hare’ą, kuris ką tik paliko Koventrio miestą ir priklausė jų komandai, kuri pasiekė FA taurė praėjusio sezono pusfinalyje.

26-erių atakuojantis vidurio puolėjas praėjusį sezoną pelnė 10 įvarčių, nes jo komandai atsiliko iki atkrintamųjų vietų.

Leeds United parodė susidomėjimą, bet tikėjosi žaisti Premier lyga aišku kreipsis.

„Leicester“ taip pat siekia sudaryti sandorį dėl „Atalanta“ vidurio gynėjo Calebo Okoli ir nuolatinio kontrakto su Abdulu Fatawu, kuris buvo paskolintas iš Lisabonos „Sporting“.