Home Sportas Leny Yoro pasisako, kai „Manchester United“ perėjimo pasiūlymas priimtas | Futbolas

Leny Yoro pasisako, kai „Manchester United“ perėjimo pasiūlymas priimtas | Futbolas

11
0


Yoro ieško daugybė klubų visoje Europoje (Nuotrauka: Jean Catuffe / Getty Images)

„Lille“ gynėjas Leny Yoro atkirto socialinėje žiniasklaidoje pateiktus pasiūlymus, į kuriuos jis nesidomi Manchester United.

18-metė centro pusė turi tapo vienu geidžiamiausių jaunų žaidėjų Europoje „United“ paspartina pastangas, kad jis būtų įtrauktas į „Old Trafford“.

Antradienį, Premier lyga šoninis pjūklas 42 milijonų svarų sterlingų pasiūlymą, kurį priėmė Lilis „United“ šią vasarą nori pasirašyti bent du naujus vidurio kėlinius.

Jau seniai buvo siūloma, kad Yoro pageidaujama kelionės vieta yra Madrido „Real“.tačiau. Ispanijos čempionai tikisi šią vasarą pasirašyti su jaunuoliu Prancūzijos ir Ispanijos spaudos pranešimus, kuriuose teigiama, kad pastarosiomis savaitėmis jis yra nusiteikęs persikelti į Santiago Bernabeu.

Tačiau „Real“ dar turi patenkinti Lille prašomą kainą – jų pradinis pasiūlymas yra mažesnis nei pusė „United“ pasiūlymo ir yra maždaug 17 mln.

Manoma, kad „Lille“ stumia Yoro link „United“, turėdamas daugiau pinigų, bet galiausiai sprendimas priklausys žaidėjui.

Antradienio vakarą X paskyra, kurioje apsimetė Yoro, reaguodama į „United“ plėtrą „Twitter“ paskelbė: „Aš nenoriu, kad tu būtum Manchester United“. Palik mane vieną’.

Tačiau atsakydamas Yoro savo oficialioje paskyroje tviteryje paskelbė: „Netikėta paskyra. Jūs, vaikinai, esate psichozė. Signalizuoti (pranešti) apie šią paskyrą.

„United“ šią vasarą taikosi į tris vidurio kėlinius, nes klubas siekia atnaujinti gynybos galimybes prieš naująjį sezoną.

„United“ antradienį priėmė pasiūlymą (Nuotrauka: Franco Arland / „Getty Images“)

Šiuo metu klubas derasi su Miuncheno „Bayern“ dėl Matthjiso de Ligto persikėlimo, kuris, kaip manoma, norėtų persikelti į Mančesterį, kad susivienytų su buvusiu „Ajax“ treneriu Eriku ten Hagu. „United“ tiki, kad tą sandorį pavyks įvykdyti už maždaug 40 mln.

„United“ taip pat labai nori, kad „Everton“ žaidėjas Jarradas Branthwaite’as matė, kad du pasiūlymai dėl 22-ejų futbolininko buvo atmesti.

Antrasis jų pasiūlymas, maždaug 45 mln. svarų sterlingų, su 5 mln. svarų sterlingų priedųpirmadienį buvo atmesta, o „Everton“ skyrė 70 mln.

Tikimasi, kad „United“ grįš su trečiuoju pasiūlymu, jau susitarusi su Branthwaite asmeninėmis sąlygomis.

DAUGIAU: Marselio meras sako, kad klubą „apims gėda“, jei iš „Manchester United“ pasirašys Masoną Greenwoodą

DAUGIAU: „Manchester United“ susitarė su „Marseille“ dėl Masono Greenwoodo perdavimo

DAUGIAU: „Chelsea“ pradėjo derybas dėl 25 mln. svarų sterlingų vertės Dortmundo „Borussia“ žvaigždės